Bytové dekorace ruční výroby

Útulný domov je takový, kde se jako jeho pán cítíte skutečně doma. Jste tam obklopeni tím, co máte rádi, a také jsou tam vůně, aroma, které jsou vám milé. Proto je vhodné si takovou domácí atmosféru vytvořit.

Pro to, aby byl váš domov pravým domovem, je potřeba, abyste si ho zútulnily, a to znamená mít i vhodné doplňky, dekorace do bytu. To totiž dělá neodmyslitelné kouzlo domova spojené s jistou harmonizací, osobností domova. Jednotlivé doplňky v bytě navodí i tu správnou atmosféru a uvedou styl celého bydlení. Aniž byste si potrpěli na mnoho tak zvaných pracho-lapačů, jistě máte doma i nějaké svíčky, svícny, třeba i aroma lampy. Dekorace jsou zkrátka v každém domovu a udávají tak jeho neodmyslitelnou náladu a styl.

Bytové dekorace ruční výroby

Dekorací do domu můžete mít několik, záleží na tom, co je vám milé, co se vám líbí a co se hodí do vašeho domova. Ručně vyráběné dekorace do domu jsou skvělé v tom, že jsou to hotová umělecká díla a jsou obvykle dost pečlivě vyrobené. Mají svůj styl, svoji jakousi auru, pokud je možno kouzlo ručně vyráběných dekorací takto nazvat. Každopádně jsou kvalitní, a jedinečné.

Lucerny

Snad každý má rád svíčky. Nemusí je nějak zvlášť obdivovat a milovat, ale určitě snad každý má rád občasné světlo svíček, pro navození romantické atmosféry, nebo jen tak uklidňující zírání do ohně. A aby takové zírání do ohně mělo nejen správný efekt, ale hlavně bylo bezpečné, je potřeba mít správné lucerničky na svíčku. Otevřený oheň je vždy nebezpečný, stačí chvilka nepozornosti nebo nechání hořící svíčky u vysoce hořlavého materiálu (v dnešní době oblíbené lehké šifonové záclony) a neštěstí je na světě. Proto je potřeba vybavit se lucernami, což jsou jakoby zdobené kalíšky na svíčky, které od případného hořícího neštěstí v mnohém ochrání. V nabídce jsou lucerny moderní, oválné nebo i hranaté, s motivy všeho druhu. Lze vybírat poměrně nenápadné – květinové, s kameny, ornamenty, levandule, pro milovníky čaje s čajovou tématikou, nebo naopak kávy. Oblíbená je černo-bílá kombinace nebo retro vzory, ale také hodně vánoční motivy a na podzim Halloween motiv. Pro cestovatele je tu Egypt, Indie nebo Provence a milovaná a kouzelná Paříž či jiná města. Myslíme i na děti a dětské motivy jsou v nabídce, stejně jako berušky nebo andělíčci.

Svíčky

V nabídce svíček nesmí chybět jak klasické čajové svíčky určené do aromalamp, nebo jen tak a také speciální čajové svíčky Janna Palle, což jsou voňavé a zároveň barevné čajové svíčky. Hodí se jako dekorace a také jako vhodný dárek pro každého, kdo rád svíčky. Avšak možná vhodnější jako dárek jsou papírové laterny s různými motivy, jež zobrazují vůni svíček, které ukrývají. Jsou tak vhodné i na provonění. Pro romantickou atmosféru jsou vhodná srdíčka z palmového vosku a ten, kdo se rád koupe spolu s romantikou, jistě nepohrdne malými svíčkami, plovoucími srdíčky. Ty jsou kouzelné, sami o sobě. Nejen do vany, ale třeba i do lavoru pro specifický účinek.

Difuzéry

Návod, jak dokonale provonět byt a přitom stále mít dlouhotrvající vůni, nejen ze sprejů, které mnoho astmatiků nesnáší, ale dost dokonalé práce a stále vonící byt zajistí** difuzéry**, což je sice podivné slovo, evokující snad cokoli, jen ne vůni, zejména ve spojitosti s tak zvanými mokrými loknami ve vlasech. Ale jde skutečně o dlouhotrvající vůni na bázi tyčinek, které jsou v lahvičce s voňavou kapalinou umístěny a díky kterým vůně proniká postupně do okolí a tak trvá skutečně dlouho. Lze vybírat z tradičních populárních vůní, jako je svěží vůně oceánu, nebo květinová vůně růží, oblíbený je zelený čaj, v nabídce je také černý čaj z Bali, Vanilka s Pačuli a Open Window.

Village candle

Jedinečným zážitkem jsou svíčky z kolekce Village candle, s jedinečnými vůněmi, které zlákají smysly a uvolní mysl pro relax, navnadí na další klid a pohodu. Village candle jsou svíčky se specifickými vůněmi rozdělené také podle velikostí, tedy i délky hoření. Malé hoří čtyřicet pět až padesát pět hodin, střední asi sto hodin a nejdéle, logicky, vydrží velké svíčky a to až sto sedmdesát hodin. A vůně jsou skutečně ohromující. Pro milovníky ovoce je tu pestrá nabídka, jak pomerančů, brusinek, nebo třešní či malin. Úžasné jsou jahody, meloun nebo tradiční jablko na několik způsobů. Mezi květinovými vůněmi nechybí levandule nebo růže, ale třeba i hortenzie. Nutné je si objednat exotické vůně, které vás zavedou na pláž, k moři, slunci, svěžímu vánku a koktejlům. Pro vánoční pohodu jsou vánoční vůně, hodně v zimě oblíbené a zajímavé jsou gastronomické vůně, které nabízí například zkaramelizovanou hrušku, vanilový muffin, skořicový, citronový nebo jablečný koláč, nebo javorový sirup anebo vanilkovou zmrzlinu.

Levandulové pytlíky

K vůni domova by měla patřit levandule už i proto, že levanduli nesnáší většina hmyzů, především nenávidění a škodliví molové. Ať už potravinoví, nebo šatní.** Levandulové pytlíky** jsou nejen účinné, ale i příjemně voňavé a také hezké na oko. Nevzbudí tak nepříjemný pohled jako mucholapky či podobné, ač účinné vynálezy, a hodí se kamkoli. Z nabídky je možno vybrat takovou variantu, která je zákazníkovi příjemná a vhodná.

Mořská koupelová sůl

Kouzlo domova jasně zajistí koupelové soli, vhodné nejen do samotné koupele, ale i třeba vodní lázni na nohy, ideálně pro ženy, které tráví na vysokých podpatcích celé dny, ale i pro muže, kteří celé dny stojí na nohou.** Lázeň na nohy**, ale i na tělo je skvělou odměnou po celodenním utrpení. Mořská koupelová sůl má mnoho minerálů a povzbuzujících látek, které povzbudí mysl, ale i tělo. Výtečně voní aloe vera, svěží černý hrozen, uvolňující je kokosová vůně, podobně jako levandule nebo heřmánek. Naprosto osvobozující je ledoví vítr v kombinaci s meduňkou, máta a fresh. Vůní je několik, jsou všechny příjemné a oblíbené. Lidé si vybírají podle toho, co raději upřednostní.

Adresa pro harmonii domova

Není mnoho cílů, kde vše uvedené mají k dostání. Tím cílem je v tomto ohledu příjemný, domácí obchod, respektive e-shop Alex Dexor, prodejna Alexandry Kotrlové, která provozuje svůj internetový obchod s ručně dělanou dekorací do domu a potřebným vybavením, bez kterého se správný domov neobejde. Kontaktovat ji je možné na telefonním čísle: 739 672 925, nebo pak e-mailu: alexdecorinfo@gmail.com. Samotný provoz internetového obchodu je na www.alex-decor.cz. Cokoli, co si z přehledné nabídky vyberete, můžete získat během chvíle. Obchod je přehledně členěný, nechybí reálné fotografie výrobků a také popis, což je potřebné a také vysoce ceněné. Rozhodně stojí za to, obchůdek navštívit a nechat si tak rozmazlit mysl a smysly. Stojí to za to.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6494 (magazinesoterika.cz#157)


Přidat komentář