Relaxujte s důvěrou - masáže Příbram a okolí

Metoda uvolnění těla i mysli není žádná jiná, než masáž. Technik a druhů masáží však existuje celá řada, jak si tedy vybrat tu nejlepší? Záleží na tom, co od masáže očekáváte, nebo co chcete zkusit.

Uklidňující, proti-stresová a naprosto uvolňující je i takřka obyčejná masáž, pokud je poskytována dobrým masérem. Dnes totiž lidé žijí v dost uspěchané době, často na nás vnější okolí má takové nároky, že pokud chceme stačit a ohlížíme se na potřeby jiných, žijeme ve stresu, nepokoji a pořád se nějak nemůžeme z takového bludného kruhu dostat. A to je právě nejlepší čas na masáž. Ta Vám dodá tolik potřebného uklidnění, uvolnění i klidu a pohody, odplavení všeho špatného a uvědomění si, že vlastně se až nic tak závratného neděje, když všechno nestihnete a užijete si chvilku pro sebe a načerpáte tolik potřebné ztracené síly.

Relaxujte s důvěrou

Již dávno, tisíce let zpátky lidé primitivní používali masáže k tomu, aby stimulovali svoje síly, uvolnili se a uklidnili se. V dnešní době existuje velké množství masáží, které můžeme využívat a zaměřit se tak, na to co nás trápí. Většinou totiž usilujeme o zbavení se bolesti hlavy, které neustávají ani po spolknutí růžového prášku. A nejen bolesti hlavy, ale i břicha, žaludku, a mnoho dalšího, včetně stresu a nepohody.

Jste-li z oblasti Příbrami či okolí a chcete-li relaxovat opravdu s důvěrou, doporučujeme Vám** masážní salón SARHO masáže.** Jehož majitelkou je milá** paní Šárka Horká**, které se můžete s důvěrou svěřit do jejich rukou. Masážní salón vlastní již nějakou dobu, ale především je to velice zkušená a sympatická paní, která Vás ráda zavede do překrásného světa uvolnění za pomocí masáží v příjemném a relaxačním prostředí svého salónu. Zaručeně prožijete nezapomenutelný zážitek, který Vám umožní pocítit překrásné vůně, příjemné doteky, naprosté uvolnění těla, mysli a duše.

Chcete-li se o paní Šárce Horké a jejím pojetí své práce dozvědět více, kontaktujte se přímo na jejím telefonním čísle:** 724 103 761,** popřípadě na emailové adrese:** sarho.masaze@seznam.cz ** a také můžete navštívit internetové prostory sarho-masaze.webnode.cz.Nebo pročítejte následující řádky, které Vám mohou také lecos objasnit.

Osobnost Šárka Horká

S profesionální masérkou paní Šárkou Horkou, jsme pro Vás připravili rozhovor v kterém je ukryta cesta paní Horké vedoucí k masážím, v podobě poutavých odpovědí na následující otázky.

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se pro seberealizaci v této profesi?

Pracovala jsem v kancelářské práci na vedoucí pozici, byla to velmi stresující a náročná práce. V období kdy jsem zastupovala svoji nadřízenou toho bylo přespříliš a tak mě osud zavál k odpočinku na medovou masáž. Masérna byla příjemné a velmi klidné místo, velmi mne to oslovilo. Pochopila jsem, že lidé jako já potřebují relaxovat a tím, že vím jak se cítí, budu schopná jim ten relax dopřát v plné míře. A tak jsem se rozhodla pro cestu masáží :-)“

Poznala jste nějakého učitele, který byl Vaším průvodcem?

Život je můj učitel. “

Stalo se ve Vašem životě něco, co Vás utvrdilo v pokračování a dalším rozvíjení?

Ano, sebrala jsem odvahu a odešla z podniku do jiné menší firmy, kde mělo být více klidu. Byla to další škola, chodila jsem domů z práce vyčerpaná a kolikrát i s pláčem na tváři. Za měsíc a půl jsem dala výpověď. Cítila jsem, že je důležité naslouchat sama sobě a nebát se změny. Věřím, že mě masáže uživí a pokud ne, vždy se dá najít nějaký přivýdělek :-) Je to těžké zvykat si na nejistotu peněz, ale masáže a spokojenost klientů je krásná práce a nepopsatelný zážitek.“

Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Klienti mi hned ze začátku dávali skvělou zpětnou vazbu. Pomáhali mi v cestě chtít se dál rozvíjet. Jedna z mých prvních klientek (dnes již stálá) mi tenkrát řekla, že se chce hned objednat na příští masáž, protože budu mít zachvíli plný diář :-) Další úžasná dáma ve věku 87let ke mně jezdí pravidelně každých 14dní. Máme velmi osobní vztah a to je to bohatství, které si mohu užívat s mými skvělými klienty.“

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví?

Ano, stále hledám jakým směrem se dát. Co lidé z Příbrami a okolí uvítají, co potřebují, co hledají. Chtěla bych pomáhat nejen s napětím ve svalech, ale ulevit a nechat odpočinout i duši. Snažím se do mých masáží dávat více než mechanické tahy a myslím, že se mi to daří. Začátkem listopadu se chystám absolvovat kurz manuální lymfodrenáže. Tato technika je skoro zázrak umí jak léčit, tak pomáhat. Je skvělá pro posílení imunity, léčí otoky, zastavuje celulitidu. Jeden z nejlepších detoxů organismu.“

Kam směřujete, co dalšího očekáváte od své profese?

Snažím se regenerovat a relaxovat tělo a tato oblast je velice široká a bohatá. Vyhledávám příležitosti jak se přes působení na tělo dostat i k duši. Vnímáme a cítíme svět přes tělo, první co lidé vidí je Vaše tělo. Jak se cítíme po těle se odráží i na našem duchu. Obráceně to platí také, známe psychosomatiku, bolesti duše nevědomě ukládáme do těla a ty se mohou objevit v nemoci. Chtěla jsem tím říct, že vnímám tělo a duši jako celek a chtěla bych se posouvat tak, abych mohla pozitivně působit na obojí. V budoucnu bych ráda viděla své klienty odcházet s nějakým zážitkem či poznatkem se sebou samým.“

Můžete nám také prozradit alespoň v krátkosti o Vaší osobnosti a pojetí toho ** co děláte? A prakticky vše co by jste chtěla předat prostřednictvím nás** lidem.

Miluji svou práci a reakce lidí, kteří ke mě chodí na masáže mi to stále potvrzují. Záleží mi na každém člověku, který ke mně přijde a snažím se udržovat vzájemný vztah. Ve většině případů se mi klient vrací a to je pro mne odměnou. Jsem pozitivní osobnost, i když mi život nadělil těžké dětství.Dávám energii tam kde cítím, že je potřeba. Mám dvě úžasné dospívající dcery. Společně se smějeme i pláčeme a jsem moc ráda za to, že naslouchají mým zkušenostem a chápou můj pohled na svět. Vzájemně jsme si bohatstvím :-)
Vám všem přeji ať máte úsměv nejen na tváři, ale i v srdci a věřte tomu, že Vaše myšlenky jsou energií vyslanou do Vesmíru, který na ně reaguje a přichází zpět k Vám. Velmi záleží na tom jak smýšlíte.“

Se srdečným pozdravem Šárka Horká

Masáže klasické

Základem všech masáží je právě klasická masáž, jinak také zvaná švédská masáž, protože se k nám dostala původem ze Švédska a jde o jemné, někdy i hrubší, silnější tahy, hmaty, které příjemně masírují celé tělo, rozmasírují svaly a poskytnou jim uvolnění, které tak vyžadují. Hodně působí klasická masáž na psychiku člověka, protože při masáži se celé tělo perfektně uvolní, stejně jako „hlava“ a může se i stát, že masírovaný při masáži usne. Na tom není nic špatného, naopak je to určitě dobře.

Účinky klasické masáže

Co je na klasických masážích dále pozitivní je, že velice dobře zlepšují krevní oběh, ale i látkovou výměnu. I když jde pouze o klasické masáže, tak pravidelným docházením na ně, se u žen tělo zbavuje celulitidy, pokožce dodává pevnost, jemnost a pružnost. Celkově mladší vzhled, a obecně i mladší vzhled člověka celkově. Cítíte se lépe, daří se vám a většinou vás přestanou tížit záležitosti, které pro vás ještě nedávno byly až smrtelně důležité.

Prevence před nemocemi

Velice důležitým faktem nejen u klasické masáže, ale obecně všech masáží je to, že jsou i dobrou prevenci před různým onemocněním, infekcím i zánětům, které často vedou k mnoha vážným nemocem, včetně rakoviny. Pravidelná návštěva masáží je tak silným zdrojem obecného zdraví a vitality jedince.

Medové masáže

Naprosto jedinečnou a dokonalou masáží pro očistu těla je medová masáž, která koresponduje s hladkostí a pevností kůže, a dodávají ji mladistvost, elasticitu. A nejen to. Med je nejlepší přírodní detoxikant, který se využívá jak vnitřně, tak na pokožce. Velice příznivě ovlivňuje činnost orgánů, ale i zlepšuje stav pokožky. Navíc nemá žádné nežádoucí účinky, a může být tak skvělým léčebným produktem při svědění pokožky, ale i vyrážkách a dalších nepěkných problémů kůže.

Účinky medové masáže

Medová masáž, kde se používá med a jde o nadmíru jemnou techniku, je opravdu perfektní pro očistu těla, zejména detoxikace kůže, což může při pravidelných návštěvách být účinnou technikou pro boj s případnými pupínky, projevům akné a tak dále. Med z kůže vytáhne to nečisté, a nechá pokožku nádherně jemnou, pevnou a pružnou. Po omytí jde i cítit, že je velice svěží, hebká a nechybí ji ani hydratace nebo výživa.

Trápí Vás deprese?

Jestliže trpíte depresemi, stavy úzkosti vás provází stejně často, jako stres a to všechno vede k tomu, že ač se cítíte unaveni, pak máte problémy se spánkem usínáním. Tomu může medová masáž hravě zabránit, protože útočí hned na několik případných ničitelů pevného zdraví a klidu v těle jedince. Medová masáž skvěle uklidní, vytáhne z těla to špatné a nechá jen regenerovat, odpočinout si a uvolnit se na plno. To je pak skvělé v tom, že najednou se vám lépe spí a přes den máte více sil. Pravidelná návštěva medové masáže je léčivo bez vedlejších účinků.

Bambusové masáže

Nepříliš častou technikou masáže je bambusová masáž, kdy jde o speciální metodu masírování, u níž se používá hladká bambusová tyče, respektive tyče, na danou část těla vždy speciální tyč, co se velikosti týče. Díky této technice masáže se perfektně uvolní svalstvo, čímž se stimuluje krevní oběh, ale také lymfatický systém, důležitý pro látkovou výměnu a detoxikaci celého těla, organismu. To je také příčinou, proč někdy máme pocit, že se nám nic nedaří, nemáme náladu, nebo naopak jsme veselí. Náladu hodně lymfatický systém ovlivňuje, ač se to možná nezdá.

Účinky bambusové masáže

Hodně důležitá je bambusová masáž i pro náruživé sportovce, kterým stimuluje nervový systém a ve velké míře uvolňuje psychiku člověka. Lépe se tak sportovec soustředí na výkon, je v lepší formě, vitalitě a je o dost klidnější, pokud mu speciální technika bambusové masáže přináší očekávané. Pocit výborné nálady se objevuje vždy, jako důležitý prvek a znak dobře provedené bambusové masáže. Pokud tak chcete získat znovu ztracenou sílu se smát, masáž bambusová je pro vás určena.

Havajské masáže

Až z Havaje k nám „doplula“ speciální technika masáž havajská, jinak také známá jako Lomi Lomi, kde se hodně masíruje i předloktím, protože právě tato technika v sobě spojuje jak jemné, měkké prvky a prolíná s tvrdšími, jež jsou právě prováděny předloktím, nebo i dlaní. Masáž je prováděna právě rytmickými pohyby, které jakoby připlouvají a odplouvají, podobně jako vlny oceánu. Často také masér při masáži vypadá, jakoby tančil nějaký lidový havajský tanec.

Dobrý olej, jako základ

Hodně se při masáží Lomi Lomi používají esenciální oleje, jež působí na psychiku lidského jedince dost důrazně a uvolňují tak nepříjemné napětí v těle, vedou k naprosto skvělému a uvolňujícímu odpočinku, po kterém se masírovaný cítí jako znovuzrozený, nabitý pozitivní energií, sílou a okamžitě potřebuje něco dělat. Masáž tak může mít více pozitivních významů, než by se původně mohlo zdát.

Dárkový poukaz

Blíží se narozeniny, jmeniny nebo jákýkoliv svátek a nevíte jaký originální dárek věnovat svým blízkým? Chcete něco originálního a nezapomenutelného?

Udělejte radost svým bližním a potěšte je dárkovou poukázkou, která jistě každému z nich vykouzlí překrásný úsměv na tváři.

Po rozkliknutí obrázku, navštívíte internetové prostory masážní salónu SARHO, kde si lze objednat tento dárkový poukaz nebo se rovnou kontaktujte přímo u paní Šárky Horké na tel. čísle : 724 103 761

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6568 (magazinesoterika.cz#165)


Přidat komentář