Aromaterapie Karel Hádek

Aromaterapie, tedy léčba přírodními esenciálními oleji, má velký vliv na tělesnou i duševní stránku člověka. Proto je důležité vybírat jen vysoce kvalitní a přírodní přípravky. Jen takové jsou bezpečné a prospěšné.

Esenciální oleje se užívali k léčbě, odpočinku a dokonce k balzamování zemřelých již ve starověku. Tehdy však šlo vždy o čistý produkt přírody. S vývojem lidstva se vyvíjela i chemie a dostávala se do celé řady rádoby přírodních produktů. Aromaterapii nevyjímaje. To způsobovalo nejen menší účinnost aromaterapeutických přípravků, ale i různé alergické projevy po jejich použití. A tak se někteří výrobci aromaterapie vrátili k výrobě čistě přírodních produktů, které se vyznačují vysokou kvalitou a účinností.

Aromaterapie Karel Hádek

Jedním z nich je Aromaterapie Karel Hádek. Nabídka těchto přírodních produktů se na trzích objevuje již od roku 1983. Zcela se však odlišuje od jiných. Jde o přípravky, které jsou vyráběny pod přísnou kontrolou, proškolenými pracovníky a z čistě přírodních surovin nejvyšší kvality, které mají analytický certifikát stvrzující vysokou jakost a typické složení suroviny. Podmínkou nákupu surovin, z nichž jsou přípravky Aromaterapie Karel Hádek vyráběny je, že musejí pocházet z ekologicky čistých nalezišť, nesmí obsahovat herbicidy, pesticidy, těžké kovy a další nežádoucí příměsi. Stejné podmínky platí i pro samotnou výrobu.

Nabídka produktů Aromaterapie Karel Hádek

Produkty Aromaterapie Karel Hádek jsou nabízeny v široké základně, která je nabízena ve třech rozděleních. Základní a velmi obsáhlá řada, pak řada Aromafauna a řada Aromaflora.Celou nabídku je možné si prohlédnout a samozřejmě i objednat na internetových stránkách firmy. V běžných obchodních řetězcích ji nenajdete. Můžete si ji však koupit přímo u odborníků. Přípravky Aromaterapie Karel Hádek jsou dodávány do kosmetických salonů, lázní, masérských a rehabilitačních center do celkem více než 5000 odběrných míst. Jejich seznam najdete také na internetových stránkách** Aromaterapie Karel Hádek**.

Přírodní přípravky Aromaterapie Karel Hádek

Nejširší nabídka přípravků** Aromaterapie Karel Hádek** je rozdělena podle použití a určena pro běžné spotřebitele. Najdete zde dětskou sérii, kterou beze strachu můžete užívat k ošetření citlivé pokožky dětí již od narození. Kompletní nabídka přípravků pro péči o pleť uspokojí ženy i muže. Stejné je to i s péčí o tělo. Nabídka je široká a zahrnuje přípravky pro mytí těla i vlasů, intimní hygienu, péči o nohy, ruce, ústní dutinu a zuby, tělové krémy i oleje a samozřejmě koupelové oleje pro velmi účinnou relaxaci. Nejen relaxaci, ale i úlevu od bolestí přináší masážní krémy, balzámy a oleje. Pomoc nabízejí nosní spreje a speciální přípravky. V létě ochrání pokožku opalovací oleje a po celý rok ji krásně provoní parfémy. V nabídce produktů najdete také přípravky pro čištění a desinfekci, potravinové doplňky, velmi účinné autoparfémy, vhodné nejen pro auta řidičů z povolání. Nechybí samozřejmě široký výběr přírodních éterických olejů a směsí.

Řada Aromafauna

Aromaterapie Karel Hádek však není určená jen pro lidi. Pamatuje také na zvířata. V nabídce najdete přírodní přípravky pro ošetření a péči o domácí mazlíčky. Určitě stojí za vyzkoušení péče o srst, zuby, nebo ošetření proti blechám a klíšťatům. Zajímavý je například i prostředek pro hárající feny, který psům opravdu nevoní. A aby ani domácí mazlíčci nepřišli zkrátka tak i pro ně zde najdete příjemné masážní oleje.

Řada Aromaflora

Tato řada pamatuje na rostliny. Jde o přípravky k omývání rostlin, které jsou prosté chemických látek, a tudíž rostliny po nich lépe prospívají a také jsou krásnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6486 (magazinesoterika.cz#37)


Přidat komentář