Glycerinová mýdla a dekorace ruční výroby

Mýdla ručně vyráběná jsou velice pěkným dárkem, ale vhodná i na hygienu. Jsou poctivá a nejenže hezky voní, také dobře vypadají. Z nabídky internetového obchodu je možno vybírat a kombinovat.

Mýdla jsou v posledních letech vyhledávány i v souvislosti s dárky. Jedná se nejen o možný pěkný, sympaticky zabalený dárek, ale také velice praktickou pozornost, snad pro všechny věkové kategorie. Mýdla dokážou být opravdu úhledně zabalená a velice milá jako dárek, ale i jako pěkná upomínka jisté chvíle. Navíc v dnešní době lidé spíše inklinují k tomu, vyhledávat ručně vyráběné produkty, které jsou poctivé, s jistou dávkou kultury i citu. Ručně vyráběná mýdla nejsou v tomto směru žádnou výjimkou.

Glycerinová mýdla

Hodně populární jsou glycerinová mýdla, která se vyrábí ručně a vždy jde o nějaké originální mýdlo. Ať se jedná o jakékoli mýdlo, vždy je vskutku originální, podle typu formy, ve fantazii se meze nekladou. Pestrobarevná nabídka je také díky tomu, že se používají různé barvy s glycerinovou mýdlovou hmotou. Mýdla mohou být jak průhledná (a velice kompatibilní, co se výroby týče), anebo pak neprůhledná, jakoby typická mýdla, ale stejně velice příjemná, hezká a oblíbená. Do glycerinové mýdlové hmoty se při výrobě používají i vůně, jako jsou velice často žádané květinové vůně – hodně šeřík, růže nebo ylang-ylang, nebo pak ovocné vůně, jako meloun, banán nebo jablko a v poslední době lidé vyhledávají třeba i mátu, citron ze svěžích vůní a pro zajímavost i čokoládová mýdla, nebo mandlová – velice příjemná vůně. Každé takto vyrobené mýdlo se zabalené v celofánovém pytlíčku, takže jde hezky i mýdlo vidět a je možné je tak obdivovat.

Mýdla pro děti

Děti mají rády barvy a také oblíbené motivy u nich jsou zvířátka, autíčka a další typicky dětské motivy. Důležité jsou zkrátka barvy, pokud jsou mýdla pro děti dostatečně výrazně barevná, pak je vyhráno a i to dítě, co se doposud nerado koupalo, najednou, změní stanovisko. Je to tak dobrý způsob naučit děti dostatečné hygieně a to i co se mytí rukou týče. Pokud budou mít dinosauří mýdlo, pak si nejen rádi s mýdlem vyhrají, ale také postarají o čisté ruce. U mýdel pro děti je možno vybírat z několika různých motivů, ale i barev a celkového provedení. U prodejců, kteří mýdla sami vyrábí, vám také rádi poradí, a vytvoří vskutku originální mýdlo. Jedná se o tak velice snadný recept, jak docílit toho, aby si vaše dítě nezapomínalo umýt ruce.

Solná mýdla

Speciální solná mýdla jsou určena v mytí jak celé pokožky těla, tak i obličeje. Zajímavostí je to, že jakmile se myjete solným mýdlem, již byste neměli používat žádné jiné prostředky, obzvláště ty chemické. Po omytí mýdla se má pokožka opláchnout vodou a osušit. To je celé, žádné krémy ani balzámy či oleje. Sůl zůstává na pokožce a působí tak na pokožku celého těla svými příznivými účinky. Sůl, která zůstává na pokožce má plno příznivých účinků, mezi které patří zejména ošetření pokožky proti virům, bakteriím a dalším nepříjemným návštěvníkům. Vhodné je tak solné mýdlo pro osoby, které mají problémy s pletí a dokonce je solné mýdlo naprosto senzační na opary. Ty jednoznačně ničí. Solné mýdlo je šetrné, a vyrábí se obvykle ve tvaru koule, nebo srdíček, což je příjemné i při mytí.

Sůl do koupele

Nebylo by to dokonalá koupel, bez tradiční koupelové soli. Koupelová sůl má totiž tu zvláštní schopnost, že napomáhá relaxu a dokoná tak požitek z koupele. Díky aroma, která se do soli přidává při výrobě, je tak možno vykouzlit tu správnou atmosféru a naprosto senzační požitek. Navíc se koupelová sůl při své výrobě barví a zákazník má tak možnost vybrat si přesně takovou koupelovou sůl, která lahodí jeho oku a hodí se do koupelny. Další důležitou přísadou jsou zmíněné aroma, které navnadí tu pravou atmosféru. Hodně žádané jsou vůně melounů, šeříků, i vanilky, ale i mnoho dalších. Koupelová sůl díky svému balení a možností využití je oblíbeným dárkem snad pro všechny. A i ti, co vanu nemají, mohou koupelovou sůl užít pro** lázeň na nohy** – naprosto senzační zážitek.

Květinová dekorace

Pokud si zařizujete vlastní bydlení, většinou chcete mít všechno podle sebe. A tak různé barevné kombinace nejsou překvapením, stejně tak potřebné dekorace. Bez osobní výzdoby bytu, domu to není ono a bydlení nemá to správné kouzlo. Je proto nutné, aby si každý zařídil bydlení po svém, ve svém vlastním stylu a tak, jak se mu líbí. Dost může pomoci květinová dekorace, což jsou různé koule, zdobené kvítky, perličkami, ale i kamínky, korálky a mnoha dalšími ozdobami. Takové zdobení je možno zavěsit, položit, dát na polici, nebo do mísy a možností je zkrátka mnoho, neomezeně. Podkladem všech nabízených květinových dekorací je polystyrenová koule a ozdoby jsou přidávány tavnou pistolí. Ozdoba tak za všech okolností vypadá dokonale, vkusně a perfektně.

Plyšová dekorace

A kdo má děti, jistě musí mít doma i plno hraček, plyšáků taktéž. Z nabídky, kterou uvádí internetový obchod Darovanka, je možno pro své ratolesti vybírat jak různé, barevné koníky, či jiná zvířátka – ovečky, a mnoho dalšího. Koníci jsou obecně dost oblíbení a vše je vyrobeno kvalitně a poctivě, proto se není potřeba obávat nějakých vedlejších látek, které by nebyly pro dítě vhodné, jak se to často s průmyslově vyrobenými hračkami. Plyšoví koníci mohou být jednobarevní, ale také pestří, mít ozdoby, nebo jen jednoduše vyrobení. Jsou poměrně levní a děti si s nimi dost vyhrají. Ideální dárek pro dítě a současně pro podporu českých podnikatelů a živnostníků. V případě, že si vážíte lidské, české a dobré práce, pak je toto možnost, jak vyjádřit obdiv i podporu.

Darovanka, jako dar pro všechny

Hledáte výše uvedené zboží, ale nějak tápete? Ručně vyráběná mýdla, ať už speciální – solná mýdla, nebo běžná glycerinová jsou v nabídce jen jednoho internetového obchodu – a to je darovanka.cz. Obchod provozuje ručně vyráběné produkty, včetně mýdel, solí nebo dekorací pro vás vyrábí paní Jitka Šolínová, která je k zastižení na telefonu 731 405 739, ale objednávky přijímá i mailem: jitka@darovanka.cz. Vše je pouze její výroba, ke které se dostala tím, že začala vyrábět mýdla pro zábavu, pro své vlastní potřeby a jako dárky pro přítele. Dnes jsou její mýdla tak oblíbená, že je sama vyrábí a prodává pro další, i neznámé osoby. Zakoupit si vhodný výrobek tak můžete i vy a zvolit třeba i vlastní motivy, barvy a vůně. Vše je možné, paní se velice ráda domluví a vyjde zákazníkům vstříc.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6582 (magazinesoterika.cz#159)


Přidat komentář