Meditační polštářek

Meditační polštářky jsou vhodné např. pro ty, kteří cvičí jógu. Meditační polštářek vám výrazně zlepší komfort v poloze tureckého sedu a vy tak vydržíte déle v meditaci. Polštářky se liší svým vzhledem, materiálem a cenou.

Meditační polštářky se vyrábí v různých provedeních. Jak již název napovídá, hlavním účelem tohoto polštářku je meditace a cvičení jógy. Nejčastěji se používají k vylepšení tureckého sedu, když se posadíte na meditační polštářek, automaticky se Vám zlepší držení těla, uvolní se kyčle a narovná se páteř. Při sezení na tomto typu polštáře se dále otevře hrudník a Vám se bude lépe dýchat. Sezení a s ním spojená meditace se pro Vás stane pohodlnější a v dané poloze vydržíte mnohem déle.

Jaké jsou druhy meditačních polštářků

Doporučujeme koupi tradičních meditačních polštářů o váze, přibližně kilo a půl. Tradiční meditační polštáře jsou přírodní, šité z bavlny a plněné kvalitní, zdraví prospěšnou, výplní bio pohankovou nebo bio špaldovou. Díky speciálním postranním švům drží stále stejný tvar. Sezení v tureckém sedu při meditaci může být po chvilce nepohodlné a právě tradiční meditační polštáře mohou meditaci zpříjemnit. Meditační polštáře se prodávají v různém provedení: kulatém, oválném, nízkém i vysokém a také dle Vašeho přání.

SIU zakázkové šití

SIU zakázkové šití je nápaditostí obestřený internetový obchůdek, překypující barevností a originálními výrobky. Jehož majitelka paní Martina Siudová šije na míru právě tyto meditační polštářky, které jsou zpracovány ze 100% bavlny tudíž nemají na trhu co se týče originality, ceny a především kvality konkurenci také proto, že klade velký důraz na dvojité prošívání švů dle představ klientů, což vede nejen k jejich** radosti,** ale i spokojenosti.

Meditační polštáře s bio pohankou

** **

** **

** **

Meditační polštáře s bio pohankou jsou ideálním prostředkem pro odpočinek, meditaci, relaxaci, nebo jen jako originální doplněk do interiéru. Pokud dáváte přednost přírodním produktům, pak tyto meditační polštáře jsou správnou volbou. Ručně vyrobený meditační polštář, který je plněný pohankou může být společníkem na celý život. Má silné tepelné a energetické vlastnosti, dobře absorbuje teplo, takže po nahřátí je polštářek výborný na zahřátí nebo na tišení bolesti. Hodí se také pro zimní večery. Tyto polštáře jsou tvárné a přizpůsobí se tvaru Vašeho těla.

Pohankové polštáře jde využít jako doplněk léčby při zdravotních potížích, pomáhají odlehčit pohybovému aparátu při odpočinku, masážích, meditacích. Můžete je používat proti zablokování krční páteře, bolení zátylku, ramen a zad. Úlevu přinášejí u bolestí končetin a kloubů, nahřívání při menstruaci, či prochladnutí. Polštářky z pohankové náplně jsou také velice vhodné pro klidný a zdravý spánek.

Meditační polštáře se špaldovou výplní

Meditační polštáře** se špaldovou výplní** podporují vzpřímenou pozici při meditaci. Sezení na polštáři je pohodlné i při delším čase, protože se díky špaldové výplni polštář přizpůsobí, je pružný, ale zároveň stabilní. Jsou výborným relaxačním materiálem pro klidné a zdravé spaní, ekologicky a zdravotně nezávadné a v dnešní době i často vyhledávané. Díky pevnosti kterou tvoří objem a celek výplně, jsou polštáře skvělé pro podporu krční páteře. Zároveň jsou vynikající terapeutickou podporou i pro celá záda.

Meditační polštáře se špaldovou výplní mají schopnost uskladňovat vzduch a umožňují jejich nahřátí a akumulaci tepla, které se poté během odpočinku přenáší do lidského těla. Nahřátý polštářek působí po přiložení proti bolestem břicha, šíje, kolenou, při kolice u malých dětí a kojenců.

Jaké jsou výhody meditačních polštářků

Meditační polštářky se používají při meditaci v tureckém sedu, kde přináší výrazné pohodlí. Polštářky umožňují lepší držení těla a lepší dýchání. Polštářky se liší svou velikostí, tvarem, materiálem, náplní a také designem.

Kdo je Martina Siudová

Pro ucelenou představu o paní Martině Siudové jsme pro Vás získali pár střípků z jejího života v podobě poutavých odpovědí na následující rozhovor:

***,,Jmenuji se Martina Siudová a jsem neustále nespokojená. Ráda zkouším nové věci, někdy jdu do věcí sice po hlavě a dostanu, ale poté zase vstanu a zkouším dál. Nemám ráda nic nedělání. Mé moto zní ,,pohybem je člověk živ a zdráv‘‘. Mám úžasnou dcerku Anastázii a stejně tak skvělého partnera, který drží vždy při mě. V životě není vše podle našich představ a občas se s tím peru, ale co nadělám. Život jde do předu a není čas si stěžovat, je čas žít.*

Mé rozhodnutí se realizovat v této profesi přišlo v době, kdy jsem hledala něco, co bych mohla dělat při mateřské dovolené. Velice ráda tvořím a šití je můj koníček.Mým průvodcem této cesty, byla má starší kamarádka Irena, která mi je už několik let dobrou rádkyní a přítelkyní. V podstatě ona mě nasměrovala k šití sedacích a meditačních taburetů. Na mé cestě životem se neustále objevují učitelé i když ne všichni jsou pro mne přínosem. Po čase v hledání svého zaměstnání, jsem se utvrdila vtom, že bude pro mne nejlepší, když budu pracovat sama na sebe.

*Šití jsem se začala věnovat už na střední škole, kde byla mým učitelem moje mistrová, která mě vždy podpořila a hodně naučila. Šít věci je a není jednoduché. Na **internetu, ale i v obchodech narazíte na krásné věci, jakmile se ale podíváte blíže, je styl šití velice jednoduchý, mnohdy né moc hezký a kvalitní a použitý materiál je z umělých vláken, jen aby to vypadalo hezky, lákavě a bylo to levné. Mým cílem v šití je kvalita a originalita. Každý výrobek, který ušiju je orginál. Švy musí jít rovně, prošíváním zkrášlím a zpevním šev. Co se týče meditačních polštářků, vybírám si materiál ideálně z čisté bavlny, barevný, veselý, třpytivý, tak aby se všem líbil. Meditační polštářek je něco úžasného, propojí spousty lidí na celém světě, protože slouží k tomu, co by měl dělat každý, k meditaci. Snažím se i to, aby byl výrobek praktický, povlak se dal vyprat a výplň se dala doplnit nebo vyměnit. Používám kvalitní bio pohankové a bio špaldové slupky. Tvarů meditačních polštářků je hodně. U mě si můžete vybrat, protože Vám jej ráda ušiju přímo na míru.*

*Mým celoživotním snem je ukazovat lidem tu správnou cestu a být jím nápomocná ve všech ohledech. I co se týče zdravé výživy a poradenství, které se kromě mimo jiné věnuji již 7 let. Rozšiřuji své zájmy neustále o další odvětví a v tuto chvíli směřuji k rozšiřovaní své značky SIU. Chci i ostatním lidem ukázat cestu k radosti ze života a sebe samé.**‘‘*

Martina Suidová

Co všechno naleznete v internetovém obchůdku SIU - zakázkové šití, nápadité a originální?

Kromě meditačních polštářků, zde najdete také sedací vaky, taburety, polohovací válce, dekorační polštářky a také doplňky.**
**

Sedací vaky

Sedací vaky jsou velmi pohodlné, variabilní, skladné a lehce přenosné. Proto s nimi mohou volně manipulovat i děti, přenášet je a vytvarovat podle vlastní fantazie a přání. Navíc jim na nich nehrozí, na rozdíl od klasického nábytku, nebezpečí úrazu. Sedací vaky využije celá rodina a můžete si být jisti, že nezůstanou dlouho prázdné. Jednotlivé sedací vaky se liší střihem, rozměry a objemem. Sedací vaky najdou využití na mnoha místech a v mnoha interiérech a všude svou funkci plní nadmíru skvěle. Z široké nabídky si stačí vybrat ty nejvhodnější modely, aby uspokojily právě Vaše potřeby.

Taburety

Taburety jsou neodmyslitelnou součástí obytných prostor a doplňují pohodlí nejednoho pokoje. Vdechnou do místnosti pocit útulnosti. Jsou praktické, malé a snadno se přesunují, takže je můžete používat na řadu účelů. Taburety například představují ideální stoličku se schůdkem a jsou vynikající na to, když sedíte na pohovce a chcete si dát nohy nahoru. Taburet může rovněž sloužit jako další sedačka u konferenčního stolku nebo při sledování televize. Taburety jsou rovněž vynikající do dětských pokojů nebo na vytvoření útulného koutku v obývacím pokoji.

Polohovací válce

** **Polohovací válce jsou vhodné pro masáže, bazální stimulaci a jiné terapie. Pěnová výplň je pevná a zároveň se dobře přizpůsobí tělu klienta. Polohovací válce jsou odolné, zdravotně nezávadné, snadno se čistí a dezinfikují. Jsou vhodné pro opěru hlavy po náročném zatížení páteře, mají velmi dobré mikromasážní účinky na ztuhlé šíjové svaly, krční páteř a přilehlé partie, zároveň slouží jako podpěrka hlavy při čtení a sledování televize. Při spaní a potížích s kyčelními klouby jsou vhodné jako vkládací polštář k vyrovnávání osy těla do správné polohy, ulehčí tak kloubům a zamezí nesprávné poloze při spaní, vhodné na podkládání nohou a nebo jimi můžeme vypodložit i bederní páteř. Polohovací válce splňují hygienické vlastnosti, jsou antibakteriální a mají protiplísňovou úpravu, mají dlouhou životnost, snadno se ošetřují - jsou omyvatelné, lze je prát i dezinfikovat.

 

Dekorační polštářky

Dekorační polštářky jsou jednou z nejjednodušších cest k vytvoření příjemného útulného interiéru. Pro hezký interiér nestačí pouze nábytek a hezké koberce, ale i doplňky, jakými jsou právě dekorační polštáře. Vnášejí do interiéru měkkost a vytváří tzv. teplo domova, avšak také dokáží interiér zcela proměnit, aniž byste museli vyměňovat sedací soupravu nebo nábytek. Rychle a bez vysokých nákladů oživí váš interiér. Jednou za čas si doma vyměňte dekorativní polštáře na pohovce, závěsy či prostírání a nikdy neztratíte pocit, že změna je život, který nám brání upadnout do stereotypu. A ručně ušité jsou naprosto originální. Dekorační polštářky nejen zútulní Vaši sedací soupravu, ale přidají Vám na pocitu pohodlí. Pokud si nevíte rady s jejich výběrem, neváhejte paní Siudovou kontaktovat, ráda Vám s výběrem dekoračních polštářků poradí.

Všechny tyto ručně vyráběné výrobky můžete zakoupit v internetovém obchůdku SIU-zakázkové šití. Nebo můžete také nahlédnout do jeho internetových prostor http://vaky-siu.cz, případně se kontaktujte přímo u paní Suidové na tel.čísle: 776 825 309.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6575 (magazinesoterika.cz#114)


Přidat komentář