Kurzy aromaterapie

Aromaterapie je skvělý způsob jak pomoci sobě i druhým. Naučit se správnému využívání aromaterapie v praxi můžete v zájmových kurzech. Ty jsou přínosné jak pro odborníky, jako jsou terapeuti, maséři, kosmetičky nebo kadeřnice, tak pro všechny jež chtějí.

Aromaterapie patří mezi alternativní způsoby, které pomáhají řešit řadu problémů čistě přírodní cestou. Tedy bez chemie, vedlejších účinků a zbytečného zatěžování organizmu. Pravdou ovšem je, že aromaterapie, byť čistě přírodní může být i nebezpečná. To proto, že se dávkuje ne po litrech, lžících nebo pilulkách, ale po kapkách. Čistá přírodní silice je velmi silná. Její předávkování může způsobit i nepříjemné pocity a například bolesti hlavy. Proto je nutné dodržovat návody a dávkování. Pak Vám aromaterapie velmi zpříjemní život. Každý, kdo by se chtěl aromaterapií zabývat více, se může přihlásit do speciálních kurzů.

Kurzy aromaterapie

Kurzy aromaterapie jsou tady pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet v péči o zdraví své i klientů. Aromaterapie patří mezi základní léčebné a terapeutické prostředky a každý zájemce o kurz náležitě ocení získané znalosti a dovednosti v praxi, pokud má tendenci se realizovat v činnosti z oblasti zdraví a krásy. Ať už se jedná o seberealizaci v profesi maséra, rozšíření nabídky služeb Vašeho salonu nebo pouze o osobní zájem a chuť aromaterapii poznat a věnovat se ji.

Ovšem to, jak pomoci sobě i druhým zásluhou účinků aromaterapie na fyzickou a duševní stránku člověka je třeba se naučit. Na kurzech se seznámíte s užíváním umění starověké i moderní aromaterapie. Naučíte se využívat léčebné síly éterických olejů. Naučíte se všechna spojení aromaterapie s různými ozdravnými úkony, jako je masáž, koupel nebo inhalace. Naučíte se správné volbě olejů podle jejich léčebných a terapeutických vlastností k posílení fyzické a duševní pohody, k prevenci i léčbě zdravotních problémů a samozřejmě i k tolik potřebnému zpříjemnění života, k relaxaci, odpočinku a nabrání sil.

Jak probíhají kurzy aromaterapie?

Zcela nepochybně se jako první budete zaobírat teorií aromaterapie.Seznámíte se s její historií od prvopočátku až po současnost. Zvlášť zajímavé pro Vás může být vývoj kosmetiky jako takové, neboť s aromaterapií souvisí. Dozvíte se rovněž informace o kvalitní kosmetice a čemu je lépe se vyhnout. Další část o aromaterapii navazuje na možnosti jejího využití. To se samozřejmě odvíjí od správného výběru éterických olejů, které musí být vysoce kvalitní a samozřejmě čistě přírodní.

Jednoduše řečeno: Kde, jak, kam, kolik? Otázky, které charakterizují vše kolem** aromaterapie** a aplikace éterických olejů. Po teorii začíná praktická výuka. Zde se ukazují aromaterapeutické masáže částí i celého těla, a účastníci kurzu je zkoušejí ve dvojicích.Každý si také vyzkouší účinky vlastnoručně namíchaných olejů a balzámů. Poslední částí kurzu je předání certifikátu o absolvování kurzu.

Druhy kurzů aromaterapie

Kurzy aromaterapie jsou nabízeny ve třech verzích. Tedy pro začátečníky, pokročilé a profi kurzy. Mohou mít podobu víkendového, denního nebo večerního kurzu. Vybrat si tedy můžete kurz přesně na míru Vašim potřebám a především k možnostem volného času.

Pro koho jsou kurzy aromaterapie?

Kurzy aromaterapie jsou určeny nejen odborníkům, ale každému, kdo má o aromaterapii zájem. Nejsou tedy podmíněny vzděláním ani profesí.

Zajímavé kurzy aromaterapie

Kromě klasických kurzů aromaterapie existují kurzy aromaterapie pro zvířata. Zde se naučíte, jak pomoci zvířecím přátelům přírodní cestou, jak aromaterapeutické preparáty aplikovat a jak je využít v životě, při sportu i ve výstavní praxi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6487 (magazinesoterika.cz#39)


Diskuze a zkušenosti

Kateřina Chudová | 20.01.2015 21:55
Re: Kurzy aromaterapie Chtěla bych se zeptat, zda pořádáte tyto kurzy i online.


Přidat komentář