Energetické meditační obrazy

Jak získat potřebnou sílu a chuť do života? Jak můžeme všudypřítomnou energii propojit s naší duší a tělem? Pojďte zkusit relaxovat při malování energetických meditačních obrazů. Je to snadné!

Možná máte poslední dobou pocit, že nějak rychle stárnete, jste unavení, bez energie a nic Vás nebaví. Chcete s tímto stavem něco udělat? Začněte hned. Rozdávejte radost sobě i druhým, mějte se rádi a svou lásku dokazujte i svému okolí. Pravidelně relaxujte, odpočívejte a zkuste trávit volný čas s přáteli i rodinou. Nikdy se nenechejte ovládat strachem a negativní energií. Chcete se uvolnit díky léčení reiki? Můžete! Sedněte si na židli a narovnejte záda. Ruce dejte na stehna a zhluboka dýchejte. Pomocí palce udělejte pravou rukou písmeno L, prsty zůstanou natažené. Nyní si ruku položte na pupík a palec opřete o břicho. Pokuste se nehýbat a během pravidelného dýchání zadržujte dech na pár sekund. Toto cvičení by Vás mělo správně nabít k dalším činnostem.** Co například malování energetických obrazů?**

Energetické meditační obrazy - co jsou a jak na nás působí?

Energetické obrazy jsou výborným způsobem, jak obohatit svou mysl o nový vjem. Můžeme díky nim získat pozitivní vliv na psychické zdraví, můžeme léčit svou mysl. Každý obraz je jedinečný, originální a na každého působí jinak. Co jednomu může připadat úchvatné, může druhého nudit. A o to jde! Je spousta návodů a ukazatelů, jak má správný energetický obraz vypadat. Výsledek však stejně neohromí všechny, ale jen vybrané jedince. Tyto obrazy totiž působí tam, kde je třeba. Většina se maluje speciální technikou zvanou ,enkaustika,, což je malování horkým voskem. Malby kreslené touto technikou jsou známé i z egyptských vykopávek. Potřebujeme pouze vosk a žehličku. Na podklad použijeme enkaustický křídový papír a začít můžeme zcela jednoduchými kresbami - většinou se jedná o abstrakce pocitů a emocí. Energetické obrazy odráží stav našich myšlenek, mohou mít na nás velmi obohacující vliv, protože harmonizují, čistí prostory a navozují pozitivní energii. Pokud se na tento obraz pořádně zadíváte, najdete v něm kousek svého nitra a budete se cítit náhle velice silní. Objeví se u Vás touha překonat veškeré dosavadní obavy a strachy. Budete toužit po novém cíli. Energetické obrazy mohou zobrazovat nadčasové prvky, planety, vesmír, slunce, déšť, duhu, kroužky, čáry a mnoho dalšího. Obrazy jsou většinou pestrobarevné, nemají žádný pevný tvar, jako je tomu např. u mandal. Jsou podporovány naší vibrací. Na plátno promítáme veškeré své emoce, sny a touhy.

Jak namalovat energetický obraz?

Od dětství rádi malujeme, vybarvujete a kreslíme. Proč to tedy dnes nevyužít k našemu dobru a najít v sobě ukrytý talent, který nám navíc může duševně pomoci? Než se rozhodnete namalovat svůj první energetický obraz, měli byste se zbavit negací ve Vašem okolí. Mohli byste je totiž velmi snadno přenést na plátno. Doporučuje se přísná meditace, která potrvá alespoň jednu celou hodinu před samotným počátkem malování. I samotné kreslení může probíhat ve stavu meditace, kdy je Vaše mysl čistá a bez zbytečných myšlenek.** Vyberte si barvy!** Pokud jste choleričtí, sáhněte po zelené, která uklidňuje. Pokud naopak trpíte nízkým sebevědomím, začněte malovat červenou. Ať už si zvolíte techniku enkaustiky nebo raději sáhnete po akrylových barvách, bude to jen a jen Vaše rozhodnutí. Vždy se řiďte tím, co cítíte. Dělejte to, co zrovna chcete dělat. Myslíte na nějakou určitou barvu? Malujte s ní hned, nečekejte, až dokreslíte jiný obrazec. Nezapomeňte, že Vám má Váš obraz dodat pozitivní energii, která jde z Vás. Musí v něm být obsažena láska a pozitiva. Při pohledu na něj Vás musí hřát nová síla. Nejprve malujte abstrakce, až později se zaměřte na určité symboly, jako např. dům, místnost, zahrada, rodina apod. Obraz si nás najde sám - sám povede naši ruku, nemusíte se bát.

Malovat obraz můžete i olejovými barvami. Bojíte se začít sami? Navštivte speciální kurz. Naučíte se zde, jak správně malovat v meditačním stavu, jak pracovat kreativně a s nápadem, jak používat barvy a štětec, jak se zbavit negativních emocí, jak relaxovat a jak pracovat sami se sebou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6576 (magazinesoterika.cz#120)


Přidat komentář