Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření

Akupunkturou se rozumí velmi účinná metoda pro odstranění nebo zmírnění potíží chronického rázu, které se nedaří odstranit jiným způsobem. Technika akupunktury je založena na stimulaci akupunkturních bodů na těle.

Akupunktura spočívá v zavádění akupunkturních jehel. Jde o slabé jehličky, jejich používání nemusí být bolestivé, ale vše záleží na jedinci a na jeho prahu bolesti. Tyto jehličky buď neucítíte, nebo pouze trochu. Rozhodně zde není důvod se obávat bolesti. Jde o vysoce účinnou metodu, která je ověřená a stará tisíc let. Akupunktura se používá při hubnutí, kdy omezuje pocit hladu a chuť na sladké, léčí migrény a jiné bolesti hlavy, pomáhá při bolestech pohybového aparátu, léčí alergie, jako jsou ekzémy, senná rýma, astma, pomáhá při odvykání kouření, při únavě, odstraňuje obtíže spojené s dýchacím systémem, léčí nachlazení, chřipky, zbavuje stresu a úzkosti, léčí ženskou a mužskou neplodnost, zmírňuje nebo odstraňuje bolesti menstruačního cyklu, a pomáhá s poruchami spánku.

Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření

Trápí Vás nějaká kila navíc a stále se Vám nedaří zhubnout? Stále držíte diety a nevíte si rady s jídelníčkem? Chcete vědět, jak doopravdy zhubnout bez jo-jo efektu?

Pak se určitě obraťte na Centrum Tradiční čínské medicíny - DUHOVÝ LOTOS, s.r.o., kde se zabývají metodou, která opravdu funguje - HUBNUTÍ POMOCÍ AKUPUNKTURY.

Diskrétnost, spolehlivost a loajalita Vám jsou zaručeny. Díky tomu najdete skutečně to, co hledáte.

Pokud Vás Centrum Tradiční čínské medicíny - DUHOVÝ LOTOS zaujalo, podívejte se na internetové stránky, kde najdete pevný rozvrh, popis činnosti, ceník, akce a mnoho dalších potřebných informací.

Samotné centrum sídlí na adrese Pekařská 44, Brno 602 00. Pokud budete potřebovat podrobnější informace, nebo se budete na některou z terapií chtít rovnou objednat, pak můžete využít

e-mailové adresy: info@duhovylotos.cz nebo telefonního čísla:+420 732 278 761

Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření http://duhovylotos.cz/

Hubnutí pomocí akupunktury

Trápí Vás kila navíc? Proč se jich zdravě a postupně nezbavit? Kdo by nechtěl být spokojený se svou postavou? Bohužel dnešní doba nahrává kilům navíc v podobě usazených tuků, což způsobuje sedavé zaměstnání, nezdravá životospráva, stravování se v rychlých občerstveních a nedostatečný pohyb. Akupunktura Duhový LotosAkupunktura Vám pomůže snížit váhu s pomocí drobounké jehličky, která je aplite do ušního boltce, překryje se malou náplastí tělové barvy a takto může v boltci přetrvat i několik týdnů. Tato miniaturní jehlička nezpůsobí sama o sobě snížení hmotnosti, ale za následek snížení pocitu hladu, dokáže upravit metabolismus, dodat lidskému tělu energii a omezit chuť na sladké. Toto všechno vede ke snížení váhy a k dosažení optimálních tělesných proporcí. Vy sami se můžete s odborníkem dohodnout, jakou dietu nastolíte. Buď pro Vás může být připraven detoxikační program na několik dnů, nebo bude přímo pro Vás sestavena dieta na základě spočítaného indexu spolu s velmi podrobným jídelníčkem, který je potřeba dodržovat.

Ušní akupunktura

Ušní akupunktura spočívá na přesně daném uspořádání bodů na ušním boltci. Na ušním boltci je až padesát bodů, které ovlivňují mnoho funkcí celého organismu. Ušní akupunktura má velký význam a je aplikována většinou s cílem podpořit lidský organismus, zbavit tělo dlouhodobých potíží nebo ji aplikovat jednorázově a chápat ji tak jako jednorázový doplněk klasické akupunktury. A jak ušní akupunktura probíhá? Terapeut jehličkami stimuluje konkrétní body na ušním boltci a v průběhu pár sekund docílí snížení bolesti. Akupunkturou pomůže obnovit funkčnosti nemocného orgánu. Aplikace injekce nebolí. Pokud jste hodně citliví, jediné, co můžete ucítit, je mravenčení v problematických partiích.

Ušní akupunktura Duhový Lotos

Bod proti bolesti a akupunktura

Akupunktura se zabývá prevencí a léčbou funkčních poruch organismu, bolestivých svalů, poruch imunity nebo psychosomatických onemocnění. Prevence a léčba touto metodou spočívá ve stimulaci přesně ohraničených míst, kterými jsou aktivní body. Ke stimulaci dochází zavedením jehel na určitou dobu nebo použitím jiných podnětů, kterými je tlak, teplo, masáže, elektrický proud, světlo, atd. Dle toho, jakou poruchou pacient trpí, se zvolí konkrétní aktivní body.

Studium akupunktury

Chcete se naučit prastaré léčebné metodě čínské medicíny?

Akupunktura Duhový Lotos

Akupunktura umí pomoci při různých bolestech, při odvykání, při nespavosti, dokáže odstranit žaludeční problémy, onemocnění dýchacích cest a mnoho dalších problémů, které omezují, stěžují a znepříjemňují lidské života.

Naučte se tuto metodu používat, zjistěte o ní více informací než těch, které jsou běžně dostupné, odhalte jádro věci.

Přihlaste se ke studiu na 1. škole tradiční čínské medicíny v Praze http://www.cinskamedicina.cz/

Laserová akupunktura

Laserová akupunktura spočívá v akupunktuře aktivních bodů na obličeji, na hrudi a na horních končetinách. Laserová akupunktura trvá cca 5 minut a bývá doplněna kombinovanou homeopatickou injekcí. Díky laserové akupunktuře se pacient může zbavit denního užívání léků na alergické potíže všeho druhu a nemusí se nijak omezovat v běžném životě.

Akupunktura a otěhotnění

Akupunktura pomáhá při léčbě neplodnosti. Díky této metodě se dá dosáhnout perfektních výsledků v oblasti léčby neplodných párů, které se marně snaží počít dítě a běžnými metodami se jim to bohužel nedaří. U žen dokáže akupunktura léčit neplodnost. Jde především o ty ženy, u kterých se nepodařilo zjistit příčinu jejich neplodnosti, přesto, že všechna jejich vyšetření jsou v pořádku. Dále pomáhá pacientkám, které mají anovulační cykly, nebo jejichž tělo nereaguje na léčbu v IVF centrech. Co se týká neplodnosti mužů, u těchto dokáže akupunktura zlepšit pohyblivost a četnost spermií, aby byla zvýšena pravděpodobnost oplodnění.

Akupunktura magnetická

Magnetická akupunktura používá pro své využití nejmodernější technologie a základy, které byly položeny již čínskou teorií akupunktury. Akupunktura Duhový LotosPři magnetické akupunktuře dochází ke zužitkování nejnovějších a nejmodernějších poznatků magnetomechaniky při použití stimulace proudění energie. Magnetická akupunktura se provádí přístrojem, který je malých rozměrů a jeho používání je velmi jednoduché. Jeho použitím snížíte krevní tlak, zmírníte záněty nebo bolesti a zlepšíte mikrocirkulaci. Magnetický přístroj je vhodný pro ty, kteří mají strach z jehel, nebo kterým jehly způsobují bodavou bolest. To vše vylučuje právě magnetický přístroj, kterým se velmi rychle dosáhnou požadované výsledky.

Akupunktura a odvykání kouření

Velké procento kuřáků lituje, že si vůbec kdy zapálilo svoji první cigaretu a postupem času se stalo na ní závislých. Jestliže Vás Vaše závislost trápí a rádi byste se jí zbavili, akupunktura je účinnou pomůckou, která Vám může pomoci zbavit se závislosti. Důležité je odhodlání přestat kouřit. Musíte si sami ujasnit, co chcete a co od této metody očekáváte. Stejné je to i u jiných metod odvykání. Nemá smysl začínat s akupunkturou, jestliže nejste napevno rozhodnuti s kouřením skoncovat. Akupunktura utlumí abstinenční příznaky po ukončení kouření. Proto pro Vaše tělo nebude takový šok, že jste s kouřením přestali. Je důležité, abyste se dostavili na akupunkturní sezení, ovšem s již mírnými abstinenčními příznaky, tedy krátkodobě po ukončení kouření. Sami nejlépe víte, kdy již máte potřebu si zapálit a co s Vaším tělem dělá, když tolik žádaný nikotin nedostane. Rozhodně nekuřte ještě poslední cigaretu, než se vydáte na akupunkturní sezení. To je to nejhorší, co můžete pro své tělo udělat. Zpravidla je nutné absolvovat 4 – 5 sezení, každé vždy po týdnu.

Odvykání kouření Duhový Lotos

Akupunktura a bolesti

Akupunktura prokazatelně funguje i v mírnění bolestí. Má perfektní výsledky, co se týká léčby bolavé páteře, pomáhá při alergiích nebo astmatu. Několik jehliček dokáže zbavit člověka velmi rychle bolestí a potíží. Akupunkturu se dá dokonce použít i pro snížení vnímání bolesti při operacích, neboť byl prokázán její velký výrazný útlum bolesti. I při léčbě pohybového aparátu má akupunktura své nezastupitelné místo. A v oblasti chronických bolestí páteře patří k nejúčinnější léčbě. Akupunktura je zkrátka velmi účinnou metodou, kterou stojí za to vyzkoušet, ať už trpíte jakýmikoliv potížemi, nejen bolestmi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6480 (magazinesoterika.cz#11)


Diskuze a zkušenosti

Pavel | 01.06.2015 11:02
Re: Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření Dobry den chci se zeptat? Chtel bych prestat kourit je to i na doporuceni lekaru ale bohuzel nemam takouvou silnou vuli prestat muzete mi poradit jak mam zacit?Dekuji za odpoved

Pavel | 01.06.2015 11:02
Re: Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření Dobry den chci se zeptat? Chtel bych prestat kourit je to i na doporuceni lekaru ale bohuzel nemam takouvou silnou vuli prestat muzete mi poradit jak mam zacit?Dekuji za odpoved

Duhový lotos | 01.06.2015 21:14
Re: Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření Dobrý večer Pavle, s odvykáním kouření může pomoci jak akupunktura, tak biorezonance. Nejlépe kombinace obojího. Máme bohaté zkušenosti a k tomu na červenec a srpen chystáme akci právě na terapii antikouření. Mrkněte na www.duhovylotos.cz. Budeme se těšit, pokud se rozhodnete do toho jít s námi. Petra Kučerová

Petra S. | 03.06.2015 10:03
Re: Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření Krásný článek .

Renča | 09.06.2015 15:44
Re: Akupunktura na hubnutí i odvykání kouření Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda umíte pomoci i s neplodností. Mám několik genetických poruch a pár umělých oplodnění už nevyšlo. Jakou máte prosím úspěšnost? Děkuji za odpověď. Renata

Duhový lotos | 10.06.2015 17:47
Re: Akupunktura na neplodnost Dobrý den Renato, akupunktura na neplodnost tohoto typu funguje až sekundárně. Nejdřív je potřeba pomocí čínských bylinných směsí a hub potlačit automunitu, nastartovat hormonální systém- v tom nám pomáhá i biorezonance, tělo vyčistit , doplnit krev a Qi, posílit orgány. V tom okamžiku nastupuje aku, pomáhá otevřít dráhy potřebné k početí , posiluje. Úspěšnost je opravdu vysoká. U nás v Centru je k dispozici vše. Petra Kučerová

Renča | 23.07.2015 11:28
Otěhotnění Tak jsem tady zase. Tentokrát mám i schválení manžela, že se do toho můžu či můžeme pustit. Chodila k Vám kamarádka, jak jsem zjistila ( jezdila z Č. T.) a je teď v pátém měsíci, prý teď jezdí jen jednou za měsíc se kontrolovat. Takže jsem rozhodnutá. Ona otěhotněla hodně brzy po návštěvách u Vás, tak se chci jen zeptat, jak dlouho to třeba trvá, než se všechno, co jste psala ,spraví? Určitě takové problémy jako já neměla. Děkuji Renata

Duhový lotos | 27.07.2015 16:16
Re: otěhotnění Dobrý den, řešení problémů je individuální. Každý reaguje a taky se spravuje jinak dlouho. Teď mám v ordinaci paní, která ke mně jezdila půl roku, ale hurá - je těhotná. Je to dlouho nebo je to krátká doba? Problém Vaší kamarádky byl řešitelný poměrně snadno, dva měsíce stačily. Prosím, ozvěte se telefonicky či mailem, můžeme se domlouvat dále na termínu návštěvy apod. Kučerová

Roman Bezdík | 05.10.2016 13:28
Dobrý den, mám dotaz ohledně biorezonance. Na kouření prý funguje skvěle, slyšel jsem od kamaráda, co byl u Vás v Lotosu, že přestal za jedno sezení. Přidu asi taky, ale mám strach, že pak přiberu. Dá se to nějak při jednom už preventivně ochránit? Nějak dát dohromady stravu a nějaké posílení? Díky RB


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat