Astrologie podle narození

Věděli byste rádi, co Vás čeká? Chcete být připraveni na to, co přijde? Pokud chcete předem znát svůj osud, můžete se obrátit na astrologii, podle jejichž zásad Vám bude sestaven horoskop.

Čtete si rádi horoskopy v časopisech? Otázkou však je, nakolik jsou tyto horoskopy důvěryhodné a kdo je připravuje.

Věřit či nevěřit horoskopům?

Svého času médii proběhla informace o tom, že jistý člověk porovnával horoskopy ve všech možných časopisech a ukázalo, že není nic vzácného, že se vůbec neshodují, nebo že si dokonce protiřečí. Podobná zápletka se odehrála také v jednom filmu. Pokud tedy chcete znát svůj horoskop, bylo by dobré vyhledat opravdového odborníka na tyto záležitosti nebo se obrátit na kvalitní literaturu.

Astrologie a numerologie – v čem je rozdíl?

Astrologie a numerologie bývají občas zaměňovány, avšak nejde o tytéž obory. Zatímco numerologie pracuje především s čísly, astrologie k nim přidává také pečlivé sledování postavení planet.

Čísla, která předurčují životní cestu

Důležitou součástí numerologie i astrologie je poznání, že každé číslo v sobě nese určitý energetický náboj. V obou těchto pradávných naukách se proto pracuje s životními čísly člověka, tedy s čísly v jeho datu narození. Zatímco číslo dne (1 až 31) nejvíce určuje, jaké jsou charakterové vlastnosti člověka, číslo měsíce (1 až 12) spolu s číslem dne podává celistvější obraz osobnosti. Rok narození pak představuje informace na úrovni kolektivního vědomí.

Dále se pracuje s osudovým neboli životním číslem. Své životní číslo zjistíte, když své datum narození rozdělíte na jednotlivé číslice, všechny číslice sečete, výsledek opět rozdělíte na číslice a sečtete je. Pak Vám vyjde Vaše životní neboli osudové číslo, které určuje, jakou cestou se v životě vydáte, jaké bude Vaše poslání, viděno z obecného hlediska.

Práce s čísly neslouží ani tak k předpovídání budoucnosti, ale spíše k charakteristice osobnosti a především k poznání a pochopení sebe sama a zároveň k nasměrování svého života.

Jak pracuje astrologie?

Astrologie pracuje stejně jako numerologie s životními čísly, avšak přidává k tomu ještě pečlivé sledování postavení planet. Zatímco práce s čísly je poměrně přesná a lze se ji z kvalitní literatury naučit, práce s postavením planet a hvězd už patří spíše do subjektivní roviny vnímání.

Astrologie pracuje s analogií. Astrologové po celé věky sledovali postavení planet a hvězd na obloze a toto postavení porovnávali s probíhajícími událostmi. Díky dlouhodobému sledování mohou dle aktuálního postavení objektů na obloze analogicky vyvodit, jaké události můžeme očekávat. Astrologie je tak především uměním interpretace, které do jisté míry podléhá subjektivnímu vnímání a určitě i tomu, jaké zdroje a poznatky pro analogické porovnávání ve své práci astrolog využívá. I to bude s největší pravděpodobností důvod, proč se horoskopy od různých astrologů mohou více či méně lišit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6502 (magazinesoterika.cz#73)


Diskuze a zkušenosti

Jana | 21.04.2014 11:09
Re: Astrologie podle narození Dobrý den jmenuju ju se jana narodila jsem se 10.08.1981 a chtěla by znám svojí budoucnost.Děkuji moc

alena glogarova | 24.05.2014 19:57
Re: Astrologie podle narození dobry den jmenuji se Alena nar.27.06.1962 chci se zeptat na svoji budoucnost protoze se okolo me osoby porad neco deje imel glogarpremysl@seznam.cz

anci.mot@seznam.cz | 04.06.2014 12:29
Re: Astrologie podle narození Dobrý den jmenuji se Anna narodila jsem se 31.12.1971chtěla bych se zeptat co mě čeka do budoucna.Děkuji moc.

jana | 28.08.2014 21:30
Re: Astrologie podle narození Dobrý den,zajímala by mě moje budoucnost,jako finance,stěhování,vztahy...děkuji Jana 21.4.1968 on Viktor15.3.1966 email.Ja.Velebova@seznam.cz děkuji

Anonym | 03.10.2014 20:17
Re: Astrologie podle narození Dobrý den ,jmenuji se Eva nar.18,6,1987 chtěla jsem jen vědet zda se my narodi ditě a budu štastně vdana ? ,děkuji evamiklasova@email.cz

Andrea | 13.07.2015 12:59
Re: Astrologie podle narození Dobrý den, jmenuji se Andrea, nar. 18.9.1984 v 8:30 v Brně. Ráda bych se zeptala, v jaké oblasti bych mohla dosáhnout finančních úspěchů a zda je možnost získat v blízké době vlastní bydlení a zlepšení financí. Děkuji. aprokopova@email.cz


Přidat komentář