Obchod magie

Zajímáte se o tajemné vědy minulosti? Chcete se dozvědět více o magii, anebo sami naučit kouzlit? Sháníte literaturu anebo různé přísady do kouzelných lektvarů či pomůcky pro kouzlení?

Pokud byste se rádi naučili kouzlit, anebo již jste praktikující a sháníte různé propriety, přísady, byliny, pomůcky, knihy atp., určitě se Vám bude hodit znát obchůdek, který se na takovéto zboží specializuje. Využijte obchod magie, určitě najdete to, co hledáte a dost možná i něco navíc.

Co nabízí obchod magie? Čtěte dále.

Knihy o magii

Vědět znamená umět. Kdo neví, jak postupovat, ten se ani v praxi neuplatní. Proto před tím, než se pustíte do magie, studujte kvalitní literaturu. Knihy o magii, kouzlení a čarování jsou dnes dostupnější než kdy dříve. To je sice velká výhoda, ale na druhou stranu je spousta knih, které jsou čistě komerčním produktem. Knihu dnes může vydat prakticky kdokoliv a proto se klidně může stát, že než najdete tu pravou knihu od autora, který skutečně ví, o čem mluví a je mistrem ve svém oboru, nějaký ten čas a probírání knihami Vám to zabere. Přesto se nevzdávejte a studujte, ale také praktikujte, protože jen tak budete postupovat dál a vyvíjet se ve svém umění magie.

Magické a rituální pomůcky a předměty

Magické hůlky pro čarování, kalichy, hmoždíře pro přípravu směsí, kotlíky na lektvary, kamínky pro věštění, lebka, nejrůznější sošky, amulety a symboly, vykuřovadla a vonné směsi, svíčky a byliny anebo černé šaty a špičatá čapka – to všechno dle obecných představ patří k magii, čarodějnicím, kouzelníkům a černokněžníkům.

Abyste se mohli vydat cestou magie, není nutné si tyhle věci pořizovat. Avšak pokud chcete navodit atmosféru, dát najevo svůj světonázor, vzbudit v pozorovatelích určitý pocit, anebo se Vám něco z toho prostě jen líbí a je Vám sympatické, proč ne.

Tyto předměty mohou být zároveň v jistém smyslu nositelem určité energie, informace nebo kouzla. Mohou posloužit také jako obřadní a rituální předměty a pomůcky anebo jako dekorace.

Drahokamy a minerály

Drahé kameny odjakživa přitahovaly lidskou pozornost. Drahokamy a minerály byly používány jako ozdoby, jako prostředky léčení, rituálu anebo jako nositelé energie již v dávných dobách nejstaršími moderními lidmi na naší planetě, což dokazují četné archeologické výzkumy.

Různé minerály nabízejí různé energetické vibrace (různé typy energií a působení) a hodí se proto pro nejrůznější účely – k různým typům kouzel a rituálů, jako osobní kameny dle určitých typologií a některé kameny se hodí i obecně pro čištění prostoru jako třeba křišťál.

Energetické zářiče a symboly

Taktéž nejrůznější symboly mohou být využívány k rituálům, kouzlům a jako nositelé určitých energetických vibrací. Kromě toho představují symboly jasný signál pro toho, kdo ví, jaký je jejich význam – beze slov, jen díky přítomnosti symbolu, je možné sdělit daleko více informací, než sáhodlouhým vysvětlováním.

Nejznámější symboly jsou například kříž, jakožto symbol křesťanství, avšak symboliku křížů využívaly různá duchovní uskupení po celém světě již dávno před vznikem křesťanství (například himalájský kříž Dordže), nilský kříž s očkem nahoře, který je spojen s egyptskou mystikou, hexagram (Davidova hvězda), pentagram (pěticípá hvězda symbolizující 5 živlů), černobílý kruhový jin a jang symbolizující jednotu protikladu, ÓM jakožto znak pro jeden z pradávných božských zvuků, také užíván jako jedna z manter, aj.

Šperky, korále, náušnice

I čarodějky chtějí být šik! Šperky a bižuterie mohou mít navíc kromě zdobícího efektu funkci magického předmětu, nositele energetických vibrací anebo určité symboliky, to podle toho, jaký si zvolíte typ a materiál.

Amulety, talismany

Stalo se zvykem používat výrazy amulet a talisman jakožto synonyma, avšak ve skutečnosti je význam těchto výrazů odlišný. Zatímco** amulet** má fungovat především jako prostředek ochrany před působením určité moci, talisman má naopak přitahovat štěstí a pozitivní energii. Oba předměty přitom fungují jen tehdy, pokud je nosíte při sobě a na těle.

Amulety i talismany lze vyrábět z různých materiálů i z přírodnin a používat přitom různou symboliku.

Sochy a sošky

Chcete svému interiéru dodat nějakou dominantu třeba v podobě sochy? Socha může sloužit jako dekorace, ale zároveň mít výraznou symboliku, která mluví sama za sebe. Sochy mohou mít i výrazné energetické vibrace a to s ohledem na to, jakou postavu představují, ale i z jakého materiálu jsou vyrobeny a v neposlední řadě také dle toho, kdo je vyrobil (zda jsou produktem masové strojní výroby anebo vznikly rukou řemeslníka či výtvarníka anebo nějaké vysoce duchovní osoby) aj.

Sochy mohou být kamenné, kovové, hliněné anebo vyřezané ze dřeva, či případně vyrobené z nějakého drahokamu. Možné je též použití kombinace materiálů. V mnoha kulturách je sochám přisuzován duchovní a magický význam, pokud představují nějakou významnou postavu. V takovém případě mohou sloužit například i jako strážci domu.

Byliny, čaje

Byliny jsou významnou součástí magie – jejich moc lze využívat pro nejrůznější kouzla a to buď samostatně, anebo ve směsích z jinými bylinami či dalšími látkami. Byliny je možné sbírat v přírodě, ideálně na čistém místě nezasaženém ekologickou zátěží, případně pěstovat na zahrádce.

Nejsilnější moc mají byliny posbírané při úplňku, protože tehdy se v nich nachází nejvyšší koncentrace účinných látek a zároveň silně vibrují energií vyzařovanou měsícem v úplňku.

Některé potřebné bylinky ale v naší přírodě nerostou a některé druhy nelze jen kvůli jejich choulostivosti pěstovat ani na zahrádce. Pokud potřebujete takové bylinky, které u nás nerostou, anebo pokud nemáte čas hledat byliny v přírodě či pěstovat na zahradě, využijte nabídky obchodu magie.

Některé byliny se hodí i na přípravu chutného a léčivého čaje, ale při sběru v přírodě si dejte dobrý pozor na to, co sbíráte, abyste nepřipravili čaj z jedovaté rostliny. Výbornou pomůckou může být atlas domácích bylin.

Alternativní medicína, přírodní produkty, zdraví

Magie nemusí sloužit jen pro kouzlení, ale také k léčení. A proto je dobré vyznat se v alternativní medicíně. Pod pojmem alternativní medicína si můžeme představit spoustu různých typů medicín z různých míst světa, které mají jedno společné – zpravidla se jedná o staré tradiční medicíny, jejichž účinnost byla prověřena tisíciletími. Mezi nejznámější patří například tradiční Čínská medicína anebo tradiční Indická medicína Ájurvéda.

Alternativní medicíny používají postupy, které jsou v souladu s přírodou a s neustále nás obklopujícími energiemi. Ty se však v našem těle mohou někdy vlivem nesprávné životosprávy anebo též z psychických důvodů dostat do nerovnováhy a pak vzniká nemoc. Alternativní medicíny se snaží energie opět rozproudit a udržovat v rovnováze, díky čemuž nemoc zmizí.

V obchůdku magie můžete sehnat prostředky pro praktikování tradiční medicíny, jako jsou různé byliny, semena, oleje, koření, čaje, prostředky pro mixování, baňkování, masáže aj. a taktéž potřebnou kvalitní literaturu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6536 (magazinesoterika.cz#130)


Přidat komentář