Věštění online - Věštění živě

Každý člověk se zabývá svým životem. Probírá ve svých myšlenkách nebo s přáteli to, co se stalo, děje nebo může stát. Někdo jde až tak daleko, že se obrátí na věštce. Přitom věštecké služby můžete využít i z vlastního domu.

Poznání vlastní budoucnosti

Mnoho lidí má pocit, že se jejich život neubírá tím správným směrem. Často zvažují jak dál, ale sami se neodváží nic udělat. Někteří hledají pak pomoc u přátel, jiní u psychologů, koučů, a další například u věštců. Věštění je staré jako lidstvo samo. Jsou lidé, kteří mají opravdu věštecký dar. Dar vidění, dar vcítění se do druhého. A toto vše je pak posíleno dlouholetým studiem. Známe bytost oplývající výše uvedenými vlastnostmi. Paní Vlasta Čížková oplývá intuitivním vnímáním a duchovní úrovní, jakou byste jen těžko hledali mezi kartářkami z různých médií. Pomůže Vám najít řešení Vašich zdánlivě neřešitelných situací prostřednictvím výkladu originálních karet, jež byly paní Čížkové darovány samotnou autorkou - její maminkou. Výklad paní Čížkové Vám umožní nahlédnout do nitra sebe sama, přesněji řečeno do Vašeho nevědomí a umožní vidět vše takové, jaké ve skutečnosti - teď a tady - je. Doporučujeme Vám kontaktovat paní Čížkovou na telefonním čísle: 775059299 a nebo emailu: vlastacizkova@seznam.cz. Je Vám k dispozici ve všední dny i víkendy.

Jak najít dobrého věštce?

Je až k neuvěření kolik lidí se zabývá věcmi kolem věštění, horoskopů a předpovědí. Bohužel ne každý tomu, co dělá, také rozumí. Věštcem se nenarodíte, ani se jím nestanete ze dne na den. Výše zmíněná kartářka a andělská bytost, paní Vlasta Čížková si prošla mnoha změnami a zvraty, které ji přivedli na duchovní stezku života, jež se jí stala posláním v podobě pomoci a vedení druhých (jak popisuje ve svém příběhu: "Jak jsem se dostala k výkladu karet?"). Aby byl věštec nebo věštkyně schopen sestavit horoskop nebo** odpovědět na otázky**, musí mít mnoho životních zkušeností i znalostí. Věštec by měl znát zákonitosti astrologie, výklad karet, numerologii a další techniky, které věštění doprovázejí. Na takovém základě se každý věštec vypracovává. Dalším znakem kvalitního věštce je pozitivní přístup. Ten, kdo vám věští neštěstí, nikdy nemůže být pravým věštcem. Věštec samozřejmě vidí i stinné stránky i hrozby, ale ví, že vše, co vidí, je možné zvrátit změnou přístupu a myšlení člověka. Proto má ke klientovi pozitivní přístup a snaží se ho pozitivně naladit a dodat mu odvahy k řešení.

Sympatie a porozumění

Z předchozího vyplývá, že pokud k vám věštec přistupuje negativně, pak není něco v pořádku. Stejné to je, pokud vy sami cítíte k věštci nedůvěru. S tím se totiž nedá pracovat. Věštec může odvést kvalitní práci, jen v případě, že mu důvěřujete.Proto, až budete volit svého věštce, ptejte se sami sebe, zda je vám sympatický, či nikoliv. A to v případě, že se rozhodnete pro věštbu živě i online. V obou případech totiž věštce vidíte. Živě se sice přímo setkáte, a online je vidět pouze fotografie, ale i z ní je sympatie nebo nesympatie poznat.

Můžeme Vám vřele doporučit profesionální kartářku, paní Vlastu Čížkovou, která svým výkladům propůjčuje nenahraditelné intuitivní a empatické jednání. Pocítíte s jakou láskyplnou lehkostí přistupuje k výkladu, zodpovědně nahlíží do Vašeho nevědomí a poukazuje tak společně s kartami na Vaši nynější nabídku možností - varianty dveří, které vedou různými spletitými cestami k Vašemu cíli, ať už se ptáte na zdraví,** mezilidské vztahy**, práci nebo finance. Můžete si být jisti, že Vás povede, pomůže při volbě a společně proberete možné důsledky, ale vejít, jak jistě víte, už musíte sami. Věřím, že při rozhovoru s paní Čížkovou Vám také občas proběhne mrazení po těle a pocítíte přítomnost andělských bytostí, neboť sama je ztělesněním lásky a dobra. Přečtěte si životní příběh éterické osobnosti, paní Vlasty Čížkové a nechte se inspirovat a unášet tajuplností a krásami duchovního života!

Vlasta Čížková - Jak jsem se dostala k výkladu karet?

"Když o tom tak přemýšlím, nebyla to snadná cesta, to není jen tak vzít „nějaké karty“, přečíst několik knih, článků, návodů, jak vykládat karty v daném balíčku u koupených karet. Prodává se spousta karet, malé, velké, různý počet, obrázkové... Taky jsem si koupila několik druhů karet. První moje karty (1999) byli malinké, už ani nevím kde jsem je objevila. Začala jsem číst přiložený návod, prohlížet obrázky, zkoušet různé druhy výkladu, které byli doporučeny. No jo, ale zkoušet výklad jen tak, to přece nejde. Jak vyložit budoucnost, když není komu? Tím jsem získala pocit, že výklad nefunguje a karty odložila. Po nějakém čase (2003) jsem viděla delfínské karty, neuvěřitelné krásné, drahé a dokonce i s popisem výkladu na kartě.To mi připadalo snadné, dokonce se našli i jedinci, co měli zájem o výklad.To už jsem si na učení dala více záležet, ale opět čtení daných výrazů, co jaká karta má určit, ale nenaučila se, co mi karta má ŘÍCT.

Začala jsem mít pochybnosti o mém vykládacím „umění" a karty šly opět spát.O pár let později mne neuvěřitelně uchvátily další karty za 1000kč, byla u nich recenze na internetu, jak jsou skvělé, jak funguje jejich výklad, jak jsou srozumitelné. No to musí jít samo vykládat, řekla jsem si a šla jsem do nich i přes velký odpor mého muže. Koupila jsem je a s velkou slávou pořídila sešit, že budu psát vše, co uvidím na kartě. Prostě precizně se je učit a věnovat se jim. Návod byl srozumitelný, jenže kámen úrazu byl ve skupině mečů, ohňů, disků a vody. Po intenzivním učení a trénování mi stejně vykládání nešlo.Tak jsem si řekla že to nemá cenu a karty šly k dalším předchozím.Když jsem zjistila, že výklad karet nebude asi to pravé ořechové, tak jsem začala pátrat po jiných aktivitách. Líbila se mi práce s kyvadlem, dostala jsem se ke knihám, návodům, různé druhy kyvadel. Každé kyvadlo mělo svůj význam, záleželo na tom jaký mělo tvar, z jakého je materiálu. Muselo se taky vyzkoušet, zda bude komunikovat, jak poznat dané odpovědi, jak se má při práci s kyvadlem sedět. Sedět vzpřímená, nohy na zemi, ruka opřená, ruka s kyvadlem se nemá ničeho dotýkat. No jenže já neměla doma stůl, jenom konferenční stolek, u kterého jsem se krčila , barový pult byl moc vysoký a ze židle jsem nedosáhla na zem. No, ale moje touha, nedočkavost, zvědavost byla tak silná, že jsem to stejně zkoušela. Párkrát se povedlo, že mi kyvadlo „řeklo“, kde je peněženka, klíče …....

Super komunikuje se mnou, tak se zeptám hlouběji na osobní život a dostala jsem tak špatnou odpověď, že jsem milé kyvadlo s abecední pomůckou uklidila ke kartám.Možná to bylo tím, že jsem v tu dobu procházela manželskou krizí. Dostala jsem pozvání na jedno sezení Cesta za pravdou, kde bylo spousta lidí, pro mne divných. Zpívali modlitby (jako v Americe), stáli, pohupovali se, tleskali do rytmu. Povídali si příběhy, jak se dotyční dostali k Bohu, jak jim pomáhá víra v podnikání, v životě. Pro mě to bylo pouze bla bla bla, ha ha ha. Poněvadž a protože jsem věděla že nic takového není, nemůže existovat. Mojí první Bibli, kterou jsem dostala mi stejně rozkousala kočka a ta určitě věděla proč. Jo několikrát jsem do ní nakoukla, třeba se mi líbili nějaké žalmy, připomínali básničky, ale to bylo tak asi všechno. Když končila první část setkání, mělo dojít k přijímání Krista. No pro mě děs běs, proč bych ho měla přijmout, když si vystačím sama. Lidi začali chodit k podiu a ještě chvíli se čekalo, jestli nějací opozdilci přijdou, nevím jak, ale najednou jsem tam stála. Odříkávala se modlitba, kterou se přijímal Kristus. Domů jsem odcházela celá zmatená. Doma mi bylo řečeno, že jsem divná a bylo ještě hůř. Viděla jsem manželství ještě horší. Tak jsem požádala o rozvod a v prosinci přišlo rozhodnutí k stání u soudu. Byla nějaká lhůta k vyjádření, a do toho přišlo pozvání na předvánoční setkání Cesty za pravdou.

Přes velký odpor, jsem šla na setkání s manželem, aby se podíval a přesvědčil se jak probíhalo přijímání Krista. Začalo se zpívat, tleskat do rytmu, vstávat a pohupovat, a najednou můj muž vstal a začal tleskat. Se mnou to málem seklo! On stojí a tleská, vždyť ho lidi uvidí, co si pomyslí. Po pauze byli vyzváni lidi, kteří neprošli přijímáním Krista. No co se nestalo, můj muž tam byl první a táhl mě s sebou. Přijali jsme Krista oba a už jsme šli domů společně s ním. Najednou se začali dít neuvěřitelné věci, ale k dobrému. Přestali jsme se hádat, muž se změnil k lepšímu, dcera už neutíkala z domu. Kupovali jsme si svíčky, a každý večer zapalovali, protože se musela negativní energie z bytu „vysvítit“. Začala jsem se více zajímat o svíčky, protože mi přišlo, že určitě svíčky mají nějaký význam. Proč by se asi vyráběly barevné svíčky, na tvaru a velikosti nezáleží. A už jsem měla jeden koníček, který mne ohromě zajímal. Kupodivu začali svíčky zajímat i mého muže, dá se říci, že nakupování svíček a zapalování bylo pro nás automatické. Nevím, jak jsme objevily kostel svatého Judy Tadeáše, kde jsme si koupili jeho záložku s fotografií s Modlitbou na zadní straně. Záložku jsme si postavili na poličku, kde jsme měli svíčky a každý večer jsme si modlitbu odříkali. Když to bylo možné, chodili jsme každou neděli se svíčkou k Tadeášovi, odevzdali přání do nějakého zákoutí sochy, odříkali modlitbu. Náš vztah se začal srovnávat, muž se začal chovat tak, jak jsme si to vždy přáli.V tu dobu začala moje maminka „koketovat“ s kartami. Nějaké si koupila, trénovala. Taky jsem ji darovala jedny karty, kterým jsem nerozuměla. Učila se, precizně zapisovala a dařilo se jí více než mě.To mi přišlo divný, vždyť jsem se taky učila a se mnou prostě nemluvily. Kdykoli jsem za ní přijela (bydlí za Prahou) a sedli si ke kartám, já měla svoje, ty poslední, maminka svoje, tak jsem je začala vnímat, dávali mi smysl, trénovala mě na příbězích.

Jakmile jsem se vrátila do Prahy, chtěla jsem vykládat, těm kartám jsem prostě nerozuměla. Přišlo jí to divný, že u ní mi to jde a v Praze ne. Maminka měla totiž nádherné karty, mě se taky líbily, jenže byly moc drahé a nechtělo se mi investovat další tisíce, když jsem měla tolik karet doma a hlavně jsem jim nerozuměla. Přijeli jsme opět k mamince za Prahu, vyndala jsem karty a ejhle super, já jim rozumím. Ale maminka vyndala krabičku a v té krabičce byli její ručně vyrobené karty s popiskami na rubu a na líci, obrázky domalované, protože si dala tu práci, že když je oskenovala byly černobílé. Každou olepila průsvitnou folií . Zabalila je do rudé látky a dostala jsem stříbrnou taštičku s ochranou afirmací. Prostě mi věřila a věděla, že vykládání karet patří do mého života. Maminka se věnovala výkladu svým známým a byla úspěšná. Energie perfektně fungovala až jsem jí záviděla. Dostala jsem za úkol každou kartu vzít do ruky, přečíst a pozorně prohlížet obrázky.Trvalo mi to učení dlouho a já se těšila, kdy konečně budu vykládat karty, nešlo mi o peníze , ale rozumět kartám, tak jak to uměla maminka, ale mě to pořád nešlo.Vždyť jsou pro mě, jenom moje, energie od maminky, tak proč jim nerozumím? Mezi tím jsme si koupili větší auto a naplánovali si dovolenou v Rakousku s maminkou. Jeli jsme na jaře 2010. Při balení mi maminka řekla: "nezapomeň na karty, budeme trénovat". Opravdu jsme každý večer trénovaly, kartu po kartě, význam za významem, dávali jsme témata a vykládaly společně.

HURÁ !!!!!!!!! Už to umím, ale jak to, že v Rakousku? Ve čtvrtek se tam konal svátek Nanebevzetí Krista, neuvěřitelný zážitek, školy a obchody zavřené, všichni šli na mši a ve městě se konal nádherný průvod. Po dovolené jsem se vrátila do práce a svěřila se kamarádce, že zkouším vykládání karet a všimla jsem si, že má na krku zlatý křížek. K mému překvapení mne požádala, zda bych ji vyložila karty. Její babička také sice vykládá karty, ale nechce se jí se vším svěřovat. Jejda to jsem měla najednou trému, ale zkusila jsem to . Opravdu mi ten výklad dala „SEŽRAT“. Vyložila jsem karty nejdřív na „seznámení“, aby se karty a myšlenky spojily. Když jsem mluvila, tak nereagovala, jen poslouchala. Po seznamovacím výkladu jen koukala a zeptala se odkud vše vím. Já ne, to mi řekly karty, energie a samozřejmě jsem musela změnit svoje myšlení a vnímání, abych mohla přijímat informace. Stala se mojí první zkušební dobrovolnicí. Vykládala jsem skoro denně, ano i to jde. Protože karty radí, ale záleží na tom dotyčném, jak on se rozhodne, karty NEPŘIKAZUJÍ !!!!!!!! V tu dobu řešila partnerský vztah, dokonce i známý ji říkali, že to nemá smysl,ale nechtěla o tom ani slyšet.Když jí karty poradily co a jak, poslechla je, zkusila to a ono to vyšlo. Dodnes žije spokojeně s jiným přítelem, kterého jí karty odsouhlasily. No jo, ale proč mi karty nešly vykládat u nás doma? Proč by měly fungovat energie někde, kde je to samá negativita?"

Kolik vás bude věštec stát?

Jak bylo napsáno výše,** věštec** se musí ke kvalitnímu výkladu dopracovat studiemi a zkušenostmi. Ani jedno není zadarmo. Z toho vyplývá, že výklad věštce není žádná hra, ale vážný a odborný výklad, který jako takový má svou cenu. Ostatně výklad zadarmo nikdy nemůže říci, vše co je důležité, co člověka zajímá, na co potřebuje odpovědět. Výklady zadarmo jsou pouze všeobecného rázu. Jsou spíše orientační, někdy dokonce pro pobavení. Jak poznat rozdíl? Například výklad horoskopů v časopise může být na základě určitých studií i jen tak. Poznáte to podle** seřazení jednotlivých znamení**. Začíná-li výklad znamením kozoroha, nebo vodnáře, nebo rybami, pak vždy jde jen o zábavné počtení. Správně totiž každý horoskop začíná znamením berana. To proto, že astrologický rok začíná právě beranem.Obrátíte-li se tedy na věštce a budete chtít odborný podrobný výklad, pak očekávejte i adekvátní cenu.

Kde najít věštce?

Možností je opravdu mnoho. Doba, kdy se věštci skrývali, kdy věštili jen potají je dávno pryč. Věštectví může být velký byznys i pomoc klientům. To záleží na přístupu a samozřejmě na vědomostech a zkušenostech. Volit věštce je nejlépe na** základě zkušeností jiných a jejich doporučení**. Pokud však nikoho neznáte, můžete se podívat i na internet a hledat tam. Najdete věštce, kteří vás pozvou na schůzku i věštce online. Sami pak musíte zvážit, který je ten pravý. Pravý věštec by na vás měl působit důvěryhodně a sympaticky.

Věštění živě

Je pro mnohé vhodnější. Setkáte se přímo s věštcem, sedíte k sobě čelem, probíráte jednotlivé problémy i části objednaného výkladu, hledáte řešení, která se nabízí. Klienti si živého nebo také osobního setkání cení zejména pro samotnou přítomnost věštce, pro atmosféru, soukromí, pocit, že jsou na správném místě, kde se jim dostane pomoci i podpory a také pochopení. Věštec vás totiž nikdy nesoudí. Pouze upozorní, nebo navede na možnosti a řešení.

Jak probíhá věštění živě?

Když přijdete na schůzku, tak má věštec již vypracován váš osobní horoskop. Po seznámení s ním můžete začít řešit jednotlivé otázky vašeho života. Můžete využívat pouze vypracovaného horoskopu spolu s vašimi otázkami, nebo i dalších možností, jako je například výklad karet.

Jaké otázky se při věštění probírají?

Věštce se můžete ptát na otázky kolo partnerství, práce, profese, studia, na možnosti, které vás čekají, na výzvy a dary. Věštec vám sestaví váš osobní horoskop, partnerský horoskop, vypočte vaše životní číslo, číslo roční, vyloží možnosti, které se vám nabízejí.

Co si připravit na schůzku s věštcem?

Na samotnou schůzku již nic potřebovat nebudete. Při sjednávání schůzky však je nutné sdělit určitá data, která bude věštec potřebovat pro detailní sestavení vašeho horoskopu. Jde o datum, přesný čas a místo narození. Pokud neznáte čas, kdy jste se narodili, pak nebude horoskop až tak detailní. Hodinu a minutu narození můžete zjistit ze záznamů porodnice nebo matriky.

Věštění online

Věštění na dálku, tedy i online, umožňuje to samé, jako když jste u věštce osobně. Můžete pokládat jakékoli otázky, na které potřebujete odpovědět, můžete si objednat i stejné služby. Jediný rozdíl je, že jste v okamžiku rozhovoru doma ve svém obýváku. S věštcem můžete hovořit pomocí telefonu nebo přes internet. Tak se s věštcem vidíte i slyšíte.

Věštění přes telefon

Je to velmi jednoduché a zároveň i rychlé. Vytočíte telefonní číslo na vybraného věštce a během několika málo sekund jste spojeni. Spojení je důvěrné, neúčastní se ho nikdo další. Můžete se tedy ptát na cokoli, co vás zajímá. Cenu za služby najdete a zaplatíte ve vyúčtování za telefon.

Věštění online přes internet

Zde je vše ještě jednodušší. Věštění probíhá v živém rozhovoru v audio-video okně přímo v prohlížeči. Pro tuto konverzaci však je nutné mít připojenou web kameru a mikrofon. Doporučují se také sluchátka, která eliminují šum a ozvěnu. Rozhovor je tedy téměř stejný, jako při osobním setkání. Věštce vidíte, slyšíte a jste spolu propojeni. Ptát se můžete na cokoli, co potřebujete vědět.

Jak platit online věštění?

Platba tentokrát probíhá většinou předem. Nejprve si objednáte a zarezervujete termín hovoru i jeho délku. Pak zaplatíte částku, která je u hovoru uvedena pomocí platební karty, mobilu nebo převodem z účtu. Je to stejné, jako když platíte jakoukoli jinou službu či zboží v internetovém obchodu. Možná je dokonce i reklamace hovoru.

Na co se ptát při online věštění?

Můžete pokládat otázky jakéhokoli druhu. Můžete se ptát na své sny, horoskopy, budoucnost i na minulost. Cokoli, co vás zajímá, s vámi věštec probere a nastíní vám i možnosti, kterém se nabízejí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6558 (magazinesoterika.cz#23)


Diskuze a zkušenosti

ivana | 12.02.2013 23:37
Re: Věštění online - Věštění živě dobri vecer chtelaich vedet co me ceka v v udoucnosi dekuji

Anděla | 05.03.2013 16:18
Re: Věštění online - Věštění živě Dobrý den,chtěla bych vědět jakou šanci ma můj vztah s přitelem Děkuji

marky | 02.06.2013 02:48
Re: Věštění online - Věštění živě Vývoj současného partnerského vztahu..

Marta | 22.07.2013 08:32
Re: Věštění online - Věštění živě Dobrý den. Chtela bych vědet budoucnost mého manželství dekuji

jindra šnajdrova | 26.10.2013 09:20
Re: Věštění online - Věštění živě Dobry den chtela bych znat budoucnost manzela a jeho zdravi

Drahomira Gunarova Razyani | 13.11.2013 00:20
Re: Věštění online - Věštění živě Dobry vecer jmenuji se Drahomira a chtela jsem vas poprosit a zaroven vedet co mne a mou rodinu ceka v pristim roce moje otazka se hlavne tyka zdravi penez a zdali budem s mazelem mit dite dekuji moc predem. s pozdravem drahomira

Andrea | 29.01.2014 10:41
Re: Věštění online - Věštění živě Dobrý den, chtěla bych vědět co mě čeká v nové práci od 2.2.2014 nastupuji. Mám vůbec nastoupit?

vlasta | 17.12.2014 10:38
Re: Věštění online - Věštění živě Neváhejte se ptát na to co Vás čeká v příštím roce karet , ale i numerologickým výkladem . Pokud nevíte jaké jméno dát svému miminku mohu i s tímto poradit.


Přidat komentář