Magnetické šperky

Každá žena se ráda ozdobí krásným šperkem. Některé šperky však mohou mít i pozitivní účinky na váš organizmus. Vyzkoušejte proto šperky magnetické a uvidíte, že se budete cítit lépe po všech stránkách.

Šperky jsou ozdobou skoro každé ženy, ale v poslední době se jimi zdobí také mnoho mužů. Na šperky pohlížíme jako na doplňky k oblečení a měníme je podle společenské příležitosti, na kterou se chystáme. Kromě toho však šperky mohou být spojeny i s naším životem, s naší minulostí, nebo s naší rodinou. Šperky však nemusí být jen ozdobou na našem těle, ale mohou nám pomoci zbavit se spousty nepříjemných zdravotních problémů, které nás sužují. Mnozí výrobci se zaměřili na výrobu magnetických šperků, jejichž nošení může majiteli pomoci vyrovnat se s různými neduhy. Již stovky let je známo, že** magnety** mají léčebné účinky na organizmus.

Magnetoterapie

Magnetoterapie je metoda, která využívá pulzní elektromagnetické pole. Při** léčbě magnety** se zvyšuje látková výměna organizmu a také se zvyšuje jeho obranyschopnost. Tkáně se lépe prokrvují a škodliviny se vyplavují z těla. Pokud trpíte bolestmi svalů nebo kloubů a nechcete vaše tělo zbytečně zatěžovat léky, pak vyzkoušejte léčbu magnety. Magnetické pole působí na nervová vlákna a dokáže svaly uvolnit.** Magnetoterapie** má také účinky protizánětlivé, regenerační a může i zlepšovat náladu.

Účinky magnetických šperků

Pokud si chcete pořídit magnetický šperk, tak si nejdříve zjistěte hodnotu jeho magnetického pole. Jestliže tato hodnota bude vyšší než 800 gaussů, pak tento šperk bude působit na váš organizmus léčebně. Každý výrobce by měl tuto hodnotu u svých výrobků udávat. Je však třeba mít na zřeteli i to, že nošením magnetických šperků se vám uleví od mnohých potíží, ale bolest může mít příčinu třeba v úplně jiném orgánu. Při déletrvajících obtížích je třeba se vždy poradit s lékařem. Velmi vhodné je pít zmagnetizovanou vodu, kterou si vyrobíte ponořením magnetické tyčinky do vody z vodovodu. Organizmus zbavíte škodlivých látek a je možné, že i touto cestou se zbavíte různých jiných bolestí. Také bolesti pohybového aparátu mohou být pomocí magnetických šperků eliminovány. Šperky je třeba nosit každý den, aby se jejich účinek pozitivně projevil.

Druhy magnetických šperků

Výrobci magnetických šperků nabízejí náhrdelníky, náramky, prsteny, brože nebo náušnice. Šperky jsou převážně vyrobeny z oceli, která nezpůsobuje žádné alergické reakce. Některé magnetické šperky mohou obsahovat i měď, která je známá svým protizánětlivým účinkem a má vliv i na krvetvorbu. Výrobci kladou také důraz na to, aby se šperky líbily všem věkovým skupinám, ženám i mužům. Při výrobě používají i kůži, umělé perly, polodrahokamy, zirkony nebo křišťál. Ocelové šperky mohu být povrchově upraveny zlatem nebo rhodiem.

Pro koho jsou magnetické šperky vhodné

Magnetické šperky může nosit skoro každý. Nejsou vhodné pouze pro osoby, které mají v těle zabudovaný kardiostimulátor a pro těhotné ženy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6513 (magazinesoterika.cz#18)


Přidat komentář