Akupunktura na hubnutí

Obezita je vážná nemoc a je ji nutné léčit. Což však není jednoduché a tak se lidé obracejí s pomocí na různá místa. Velkým průkopem v posledních letech se stala akupunktura, která významně podporuje léčbu obezity.

Většina lidí se snaží shodit nadbytečná kila, ale poměrně velké procento populace trápí obezita, což je již velký problém, nikoliv jen stav, kdy lidé „mají chuť k jídlu“. Obezita je nemoc a je potřeba ji léčit. Nejen držet „zázračnou“ dietu, kterou publikuje klasický ženský magazín. Takové diety mohou pomoci v případech, kdy jde pouze o shození několika málo kilogramů, ale s těžkou váhou je již nutné zajít k ošetřujícímu lékaři.

Když hubnutí, nic nepomáhá

Hlavním problémem u lidí s nadváhou je to, že mají neustálou chuť k jídlu, na pamlsky stále myslí a protože jsou obézní, často trpí také pocitem méněcennosti, a útěchu nalézají opět v jídle. Někdy zkouší diety, většinou hladovky, jenže ty nejsou vhodné, neboť se rázem dostaví známý jo-jo efekt, a člověk propadá ještě větší depresi. Mnoho lidí s obezitou si také říká, že jeden zákusek navíc přece nic nezkazí. Lidé zkrátka dělají mnoho chyb, a ač se jejich snahy točí kolem hubnutí, všechno dělají špatně.

Léčba obezity je možná

Akupunktura je součást tradiční čínské medicíny a po staletí pomáhá u řady obtíží. K nám se dostala poměrně nedávno, ale již tak si získala přízeň řady lidí a dostala se do všeobecného podvědomí populace. Funguje na principu přítomnosti akupunkturních drah, ve kterých proudí energie a pakliže máme nějaký problém, je bezproblémový průchod těchto cest narušen. Zabodáváním jehliček do určených míst na těchto drahách, zajistí uvolnění nahromaděné škodlivé energie a tak navrácení do normálu.

Akupunktura a obezita

Podle odborníků, kteří se tradičními způsoby východního léčení zabývají, prý existuje jistá spojitost akupunkturních drah a konkrétně problémům s nadměrným příjmem energie. Akupunkturní dráhy, neboli meridiány jsou spojené se všemi orgány v těle a právě díky jejich proudění způsobují rovnováhu v těle a tak i kompletní zdraví. Pokud někde nastane problém, je potřeba nahromaděnou negativní energii uvolnit, právě pomocí jehliček.

Jak to tedy funguje?

Lékaři, kteří se léčbou obezity pomocí akupunktury zabývají, prokázali, že působení akupunktury ovlivňuje centrální nervový systém tak, že dochází ke ztrátě chuti k jídlu a především snížení prahu pro vnímání sytosti, což v praxi znamená, že lidé již nepotřebují jíst kvanta potravin, tudíž omezují porce a tak logicky i příjem energie.

Podpora metabolismu

Navíc při léčbě pomocí akupunktury dochází ke zrychlení metabolismu, což znamená rychlejší spalování, a tak i redukci nadbytečné tukové hmoty. Techniku vždy provádí odborní lékaři a ti také doporučí dávkování pro daného jedince. Navíc mu i stanoví úpravu jídelníčku a doporučí vhodné pohybové aktivity. Hubnutí pomocí akupunktury sice není extra rychlé, za to trvalé a pomůže všem, kteří se obezity chtějí opravdu zbavit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6482 (magazinesoterika.cz#68)


Přidat komentář