Budoucnost podle data narození

Chcete znát svůj osud? Rádi byste věděli, co Vás v životě čeká? Existuje mnoho způsobů, jak nahlédnout pod roušku tajemné budoucnosti. Jedním z těch, které si můžete vyzkoušet i sami, je použití data svého narození.

Kdo by nechtěl vědět, co ho v životě čeká? Pokud byste předem znali šťastné i nešťastné události svého života a jejich přesné datum i čas, těm prvním byste se mohli vyhnout a na ty druhé se naopak náležitě připravit a pak se už jen těšit, až nastanou. Zní to dobře, co říkáte? Jenže tak snadné to není. A víte co? Ono je to vlastně dobře, protože vše co se nám děje, má nějaký důvod. Vše, na co v životě narážíme, koho potkáme, naše šťastné i nešťastné chvíle a události, pozitivní i negativní zážitky a zkušenosti, to vše nás posouvá dál a umožňuje nám, abychom se vyvíjeli, abychom nezůstávali stát na místě, ale posouvali se kupředu, což dříve nebo později oceníme nejen ve svém současném životě, ale dozajista i v těch příštích, byť o tom možná nyní anebo ještě po nějakou dobu nebudeme vědět.

Jaký je a bude náš život podle data narození?

Chcete znát svou budoucnost? Tu Vám ale nikdo seriózní neřekne. Ano, je to tak. Budoucnost se předpovědět prostě nedá. Co ale můžete využít ve svůj prospěch, to je znalost určitých sil, energií, které působily v době Vašeho narození a které tak zformovaly Vás a Vaši povahu. A jsou to právě Vaše převažující energie, které určují, jaký jste člověk a zároveň Vás v životě vedou, pokud jim to dovolíte. A ostatně pokud ne, stejně se ve Vašem životě budou neustále projevovat, což je další dobrý důvod, snažit se je poznat, porozumět jim, pochopit je a řídit se jimi. Díky tomu pak mnohem snáze pochopíte, proč se věci mají tak jak se mají, proč se Vám v určitých odvětvích daří anebo nedaří, anebo proč si s některými lidmi rozumíte, zatímco k jiným máte vztah neutrální a další zase nemůžete ani vystát.

A jak je to tedy s tou budoucností, když ji nelze předpovídat? Pokud se naučíte pracovat se svými energiemi, se svou přirozeností, pak můžete do určité míry předpokládat, jak budete v některých svých snahách úspěšní anebo neúspěšní, jak se Vám bude v určitých věcech dařit, anebo jaké budou Vaše vztahy s konkrétními lidmi.

Osud anebo vlastní cesta?

Lidé často přemýšlejí a přou se nad tím, zda je jejich život řízen osudem, který nemohou nijak ovlivnit a nezbývá jim než čekat, jak to s nimi dopadne, anebo zda záleží na osobní iniciativě a vlastním rozhodnutí, jakou cestu si zvolíme a jak si svůj život zařídíme. Pokud se ale poučíme z pradávné moudrosti ať už východních duchovních směrů, anebo třeba pralesních šamanů, ale ostatně i našich Evropských tradičních náboženství, pak můžeme zjistit, že obojí je pravdou, a že se ani jedno navzájem nevylučuje z druhým.

Kupříkladu amazonští domorodci věří, že každý člověk má svůj pevně daný osud, avšak sám si může vybrat, v jaké kvalitě ho bude prožívat, takže si svou cestu vlastně volí sám. Například máme dáno, které lidi ve svém životě potkáme, avšak je jen našim vlastním rozhodnutím, co v nich zanecháme a co si vezeme od nich, jak na ně budeme působit a jaký vztah si s nimi vybudujeme. A obdobně můžeme tento pohled vztáhnout na zásadní události našeho života, které nás stejně neminou, ale jen my sami si vybíráme, jak je budeme prožívat a co si z nich odneseme.

Jemnohmotné energie – jak na nás působí?

Nehmotné energie, nazývané často také jako jemnohmotné, jsou všudypřítomné – působí na nás neustále ať chceme či nechceme. Jsou všude – na Zemi, pod vodou, ve vzduchu i ve vesmíru. Neustále nás ovlivňují, formují nás a tím také určují náš osud. Nedá se ale říci, že jsme tím pádem jako bezvládné peříčko unášené větrem, které musí jen čekat, co mu osud přinese. Svou cestu si totiž volíme sami. Osud do naší cesty klade určité osoby a zásadní události, ale sami si volíme, jak na ně zareagujeme, jak je budeme prožívat a jaký na ně budeme mít vliv.

Pokud chceme jemnohmotným energiím lépe porozumět a lépe se tak orientovat ve svém životě, je mnoho způsobů, jak se tomu můžeme učit. Nejrůznější energetická cvičení a meditace, které znají jak východní duchovní směry, domorodí šamani, tak i evropská náboženství (meditace, kontemplace, mystika, taiči, jóga, …), jsou výborným prostředkem k pochopení a porozumění jemnohmotným energiím. A dalším způsobem může být také využití systému numerologie, která pracuje s datem narození.

Lidský osud podle data narození

Tradiční Evropská numerologie potřebuje znát celé datum narození. Sečtou se všechna čísla z data a vzniklé číslo je nazýváno životním, neboli osudovým. Například ten, kdo se narodil 13. 8. 1985 sečte čísla 1 + 3 + 8 + 1 + 9 + 8 + 5 = 35. Poté se sečtou i tato čísla (3 + 5 = 8), takže životní číslo dané osoby je 8. Výjimkou je, pokud vyjde výsledek 11 nebo 22 – tato čísla se již nesčítají. Například osoba narozená 4. 5. 2000 sečte čísla 4 + 5 + 2 = 11. Životním číslem dané osoby je tedy 11 (číslice 11 nebo 22 obsažená v datu narození se ale sčítají – např. datum narození 22. 11. 2011: 2 + 2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 1 = 10; 1 + 0 = 1).

Možná osudová čísla a jejich stručné charakteristiky jsou následující:

 • 1 – vůdcovství, kreativita a sebedůvěra, nezávislost a tvůrčí vyjádření
 • 2 – snášenlivost, spolupráce a rovnováha
 • 3 – činorodost, komunikace a tvořivost
 • 4 – vytrvalost, stabilita a postup
 • 5 – pohyb, svoboda a kázeň
 • 6 – představa a harmonie
 • 7 – vnitřní hloubka, důvěra a otevřenost
 • 8 – ctižádost, hojnost a moc
 • 9 – moudrost a vědomí
 • 11 – ambice a inteligence, kreativita a sebedůvěra, tzv. první mistrovské číslo, které značí, že jeho nositel prožil již mnoho životů a nyní se chce realizovat ve „vyšší rovině“.
 • 22 – inteligence a vedení druhých, práce pro druhé, tzv. druhé mistrovské číslo, které značí, že jeho nositel prožil již mnoho životů a nyní se chce realizovat ve „vyšší rovině“.

Životní neboli osudové číslo určuje především naše silné ale i slabé stránky a celkově naší povahu a životní zaměření. Pokud chcete znát hlubší charakteristiku svého osudového čísla, můžete si ji najít na internetu, nebo spíše ještě lépe v kvalitní literatuře, kde můžete získat i další užitečné numerologické znalosti a lépe pochopit, k čemu může být numerologie nápomocná a jak její znalosti využít v denním životě.

Další velmi zajímavé a užitečné systémy, které pracují s datem narození mohou být například čínská astrologie a její čínská znamení zvěrokruhu anebo méně známý human design (doslova přeloženo znamená lidský design), který rozděluje lidi na čtyři základní osobnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6506 (magazinesoterika.cz#109)


Diskuze a zkušenosti

karolina | 22.04.2015 23:53
4.6. 1995 Chci senzeptat na své zdraví a co me čeká a jakou budu mít budoucnost 4.6.1995

Jindřiška | 29.05.2015 12:19
Re: Budoucnost podle data narození Chtěla bych se zeptat, co mě čeká v roce 2015.23.9.1961

jaromír | 25.06.2015 15:25
Re: Budoucnost podle data narození CO MĚ ČEKÁ V ROCE 2015

jaromír | 25.06.2015 15:28
Re: Budoucnost podle data narození CO MĚ ČEKÁ V ROCE 2015 16.9.1962

Monika | 06.01.2016 18:56
Dobrý den chci se zeptat jestli v tomto roce 2016 potkám lásku. 6.4.1990

Jaroslava 11.12.1967 | 23.03.2016 11:18
dobrý den, chci se zeptat na mého muže a náš vztah, překonáme krizi?

Veronika 26.12.1983 | 08.06.2016 18:49
Dobry den chci se zeptat v tomto roce 2016 potkam lasku a co me ceka na budoucnost tenhle ROK dekuji

dobry den jsem alena 23.31967 | 10.06.2016 20:32
chtela bych vedět jesly se znova za milujy a budu mit štesti dekuji

dobry den jsem alena 23.31967 | 10.06.2016 20:48
CHTEELA BYCH JESI SE EŠTE VDAM BUDU SE MIT DOBŘE posledni uš to nepišu


Přidat komentář