Erotický Horoskop

Znamení může ovlivnit i v tom, jak kdo bude ke svému partnerovi věrný, nebo naopak. Dále je také ukáže, jak je nakloněn k erotice a hrám, nebo nikoliv. Samozřejmě je nutné tyto fakta brát s rezervou.

Říká se, že znamení, ve kterém jsme se narodili, ovlivňuje obecně celého člověka, jeho vlastnosti a vůbec chování. Na tom má samozřejmě i vliv výchova a prostředí, ve kterém žijeme, ale něco bude pravdy i na tom, že pod vlivem té hvězdy, resp. hvězd se narodíme, tím také máme něco podstatného v sobě. Neovlivňuje to pouze chování obecně, ale i erotiku.

Erotický horoskop

Postavení hvězd v období, kdy jsme se narodili, také dost ovlivňuje i to, jaký element v nás převládá a to se projeví i na sexualitě. Záleží pak na dalších okolnostech, zda jsou vlastnosti, nám vrozené prezentovány, pomocí těla, vnější schránky, nebo jsou jistými vlivy potlačeny. Dokonce jsou znamení, kterým při sexu vyloženě záleží hlavně na spokojenosti partnera a pak jsou ty, které myslí sobecky jen na sebe a na ukojení vlastních chtíčů.

Beran

Obecně jsou Berani, co se erotického horoskopu týče, sobci a to co se erotiky týče, tak dokonale. Jak muži, tak ženy prostě chtějí mít svého partnera jen pro sebe a dostatečně ho ovládat. Mají rádi i zvrácené praktiky, sado-maso je pro ně takový standard. Při sexu jsou rádi tou osobou, která vede, určuje tempo. Muži berani milují polohu zezadu, kdy partnerku drží a tahají za vlasy, a druhou rukou ji občas i silněji plácnou po zadnici. Nestydaté beranky zas neodvratně dožadují, aby při souloži byly hlavně nahoře. Rády mají pocit, že mají muže ve své moci, chtějí určovat tempo a diktovat polohy. Není jim cizí ani latex, a pokud jsou požádány o dominantnost, rády muže zbičují.

Býk

Pro býky je velice typické to, že nemají rádi obecně hry a přetvářky. Například na doktora a sestřičku s býkem, ať mužem, nebo ženou rozhodně nehrajte. Nudí je to, přijde jim to dětinské, zbytečné. Mají rádi sice lov (zejména teda muži), ale žádné přetvářky. Chtějí mít všechno jasně a tak, jak je, bez divadla a masek. Býci si rádi užívají života, a tudíž i sexu. Rádi experimentují a nepohrdnou dobrou zábavou i při erotice.

Blíženec

Znamení blížence je zobrazováno jako dva neoddělitelné celky a tak podobně je to i s blíženci samotnými. Nemají rádi samotu, jinak strádají. Jsou vášnivými milenci a milenkami a nepohrdnou láskou. Blíženci milují blízkost protějšku. Moc rádi se milují fyzicky, potřebují polibky, pohlazení, líbaní na celém těle a pořád cítit kůži svého partnera či partnerky. Bohužel jsou ale také dost náladoví, co se žen týče, takže opatrně.

Rak

Kdo hledá věrného partnera, měl by lovit raky a račice. Skutečně je to snad i to nejvěrnější znamení, které ve svém životě věří a hledá pravou lásku. Raci nejsou žádný hej nebo počkej a ani trochu nejsou nadšenci pro sex na jednu noc. Potřebují skutečnou lásku. Pocit, že partner je pro ně tan pravý, ale také rádi určují tempo v sexu. U aktu si vše předem rozmyslí a pak jednají a vždy dobře.

Lev

Pán tvorstva. Tak by se jednoduše a zkráceně dal shrnout lev. Potřebuje být středem pozornosti, což se mu také skvěle daří. Bohužel to je také důvod, proč jsou lvi dosti často nevěrní a nevydrží u jednoho partnera. Lvi – muži žijí v představě, že žena musí být pro něj vždy připravena. Ženy – Lvi zas vyžadují obdiv a dožadují se ho i v sexu.

Panna

Znamení Panny je zas poněkud dost nesmělé znamení. I když se to na první pohled nezdá, panna a to jak muž, tak žena potřebují ujištění o lásce a co se intimity týče, jsou dost zdrženlivé. Jakmile se včas s partnerem cítí dobře, propukne v nich žár vášně a je to trochu jiná panna než na začátku. Zajímavostí je, že muž panna se nechává i rád od žen lovit.

Váhy

Váhavé váhy mnohdy nevědí, co chtějí. Nebo spíše vědí, co chtějí, ale nějak si o to neumí říct, když už se odhodlají, pak zase ztratí odhodlání. Není to s nimi jednoduché, ale co se erotiky týče, v posteli nápovědu nepotřebují. Když už si jsou jisti svým partnerem, pak nemají sebemenší problém s váhavostí a jdou tvrdě na věc. O mužích vahách je také známo, že jsou poněkud tišší, ale umí mluvit očima a také dost podstatně svádět. Ženy váhy sice na to nevypadají, ale jsou jisté nestydy, pokud jde o oblast ložnice. Podvazky a sexy prádlo je pro ně na běžné nošení.

Štír

Vášnivý a divoký je štír-milenec, ale mnohdy i s poněkud násilnickými sklony. Obecně jsou Štíři přitažliví s ohromnou fantazií. Dokážou doslova udělat z ničeho divadlo a ohromit. Mají zvláštní magnetické kouzlo, a proto jsou dost často přitažlivé pro protějšky. A to je také důvod, proč jsou i dost často nevěrnými elementy. Erotická jiskra tedy tomuto znamení nechybí, což rádo také prezentuje a dává veřejnosti na obdiv. Navíc chuť zakázaného ovoce je pro ně jako denní chléb a ten oni rádi.

Střelec

Na první pohled jsou to taková hravá dítka, ale jakmile jde o oblast erotiky, propukne v nich neskutečná vášeň a jsou to lovci, kteří si berou vše, co chtějí. Střelci jsou mistři flirtu, a pokud si vyhlédnou svůj protějšek, neunikne jim. Přirozený talent ke svádění jim rozhodně nechybí, mají na rozdávání, a i když se může zdát, že jsou Střelci nadmíru promiskuitní, až taková pravda to není. Milují flirt, rádi provokují a mnohdy překvapí i své známé, ale jinak jsou to poměrně věrní milenci. Neradi střídají partnery a často jim stačí pouze jeden, ale za to velice kvalitní. Pokud nejsou spokojeni, nelámou si s tím hlavu a jdou dál.

Kozoroh

Kozoroh je sice zvíře s rohy, ale jen pro pouze svoji ochranu. Jinak je to takové milé zvířátko. Tak se projevuje i v oblasti erotiky. Netouží po divokých jízdách a mileneckých večírcích, ale romantických něžnostech, svíčkách a jemných masážích. Raději vše v klidu, v přítmí.

Vodnář

Od přírody jsou vodnáři snad tím nejpromiskuitnějším znamením, které se mezi dvanáctkou vyskytuje. Potřebují sex pořád, a pokud jim partner nehodlá vyjít vstříc, najdou si jej jinde. Očekávat od vodnáře věrnost není zrovna na místě. A ani vyčítat mu občasný úlet je od věci. Naopak je potřeba si užívat jeho pozornosti, a jestliže je s vámi, tak prostě chce být. Jste v jeho zájmu a nic jiné ho v tu chvíli nezajímá. Vodnáři jsou i dost romantické duše.

Ryby

Pravidelný sex a naprostá věrnost a oddanost je typická pro poněkud chladné ryby. Ty nehodlají být pro své partnery jen tak něčím, ale skutečně oddaným milencem. Avšak jsou i muži ryby, kteří si s věrností hlavy nelámou. Naopak se všemožně rádi chvástají, kolik milenek mají. Ryby jsou holt takovým nevypočítavým prvkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6508 (magazinesoterika.cz#123)


Přidat komentář