Věštění on-line po emailu a telefonu

Jak poznat svou budoucnost a je to vůbec dobré? Nad touto otázkou se lidstvo zamýšlí již celé věky. Pokud patříte k těm, kteří chtějí znát své možnosti a odpovědi na otázky, můžete se obrátit na profesionální astroložku po síti a využít on-line propojení.

Proč věštění on-line?

Když sháníte věštce, asi Vás nenapadne hledat nějakého internetového. Jenže přesouvání služeb na internet je v moderní společnosti docela běžnou věcí. Navíc tak můžete ušetřit spoustu času i výdaje za cestovné, pokud Váš oblíbený věštec nebydlí někde poblíž. On-line věštci mohou pracovat každý sám, ale i ve společné kanceláři, takže v některých případech jsou služby dostupné nepřetržitě a tedy i v noci, o víkendech nebo svátcích.

Druhy on-line věštění

 • Výklad karet, Tarot

 • Věštění přes telefon

 • Věštění online přes Skype

 • Věštění přes email

Poznej sebe i druhé pomocí horoskopu...

"Znáte svůj horoskop? Víte, proč některé oblasti Vašeho života lehce plynou a někde to odjakživa drhne? Pomocí výkladu horoskopu se Vám vše objasní. Astrologií jsem vystudovala a zabývám se jí od roku 1998, kdy mi astroložka předpověděla, kdy potkám lásku svého života - nynějšího manžela a vyšlo to ……"

Co je horoskop?

Horoskop je psyché daného člověka – je odrazem vnímání okolního světa. Horoskop je rozdělen do 12 oblastí, tzv. domů, kdy každý dům zastřešuje určitou oblast v životě člověka. Podle času narození si planety „sednou“ do zmíněných domů a jejich energie působí právě v těchto oblastech. Proto je důležité znát čas narození, aby výklad horoskopu byl co nejpřesnější a abych mohla klientovi poradit, jak řešit problematické situace….

Horoskopy vykládám tak, že s klientem nejprve proberu právě výše zmíněný horoskop, který vznikl v okamžiku jeho narození. Další fází výkladu, žádá-li si to klient, je předpověď budoucnosti zpravidla v určitých oblastech – nejčastěji v oblasti vztahů, práce a financí.

Jaké výklady horoskopu astroložka nabízí?

 • osobní horoskop - horoskop, který vznikl v čase narození klienta
 • horoskop dítěte – osobní horoskop dítěte, jeho vnímání rodičů atd.
 • partnerský horoskop – vzájemné působení horoskopů partnerů, rodiče a dítěte apod.
 • předpovědi budoucnosti v horoskopu – předpovědi životních událostí klienta zpravidla na rok

Další služby, které Vám nabízí:

 • léčení energií Reiki
 • automatická kresba čaker
 • měření geopatogenních zón
 • výklad karet

Výklad z karet v kombinaci s kyvadlem

Jsou další nástroje poskytující možnosti jak odpovědět na Vaše otázky pomocí. Nepochybně tak patří mezi oblíbené způsoby věštění a ani v tomto případě není nutné být u věštce přítomen osobně. Existují různé typy karet, ale nejčastěji se používá Tarot.

Jedná se o karty se 78 různými symboly (existují i méně známé verze Tarotů s jiným počtem symbolů). Každý symbol má nějaké energetické vibrace, které umí vnímavý věštec přečíst. Důležité je také umět vyčíst souvislosti mezi jednotlivými vyloženými symboly, což dokáže jen zkušený a znalý věštec.

Pokud se kromě data nebo roku narození bere v úvahu také postavení planet, jedná se o Astrologii. Na základě postavení objektů na obloze se lidé snaží předpovídat budoucnost již po tisíce let. Pokud se věštec v planetárních dějích vyzná, dokáže sestavit horoskop konkrétní osobě na míru.

Věštění z data narození

Oblíbené je také věštění z data narození, které se nazývá numerologie. Podle numerologů má každé číslo svůj energetický náboj a tak naše datum narození charakterizuje naši osobnost a také předurčuje, jaká bude naše životní cesta. Věštění z data narození neslouží ani tak k předpovídání budoucnosti, jako spíše k poznání a pochopení sama sebe.

Věštění z roku narození

Zatímco u nás se pro věštění používá celé datum narození, v Asii se namísto toho věští především dle roku narození.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6503 (magazinesoterika.cz#91)


Přidat komentář