Dekorativní dárky a doplňky s lehkostí, krásou a vůní

Krásná, voňavá a praktická dekorace je to nejlepší, co jako dárek můžete mnoha lidem dát. Výrobky v nabídce jsou přesně takové a tak jsou také často vyhledávané a oblíbené.

Často ani ten drahý dárek není tak cenný, jako krásně a ručně vyrobený dárek třeba jen jako doplněk, vytvářející to pravé kouzlo domova či dekoraci navozující příjemnou atmosféru v kanceláři. To si také stále více a více lidí uvědomuje a tak hledáte možnosti, jak a kde takové ručně vyrobené a dekorativní dárky pořídit. Možností je sice několik, ale ne vždy najdete to opravdové. Inspirací může být i následující článek.

Ruční výroba dekorativních dárků a doplňků

Ručně vyrobené dárky mají totiž již jakési kouzlo osobnosti, je v tom něco víc, než jen dárek, vypadá skvostně a je zabaleno úhledně, pečlivě a hezky. Jsou stále více žádané, o čemž také svědčí fakt, že vznikají další internetové prodejny i kamenné obchody, kde lze takové zboží zakoupit.

Chcete mít jistotu, při zakoupení dárku pro Vaše blízké, že se jedná o opravdu kvalitní a ručně vytvořený výrobek, který nezklame očekávání Vás, ani obdarovaného?

Mýdlové doplňky

Krásné mýdlové doplňky, jež jsou vyrobeny v mnoha druhů barev a tvarů, většinou zapuštěné do různých útvarů, jsou neuvěřitelně kouzelné.

NATUR dopňky jsou vyrobeny z opravdu přírodní hmoty Natural doplněny o různé oleje, jako je i konopný či avokádový a mnoho dalších. Samotné kouzlo jim však dodává přírodní produkt, jež může být například Chlorella či Himalájská sůl.

Doplňky s vůní ALOE VERA S MĚSÍČKEM jsou naprosto dokonalé díky dvou vrstvám, kterými jsou tvořeny a ty tak vytvářejí nejen užitkový, ale i krásný dekorativní doplněk. Jehož základem je mýdlová hmota s bambuckým máslem a Crystal, také vonné oleje, které dodávají nezapomenutelnou vůni a nesmíme podotknout samotný sušený květ měsíčku.

Doplňky s vůní ČERNÝCH HROZNŮ jsou také dvouvrstvé, ale skutečný dojem na Vás udělá skvostný reliéf na horní vrstvě. Složení se oproti předešlému mýdlovému doplňku liší pouze ve vonném oleji černý hrozen a kosmetickém barvivu, díky němuž lze vytvářet různé barevné varianty.

Doplňky s vůní ČOKOLÁDY jsou velice voňavé dekorace, také díky samotnému vonnému oleji čokoláda. Co Vás zaručeně, ale uchvátí je složení. Tyto doplňky jsou totiž vyráběny z mýdlové hmoty s kozím mlékem, a to nejkouzelnější...jsou tvořeny ve formě vlnek, reliéfem stromu či víly.

Doplňky s vůní JASMÍNU jsou také vyrobený z mýdlové hmoty z kozího mléka, ovšem celkový dojem tvoří vonný olej jasmín a také formy ve kterých jsou doplňky vyrobeny. Jako je například andílek, mini kytička, motýlek, víla a také krásné dárkové balení.

Doplňky s vůní LEVANDULE jsou vyráběny dvouvrstvé, ale i klasické v mnoha překrásných formách. To co Vás, ale ohromí je úžasná vůně vonného oleje Levandule.

Doplňky s vůní MANDLE naleznete ve dárkovém balení obsahující mořskou sůl, mýdlovou kytičku a plátky růží.

Doplňky s vůní MEDUŇKY A CITERONELLY jsou také vyráběny z úžasné mýdlové hmoty s kozím mlékem doplňujícím esenciálním olejem meduňka citronella Tvořené v různých formách doplněné o různé reliéfy jsou nejen pro Vás dámy a pánové, ale i pro Vaše ratolesti. Vaše dítka jistě potěší hračka ukrývající se v samotném mýdlovém doplňku.

Doplňky s vůní MOŘE potěší jistě v jakémkoli období každého z nás. Originalita tkví ve vonném oleji moře, také dvouvrstvém složení a různých formách s překvapením schovávající se uvnitř vybraného mýdlového doplňku pro Vaše děti.

Doplňky s vůní OLIVOVÉHO HÁJE jsou krásné dekorativní výrobky nejen pro milovníky zelené, jsou totiž také vyrobený z mýdlové hmoty z kozím mlékem v kytičkových formách s vonným olejem olivový háj.

Doplňky s vůní POMERANČE jsou naprosto úžasné, především díky esenciálnímu oleji červený pomeranč. Ovšem celkový dojem dodává i mýdlová hmota Crystal jež je základní složkou této dekorace s kosmetickým barvivem a okouzlujícími spirálky z kozího mléka.

Doplňky s vůní RŮŽE dokáží vykouzlit opravdu romantickou chvíli nebo je lze využít jen jako dekoraci působící na celkovou atmosféru místnosti, díky jemné vůní a vzhledu. Většinou jsou ve formě dárkového balíčku, v němž je ukryta mořská sůl, kostka s reliéfem s bambuckým máslem a mýdlové plátky růží.

Doplňky s vůní VIŠNĚ jsou určené nejen pro dospělé, ale i pro děti. Vyrábí se totiž nejen s mýdlové hmoty Crystal, kosmetického barviva a samozřejmě z vonného oleje černá višeň, ale i se spirálama z kozího mléka, což je po dospělé k využití jako stvořené. Každopádně Ručně tvořené - Decorative & Creative nezapomněli ani na děti, v těchto dekorací ukryly i krásné hračky ve formě hvězdiček, rybiček či želviček, které dětem udělají jistě radost.

Doplňky s DĚTSKÝMI MOTIVY jsou nezanedbatelnou součástí těchto mýdlových dekorací. Jsou vyráběny ve formě kournoutku nebo darkovém balíčku v podobě mini výrobků různých barev a tvarů. Jež jsou složeny s mýdlové hmoty Crystal, kosmetického barviva a různých vonných a esenciálních olejů, takže i Vašemu dítku se bude koupání zdát zábavné.

Palmové svíčky

Úžasné palmové svíčky nesoucí vůně esenciálních a vonných olejů dokáží skutečně příznivě ovlivnit Vaší mysl, náladu či emoce. Složení obsahu pouze čistě přírodní esenciální olej, působící již při nízké koncentraci. Tudíž by neměli vyvolat ani přirozenou alergickou reakci na kůži nebo způsobit bolesti hlavy.

Svíčky jsou vyráběny z palmového vosku v různých barvách a útvarech, jež dodávají celkový dojem. Přičemž jak jsme již zmínili, základem je esenciální olej, který může nést vůni: Citronella, Černá višeň, Černý hrozen, Jasmín, Káva a čokoláda, levandule, Litsea Cubeba, Natur, Pomeranč, Skořice či Zelené Jablko.

Svícny

Naprosto nádherné svícny jsou vyráběny v různých podobách, které zpříjemní Vaší chvíli, ale slouží i jako krásná dekorace.

Mořská sůl

Voňavá mořská sůl je zabalena v dárkovém celofánku nebo také v praktické plastové dóze s popiskem, což vhodné také jako krásný dárek. Jehož složení je velice pestré, naleznete tam samozřejmě mořskou sůl, ale i kosmetické barvivo, přírodní produkt, který máte uveden vždy v popisku a to nejvoňavější esenciální olej, jako například Aloe Vera s měsíčkem lékařským, Černý hrozen, Eukalypt, Jasmín, Levandule, Mandle, Meduňka a Citronella, Melou a Kiwi, Moře, Olivový háj, Růže.

Hledáte ten správný dárek pro své blízké

Není bohužel ničím zvláštním, pokud patříte k těm lidem, kteří neustále tápou při hledaní vhodného dárku pro své blízké. Často ani netušíte, jak by měl takový dárek vypadat. Chcete, aby byl hezký, ale obal u některých z nich vypadá poněkud lacině, a to se přece jako dárek rozhodně nehodí. Anebo je sice obal celkově dobrý, ale dárek je zase předražený. Nechcete sice na dárku šetřit, ale také nechcete prezent zbytečně přeplácet.*

Vybrat dárek není prostě nic jednoduchého ve světě, kde existují spousty obchodů s dárky, ale né vždy hodící se pro Vaše blízké, které by jste dostatečně potěšili. To si jasně uvědomuje stále více lidí, kteří se proto také zaměřili na dárky ruční výroby.

Firemní dárky pro akce, dárkové balení

Ať už se jedná o dárky pro své zaměstnance, nebo společnosti ve spolupráci, často je problém sehnat příjemný a hezký dárek tak, aby byl reprezentativní, ale také jeho cena nebyla zbytečně přemrštěná. V tom Vám můžou dost usnadnit práci právě internetové obchůdky , kde naleznete zboží ruční výroby, které dokonce i nabízí přímo dárková balení pro firmy a jistě pro ně nebude problém i připravit speciální balíčky a to vše za speciálně příznivé ceny. Firmy si na to již zvykly a rády takové služby vyhledávají. Jsou to dárky osobité, a také velice milé. Udělají radost na obou stranách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6585 (magazinesoterika.cz#163)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 06.07.2015 23:56
Re: Dekorativní dárky a doplňky s lehkostí, krásou a vůní Moc pěkné svíčky. Objednal jsem si a vše přišlo v pořádku.


Přidat komentář