Království čaje – obchůdek online

Milovníci čaje nedají dopustit na snoubení skvělých chutí a vůní tradičních čajů, které se vyrábí dle předepsaných procedur. Jsou sice dražší, než v supermarketech nabízené, ale rozhodně stojí za to.

Vychutnat si šálek lahodného čaje je pro každého správného milovníka čaje skvělý zážitek. A málokterý z nich se smíří s nabídkou, která je typická pro běžné supermarkety, tedy tradiční sáčkové čaje, sice levné, leč dost ošizené a ledabylé. Kdo má čaj skutečně rád, nesmíří se s tak osiřelou nabídkou a raději vyhledá skutečné čajové odborné obchůdky, které nabízí pravý čaj, silné a lahodné chuti dle svého oblíbeného typu.

Zelené čaje

Snad nejoblíbenějšími čaji tak nějak obecně jsou zelené čaje. Mají vyváženou, svěží chuť, povzbuzující účinky nejen na tělo, ale i mysl. Mohou být pro Vás opravdu skutečným pokladem. Při přípravě a následném podávání vykouzlí atmosféru, která je pro čajové dýchánky nepostradatelná a navodí tak možný skvělý zážitek. Zelený čaj je specifický v tom, že při zpracování neprochází čajové lístky fermentací a tak jsou v čaji zachovány velice účinné složky. Nevýhodou zeleného čaje je to, že časem dost ztrácí na chuti i kvalitě, proto se nedá skladovat tak dlouho, jako jiné čaje, za to požitek z pití čaje zeleného je skvělý. V nabídce jsou jak klasické sypané, tak pro pohodlnější úpravu porcované čajové sáčky.

Zeleno-černé čaje

Pro ty, co si stále nedokážou vybrat mezi čajem černým a zeleným existuje již dnes pohodlné řešení a to čaje černo-zelené, tedy kombinace obou populárních čajů. Nabízeny jsou klasické sypané čaje, nebo pak i porcované sáčky, které lidé využívají především z pohodlnějších důvodů, protože přece jen v sypané podobě je spíše zachována pravá chuť čaje a nemísí se s případným čajovým sáčkem, jak se někteří domnívají. Zeleno-černé čaje mají z každého čaje to nejlepší a jde o čaj výrazné chuti. Pro milovníky čaje jistě skvělá volba a také vhodné jako dárek, protože veškeré balení, ať už jde o kterýkoli čaj z Království čaje, je krásný a vhodný i jako dekorace.

Černé čaje

Po dlouhá léta byl černý čaj v Evropě jasnou jedničkou. A to především z toho důvodu, poněvadž jiné typy čajů po dlouhém cestování ztrácely na chuti i vůni a nebyly tak významné jako právě černé čaje. Proto si zachovaly černé čaje v Evropě tradici pití a dodnes jsou běžně nabízeny v restauracích a podobných podnicích. S příchodem letecké dopravy se však situace vyvinula jiným směrem a tak jsou i jiné druhy populární, přičemž černý čaj zůstává tradičně oblíbený. Jsou tradiční černé čaje s výraznou chutí a pak také ty ochucené ovocem, které typickou chuť černého čaje zjemňují, provoní a navedou tak strávníka jiným směrem. Například mango a malina černému čaji dodají okouzlující aroma i chuť.

Ovocné čaje

Milujete ovocné čaje? Pak samozřejmě nejste sami. Ovocné čaje jsou běžně nabízeny v restauračních zařízeních, a lidé je také mají běžně doma. Jsou oblíbené jak u dětí, tak dospělých a díky ovoci, obsaženému tak získaní typickou chuť i vůni. Ovocným čajem snad nikdo nepohrdne a je tak možnou variantou při podávání čajů. Naprosto ojedinělým je ovocný čaj „Moje Tradice“, jež obsahuje směs malin, ostružin i jahod a k tomu i aroma pravého jamajského rumu. Kouzelné spojení jistě stojí za ochutnávku.

Wellness čaje

Pro osoby, které zdravě žijí a dbají na svoje tělo nejen zvenčí, ale i zevnitř jsou perfektní wellness čaje, které napomáhají tělu se pročišťovat, podporovat zdraví a povzbudit v člověku celkově chuť a odhodlání. Opět se nabízí wellness čaje jak klasika v sypané formě, tak porcované v sáčcích. Čaje, které jsou zařazeny do kategorie wellness jsou skutečně rozmanité a působí jak na lidskou mysl – pozitivně, nebo pak na tělo, odbourávají únavu, uvolňují stres, cholesterol, podporují celkové zdraví a posilují imunitu. Wellness čaje jsou určitě pro všechny, kteří si uvědomují své tělo a chtějí pro ně co nejlepší a navíc milují božskou chuť voňavého čaje.

Fitness čaje

Fitness čaje jsou určeny pro osoby, jež milují aktivní způsob života a jen tak se ho nehodlají vzdát. Zkrátka pro ty, co potřebují pohyb a tudíž i energii, sílu do života, zdravou mysl a mnoho dalšího. V nabídce jsou čaje sypané i porcované, milovník čaje si tak může zvolit nabízený čaj a pak vybrat danou variantu, která je mu přednější. Fitness čaje obsahují velké množství antioxidantů a podporují jejich odbourávání z těla ven. Čaje se běžně pijí jak teplé studené, jsou pro všechny, co rádi volný čaj užívají v posilovnách, tělocvičnách, ale také venku, na hřištích apod. Jako vhodný doplněk jistě senzační.

Limitovaná edice čaje

V nabídce čajů limitovaných edicí jsou vždy pouze takové čaje, které se vyrábí dočasně a tak stojí za to, aby je každý alespoň zkusil. Většinou se také v nabídce limitovaných edicí objevují dárkové balení čajů, které jsou dokonalé a senzační. Hodí se tak pro potěšení snad každého, kdo čajem nepohrdne a obzvlášť pak těch, co si šálek chutného moku s radostí vychutnají.

Náhradní náplně

Nabídka náhradních náplní obsahuje různé čaje, obvykle jistých chutí, jako je brusinka, citron nebo speciální kombinace dream night. Je několik možností, obsažené jsou kvalitní čaje s typickým aroma i vůní.

Čajový servis

Aby se čaj dal servírovat přesně popsaným postupem, je nutné, aby tak byl dostupný i správný čajový servis. To znamená nejen vhodné šálky, hrnečky, ale především nezbytné náčiní, jako jsou sítka, nebo velice oblíbené sítko klešťové. Do něj stačí čaj nasypat a poté ponořit celé do šálky. Díky umístění tak čaj získá perfektní chuť, vůni i barvu, rozmanitou a přitom vyváženou. Navíc se se sítkem klešťovým dost dobře manipuluje a je jednoduché na použití.

Je vhodné také mít mističku na odložení čajového sáčku, ale i třeba případné vytažení čajového sítka. Správné šálky jsou v závislosti na libosti pijana čaje, přesto pro kvetoucí bílé čaje jsou nejlepší možnou variantou skleněné, vysoké hrnky, kde se kouzlo kvetoucího čaje projeví v plné míře.

Čaje, čaje a zase čaje – kvalitní a ručně zpracované

Protože nabídka čajů je nejen lákavá, ale i rozmanitá, jistě každý, kdo čaj miluje a denně si lahodný lok stěží odpustí. Vychutnat si šálek lahodného čaje je pro každého správného milovníka čaje skvělý zážitek. A málokterý z nich se smíří s nabídkou, která je typická pro běžné supermarkety, tedy tradiční sáčkové čaje, sice levné, leč dost ošizené a ledabylé. Kdo má čaj skutečně rád, nesmíří se s tak osiřelou nabídkou a raději vyhledá skutečné čajové odborné obchůdky, které nabízí pravý čaj, silné a lahodné chuti dle svého oblíbeného typu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6580 (magazinesoterika.cz#156)


Přidat komentář