Magická kouzla a rituály

Jaký máte názor na magická kouzla a rituály. Už jste někdy zkoušeli pomocí kouzla získat lásku milované osoby nebo snáz zapomenout na nešťastnou lásku? Jaká jsou magická kouzla a rituály?

Magická kouzla a rituály vychází např. z principů bílé magie. Bílá magie je založena na myšlence, že vše ve vesmíru pochází z transcendentální síly. Pomocí bílé magie mohou lidé tyto síly ovlivnit. A jaké jsou kouzla a rituály bílé magie?

Magická kouzla a rituály lásky

Kouzlo lásky je pro nás všechny těžko pochopitelné a vysvětlitelné. Ne vždy musí být naše láska naplněna a ne vždy musí končit dobře. Existuje velké množství kouzel a rituálů, jak např. získat lásku milované osoby a podobně. Pojďme se nyní na některé z nich podívat.

Jak získat lásku jiné osoby

Chcete získat lásku jiné osoby, kterou milujete? Vyzkoušejte následující kouzlo. Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papíru a nakreslete na něj srdce. Střed srdce vybarvěte červeně a napište do něj jméno osoby, kterou milujete. Po celou dobu na tuto osobu myslete a vybavujte si ji. Myslete na to, jak srdce vámi milované osoby má zaplát láskou k vám. Nakonec papírek polibte a spalte. Nyní přichází čas na zaříkání – 3x jej zopakujte. „Ohni ty kdož z dola přicházíš, přines mi lásku co znám, ať mé srdce žhne a svítí, přines lásku k nám, brzy přijde den a třikrát silnější bude naše láska. A tak se staň“.

Milostné kouzlo

K provedení milostného kouzla budete potřebovat dvě červené nebo růžové svíčky, dále svojí fotku a fotku vaší lásky a kancelářskou sponku. Nyní po své levici a pravici postavte svíčku. Nejprve zapalte svíčku na pravé straně a přitom si představte tvář vaší lásky. Nyní zapalte levou svíčku a doprostřed položte fotku vaši lásky a svou fotku. Fotky musí být spojené kancelářskou svorkou. Nakonec pokapejte fotky voskem z obou svíček.

Kouzlo pro nešťastnou lásku

V případě, že vaše láska skončila nešťastně a vy se s ní chcete co nejrychleji vyrovnat, můžete vyzkoušet kouzlo pro nešťastnou lásku. Vezměte ústřižek látky barvy levandule nebo růžové. Do středu látky dejte kousek malachitu nebo nefritu. Poté přidejte špetku levandule, tymiánu a soli a začněte recitovat: „Srdce mé zbav bolesti duši mou, zbav neřesti.“ Nakonec svažte konec látky dohromady do ranečku. Zavažte jej pevně červenou nití a noste váček na krku nebo v kapse.

Jak namíchat lektvar lásky

Kromě kouzel a rituálů můžete vyzkoušet také namíchat lektvar lásky. Budete na něj potřebovat čtyři lžíce černého čaje, špetku koriandru, dva kousky pomerančové kúry, tři čerstvé mátové lístky, špetku tymiánu a trochu rozmarýnu. Lektvar lásky by se měl popíjet především za úplňku.

Jiný recept na lektvar lásky je následovný: pět dílků růžových okvětních plátků, jeden díl hřebíčku, jeden díl muškátového oříšku, jeden díl levandule a jeden díl zázvoru. Nechá se louhovat pět až deset minut a pije se samostatně nebo se přidává do čaje pro zvýšení vášně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6549 (magazinesoterika.cz#115)


Přidat komentář