Astrologie lásky

Astrologie lásky patří mezi žádané služby po tisíciletí. Vždyť každý chtěl hned na poprvé dostat za ženu či muže toho pravého. A nejlepším způsobem, jak se dozvědět více, je nechat si udělat partnerský horoskop.

Láska kvete v každém věku, ale ne vždy vytrvá po celý život. Rozdíl je totiž mezi opravdovou láskou, uměním soužití, tolerance a vyhledáváním stále stejného typu partnera, se kterým však dlouhodobý vztah nemá šanci.

Astrologie a láska

Láska se vyvíjí. Z bláznivé zamilovanosti přechází v pravou lásku, kde si jeden druhého váží a respektují se navzájem. To však chce více, než jen zamilování se. Láska totiž nemá ustláno v prachových peřinách. Prochází řadou úskalí a trápení, nemocemi, obdobím bez peněz, ale také radostmi a starostmi. Jak vybrat pro všechny tyto aspekty správného partnera Vám může pomoci astrologie. Vyložit si horoskop lásky můžete nechat hned v období, kdy partnera hledáte, po seznámení, nebo i po svatbě. Pro každý okamžik to má jiný význam a smysl. Vždy však máte šanci změnit život a najít tu pravou životní lásku.

Partnerský horoskop

Partnerský horoskop najdete na řadě internetových stránek. Rozpoznat, který je spíše pro zábavu a který stojí za zamyšlení je celkem jednoduché. Partnerský horoskop pro výběr partnera je třeba nechat si vytvořit na míru. Ten je připraven odborníkem, který má zkušenosti a znalosti nejen z astrologie, ale i z oblasti lidských vztahů. Partnerský horoskop lásky může mít tři podoby.

Synastrický partnerský horoskop

Rozebírá vzájemné aspekty mezi planetami partnerů podle aspektů, které ukazují dynamiku vztahu. Zajímavé je, že pro opravdu trvalé partnerství obohacené vzájemnou láskou je zapotřebí směs dynamiky. Tedy směs obtížností a snadností. V praxi to tedy znamená, že vztah, který má dynamiku plnou problémů, může přetrvat po celý život. Naopak vztah, který vykazuje duševní, emocionální a fyzickou harmonii, se vůbec nerozvine, nebo rychle odumře, či půjde o pouhý flirt. To proto, že láska musí být živá, a oba partneři se musejí naučit zvládat obtížné věci, stejně jako ty jednoduché.

Kompozitní partnerský horoskop

Jde o astrologický rozbor současného již existujícího vztahu. Jeho smysl je v tom, ukázat, zda současný vztah má smysl udržet do budoucna. Jde tedy o rozbor zejména pro manžele, kteří mají problémy a chtějí je nějakým způsobem řešit. Ač se to může zdát zavádějící, tak vytvoření kompozitního astrologického horoskopu může ukázat problémy a pokud se dvojice rozhodne pro řešení, pak může manželství i zachránit.

Relativní astrologický horoskop lásky

Jde o nabídku možností. Tedy vytváří se u vztahů, které vlastně ještě neexistují. Může jít i o vytvoření horoskopu pro více lidí. Jde o zajímavou možnost, která ukáže, zda se k sobě daní partneři hodí, a zda by vztah byl úspěšný.

Astrologie lásky

U horoskopů lásky je vždy velmi důležité si uvědomit, že takovýto horoskop může vytvořit jen zkušený astrolog, který dvojici dokáže posoudit do detailu podle planet, jejich postavení i působení. Všechny jiné horoskopy jsou jen pro zábavu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6499 (magazinesoterika.cz#32)


Přidat komentář