Svíčky ruční výroby

Neskutečně kouzelnou atmosféru může navnadit pouze pár svíček a jejich hořící plamínky. V takových chvílích jde o romantické chvilky, které jsou nezapomenutelné. Svíčky jsou tak potřeba.

Snad nic nenavodí tu správnou kouzelnou či romantickou atmosféru tak, jako plameny hořících svíček. Svíčky se již dnes nachází skoro v každé domácnosti, jelikož jsou především využívány jako dekorace ke zkrášlení a zútulnění domova, ale i do kanceláře či jiné místnosti, kde dopřejí mnoha lidem strávit čas v příjemném prostředí.

Rovněž jsou používány k navození romantických a relaxačních chvil, uvolnění mysli či smyslů. Dále také slouží jako umělecký prvek sběratelů pro potěšení.

Svíčky jsou vhodné i jako dárek, právě kvůli možnostem využití a také proto, že je lze vyrobit dle Vašeho přání. Svíčky mohou mít totiž různý tvar, velikost a barvu, kterou pak můžeme sladit s dekorem místnosti, kde se bude nacházet. Tím pádem se nám nemůže stát, že by jsme se netrefili v rámci sladění do vkusu obdarovanému, kterému tak věnujete krásný dárek, který vykouzlí úsměv na tváři.

Svíčky ruční výroby

Co si představit pod pojmem svíčky ruční výroby? Jedná se o opravdu ručně vyráběné svíčky lidmi, kteří do nich vkládají svou energii v podobě pozitivního naladění, inspirace, lásky, štěstí a mnoho dalšího. Energie, která je do nich vložena, se poté v hořícím plamínku uvolňuje a záleží poté na člověku, jestli jí objeví a nechá se unášet kouzelnou vůni a příjemnou atmosférou.

Ovšem, kdybychom hlouběji zkoumali tyto svíčky, zjistili bychom, že jsou velice kvalitní a zároveň o mnoho déle hoří v porovnání s jinými běžně dostupnými levnými svíčkami. Lidé věnující se této ruční výrobě konají tuto práci s láskou, zájmem k tvořivosti a především zálibou s potěšením.

Kde nakupovat ručně vyráběné svíčky?

Sháníte konkretní tvar či vůní svíčky nebo se jen chcete podívat na širokou nabídku ručně vyráběných svíček? Doporučujeme Vám navštívit pozitivní energií obestřený internetový obchůdek, kde naleznete veškerý výběr druhů, tvarů a barev ručně vyráběných svíček.

Nechte se unášet kouzelnou atmosférou a plamínky hořícími v internetovém prostoru. Lze tak nakupovat z pohodlí Vašeho domova. Ovšem pokud se chcete nechat unášet vůněmi a obklopovat se inspirací a kouzlem těchto svíček.

Zajímá Vás, jakou nabídku druhů a tvarů v tomto internetovém obchůdku naleznete? Řezané svíčky v podobě jehlanů a hvězd - malé, velké. Parafínové svíčky - kostky, válce, koule, jehlany, kužely a jiné tvary. Palmové svíčky - kostky, válce, jehlany, kužely, koule a jiné tvary. Dále tématické svíčky - Valentýn, Velikonoce, Vánoce, Čakrové a jiné.

Řezané svíčky

Naprosto unikátní a kouzelné jsou tak zvané řezané svíčky, které nejenže skvěle vypadají, ale jsou vhodné i jako krásný dárek. Jsou to doslova umělecká díla a snad není nikdo, kdo by se nad jejich krásou a uměním výrobců nepozastavil. Řezané svíčky se vyrábí ručně a jsou doslova ozdobami. Málo kdo má zájem takovou svíčku zapálit, protože jde o opravdu nádherný kousek. Pokud stále tápete a máte zájem vědět, o jakou svíčku se jedná, nezbývá nic jiného, než navštívit stránku internetového obchůdku, kde jsou veškeré řezané svíčky s náhledem k zakoupení. Dělí se podle výšky a jsou skutečným skvostem. Všechny jsou ohromné a z nabídky není jednoduché si vybrat. Zaujmout mohou jak barevné kompozice, tak například nádherně vytvořené labutě. Takové svíčky budou ozdobou v každém interiéru.

Řezané svíčky je staré německé řemeslo, kde se nejdříve odlije základní tvar, a poté se namáčí do barevných vosků, a to až třicetkrát. Pak se začne svíčka vyřezávat. Musí se pracovat rychle, dokud je vosk tvárný. Vyřezávaná svíčka se namáčí do akrylové glazury a tím získá krásný porcelánový vzhled. Po zapálení plamen prosvítá přes vyřezávané plochy a tvoří zajímavé efekty.

Parafínové svíčky

Parafínové svíčky lité do forem se odlévají do různých tvarů. Používají se různé techniky a zdobit se dají dekorační zanořovací směsí např. StarWaxem.

Svíčky z palmového vosku

Palmový vosk je stoprocentní přírodní produkt, který se k nám dováží z Malajsie a tak se získává přímo z listů palem. Specifický je  v tom, že svíčky z něj vyrobené jsou lesklé, s typickou kresbou na povrchu. Navíc svíčky z palmového vosku hoří jasným plamenem, tolik nečadí a hoří rozhodně déle než jiné běžné svíčky. Co je ještě na palmovém vosku ojedinělé je to, že při postupném hoření se na skeletu svíčky tvoří jakási krajka. Což může opět propůjčit velice romantické kouzlo na již tak dokonalý večer. Svíčky z palmového vosku jsou nezávadné a vhodné i pro astmatiky či alergiky.

Sady svíček

Můžete vybírat ze skutečně bohaté nabídky. Zajímavé jsou jistě sady svíček, které už jen tak u sebe vypadají skvěle, takže jako zmíněný dárek jsou určitě vhodné. Podle barev je možno zvolit tu nejvhodnější z celé barevné škály. Ale také samotně vypadají svíčky krásně. V tak zvané jednoduchosti je ta pravá krása a tak je možné svíčky rozmístit jako dekorace po místnosti, anebo je nakombinovat pospolu. Barevné svíčky mohou doladit celkové kouzlo interiéru, i toho poněkud fádního. Tak proč nemít prázdná místa doplněná svíčkami, které mohou být k užitku pro dlouhé večery a romantickou náladu spojenou s relaxem.

Tématické svíčky

Vhodný čas na svíčky je v každém ročním období. Pravdou však je, že v zimě jsou využívány více. Například aromalampy se bez svíček neobejdou a vhodně zvolená vůně může odehnat i v letních měsících nepříjemný a otravný bodavý hmyz. Což je jistě také plus. Každopádně na každé období si můžete objednat jiné tématické svíčky jako jsou Vánoční, Velikonoční či Valentýnské a mnoho dalších.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6581 (magazinesoterika.cz#158)


Přidat komentář