Tarot online

Čeká Vás důležité životní rozhodnutí, přijímací řízení, zkouška nebo jiná významná událost, na které Vám záleží? Vyzkoušejte tarot online, díky němuž budete moci nahlédnout do budoucnosti.

Tarot online

Žádná z věšteckých technik nenese takový emocionální náboj a neskrývá tolik významů jako Tarot. Jsou lidé, kteří Tarot považují za ďáblovu obrázkovou knihu nebo za soubor karet, které přinášejí lidem zkázu. Jiní Tarot pokládají za věštecký nástroj, který je zrcadlem lidské duše a  je tak vždy připraven odhalit city a události s až moc udivující přesností.

Doporučujeme Vám obrátit se na zkušenou kartářku, která Vám pomůže odhalit Vaše dveře možností a cest, kterými se můžete právě teď ve svém životě vydat. Rozhodnout se, otevřít a vejít však už musíte sami, protože ať už jsme obklopeni přáteli, rodinou, životními vůdci či jinými láskyplnými bytostmi, každý z nás je na světě sám za sebe strůjcem vlastního štěstí. Společně s vnímavou kartářkou, jež má přirozené předpoklady pro práci s nástroji, jakými jsou zmíněné Tarotové karty, nahlédnete do Vašeho nevědomí a rozklíčujete příčiny a možná řešení nejrůznějších situací. Ať už se jedná o mezilidské vztahy, zdraví, rodinné záležitosti, finance a nebo práci.

Co se dozvíte z tarotu?

Tarot je metoda, z níž se dozvíte o sobě a své budoucnosti co nejvíce. Jedná se o nástroj zkoumání vlastních emocí, vlastní mysli. V procesu poznávání hlubin svého nitra si začnete automaticky uvědomovat a poznávat nitro druhých lidí. Tarot předává člověku svou moudrost. To vše prostřednictvím obrázků. Obrazy jsou jazykem mysli. Než se člověk naučí mluvit, myslí v obrazech. I když spíme, sníme v obrazech. Tyto obrazy obsahují symboly, které překračují hranice verbálního vyjadřování. Tarotové karty nesou energii. Symboly vyobrazené na kartách vstupují do našeho nitra a oslovují naši vnitřní zkušenost. Tarotové karty slouží k poznávání skrytých částí mysli. Ukazují, co bychom jinak nebyli schopni vidět. Karty navíc nikdy neodhalí víc, než je člověk schopný přijmout. Tarot umožňuje nahlédnout do nitra každého člověka a to mnohem hlouběji, než by se člověku jinak podařilo samotnému. Tarot jakoby člověka prosvítí dovnitř a vlije do temných oblastí lidského nitra uvědomění. Díky němu se člověk stane bdělejší, vědomější, dá člověku mnohem větší porozumění, a pokud je to nutné a žádoucí, aktivuje i potřebné změny.

Tarot online

Klasický Tarotový soubor se skládá z 78 karet. Z 22 karet Velké Arkády a z 56 karet Malé Arkády. Ti, kteří se zabývají výkladem tarotových karet, znají význam všech 78 karet, které dokážou hlouběji interpretovat. Věštění z Tarotových karet je velmi oblíbené a známé. I přesto však zůstává cesta k Tarotu pro většinu lidí uzavřená. Věštby z karet nejsou konkrétní. K tomu, aby Vám byla předpovězena budoucnost, je potřeba velkých zkušeností. Tarot dokáže promlouvat k tazateli několika způsoby. Ve všech případech je rozhodující pozice a pořadí karet. Způsobů, kterými lze karty vykládat, existuje nepřeberné množství. Tarot online Vám nabízí věštbu z tepla domova. Stačí si do internetového vyhledávače zadat tarot online a můžete si nechat věštit budoucnost, kdykoliv se Vám zachce. Osudy lidí se mění, do života nám vstupují nové a nové události. S některými si rady víme, s jinými ne. Potkali jste někoho, na kom Vám záleží, a chcete vědět, jak se bude Váš vztah vyvíjet? Objevila se ve Vaší rodině nemoc nebo jiná nečekaná či nepříjemná událost? Tarot Vám dokáže napovědět, jak se bude Vaše budoucnost vyvíjet, zda počítat s lepšími zítřky nebo se raději obrnit trpělivostí.

S čím pomáhá tarot?

Tarot pomáhá rozpoznat a pochopit destruktivní aspekty psychiky, které se díky poznání rozpouštějí. Díky Tarotu pochopíte, proč se chováte určitým způsobem, proč se cítíte tak nebo tak. S rostoucím sebeuvědoměním vzrůstá porozumění druhým lidem. S Tarotem dokážete pochopit nejen sami sebe, ale i druhé lidi. Nahlédněte do své minulosti, z níž automaticky vychází i budoucnost. Zjistěte o sobě více. Poznejte lépe sebe samu, a poodhalte trochu ze své budoucnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6559 (magazinesoterika.cz#43)


Diskuze a zkušenosti

Miša | 14.08.2014 18:55
Re: Tarot online dobrý den chtela bych se zeptat na lásku dekuji naschle

Miroslava Krbůšková | 26.08.2014 14:37
Re: Tarot online Ráda bych se zeptala na mou budoucnost s manželem

Kateřina Šlehoferová | 21.11.2014 14:05
Re: Tarot online Milí tazatelé, doporučuji vám směřovat vaše dotazy přímo na výše uvedenou e-mailovou adresu vyklady-kyvadlo@tiscali.cz nebo lépe se přímo se mnou kontaktovat telefonicky. Přes přímý e-mail se dotazy ke mě dostanou dříve a také na ně mohu dříve reagovat. Hezký den všem Kateřina Šlehoferová


Přidat komentář