Tarot po telefonu

Karty Tarot jsou velmi staré, původně z Evropy, ale jejich celá historie a zejména vznik není dost přesně jasný. Oblibu v nich nalezli nejen hráči hry Taroky, ale především věštci, jež pomocí nich vykládají blízkou budoucnost.

Snad každého alespoň jednou v životě zajímá jeho vlastní budoucnost. Otázky typu: „Udělám tu zkoušku? Mám se rozhodnout tak, nebo jinak?“ zaplavují naši mysl téměř denně. Pokud chceme nahlédnout do vlastního nevědomí, zhlédne se naše duše v kartách stejně tak, jako odraz nás samotných v zrcadle. Karty jsou pouze prostředkem k nahlédnutí na možnosti řešení různých zdánlivě neřešitelných životních situací. Občas každý z nás potřebujeme na své životní cestě průvodce, který nás navede správným směrem.

Chceme znát svůj osud?

Jedni se snaží udělat maximum pro to, aby vše dopadlo v jejich prospěch, jiní to nechají zcela osudu a spoléhají na štěstěnu, no a jsou také lidé nedočkaví, kteří se chtějí zeptat osudu a dostat odpověď, která při jejich rozhodování může pomoci.

Způsoby, jak se budoucnosti zeptat

Existuje samozřejmě několik možností, jak si nechat vlastní osud vyložit. Mohou to být kyvadla, nebo věštění pomocí věštecké koule, či run, ale vůbec nejrozšířenějším způsobem je právě věštění z karet. I zde je mnoho dalších způsobů a druhů karet, ze kterých se věští, ale opět nejrozšířenější a nejoblíbenější formou výkladu osudu je z karet tarotových. Jsou určeny i pro karetní hru zvanou Taroky, ale téměř většina využití znamená právě vykládání budoucnosti.

Co karty řeknou?

Lidé nejčastěji řeší otázky týkající se mezilidských vztahů, zejména pak vztahů milostných. Hodně se také zajímají o řešení otázky zaměstnání, zda zůstat na stejném místě, nebo odejít, popřípadě, zda je čeká v krátké budoucnosti zlepšení. Dalším často diskutovaným tématem, které lidi zajímá, je zdraví, otázka vlastních financí a samozřejmě veškerá aktuální témata.

Na co se ptát?

Abyste jako tázající dostali na odpověď velice přesnou odpověď, je nutno otázku dobře a jednoznačně formulovat. Je tedy důležité uvědomit si, proč jsem vyhledal kartářku (někdy i kartáře). Vždy je k tomu nějaký konkrétní důvod a tak je potřeba k tomu také tak přistupovat. Pokud se zeptáte, jaký bude Váš osud, dostanete sice odpověď, ale v mnoha ohledech nespecifickou. Jestliže Vás trápí potíže s partnerem, zeptejte se konkrétně, zda se Vaše situace vyřeší, nebo máte od něj odejít.

Výklad po telefonu

Výhodou moderního věštění a také samotných karet je v tom, že již nemusíte vážit cestu k samotné věštkyni a obávat se tajemného prostředí, do kterého vstupujete. Nyní si lze nechat vyložit osud po telefonu. Postačí znát to správné číslo a běžné údaje o vlastní osobě. Pak už jen stačí mít připraveny otázky.

Spolehlivá metoda?

Dost lidí si říká, zda je to spolehlivá metoda, vzhledem k tomu, že nejste s věštkyní přímo ve styku, ale vše probíhá přes telefon. V tomto ohledu ihned ztraťte obavy, protože se neděje nic jiného, než to, co by se dělo i přímo u kartářky. Rozhodně nemusíte na karty sahat, aby šlo o věrohodný výklad. Důležité je věřit tomu, že karty mohou udat Vašemu osudu správnou cestu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6561 (magazinesoterika.cz#70)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 16.01.2015 22:32
Re: Tarot po telefonu Wrt


Přidat komentář