Doteková regresní terapie a masáž Olomouc

Regresní terapie nám přináší uvolnění a uklidnění. Také masáže uleví našemu tělu. Dnes se setkáváme s mnoha druhy této populární terapie. Masážní salony často také nabízejí péči o pokožku včetně odstranění jizev.

Terapie

Pokud se rozhodneme ulevit našemu tělu a duši pomocí terapie a masáží, nejlepším řešením je vydat s průvodcem, který nám dokáže pomoci najít tu správnou cestu. V Olomouci Vám můžeme doporučit terapeutku paní Janu Pospíšilovou ,kterou naleznete v provozovně Biomat Spa. V její nabídce najdete energetické masáže, regresní terapii, vaginální mapování a léčení jizev. Paní Pospíšilová se této činnosti věnuje již šest let. Pár měsíců po porodu svého syna si uvědomila, že jí něco s jejím životem nesedí. Uspokojení našla v prvních absolvovaných kurzech, kde začala komunikovat s anděly a postupem času paní Pospíšilová získala zasvěcení do archandělské energie Miguraj a Shamballa 1024. Po třech samovolných potratech vyzkoušela regresní terapii, která jí hodně pomohla vyrovnat se s problémy. Později se paní Pospíšilová rozhodla udělat si masérský kurz. Dnes získané poznatky využívá při pomoci druhým.

Na své služby nabízí výhodné slevové a dárkové poukazy. Provozovna paní Jany Pospíšilové se nachází na třídě Svobody 956/31 v Olomouci. Lze se spojit také telefonicky na čísle 736 643 409 nebo pomocí elektronické pošty na adrese pospisilova.janka@gmail.com.

Zajímá-li Vás více alternativních možností, které Vám mohou pomoci, shlédněte i následující řádky, v kterých naleznete rozhovor s terapeutkou paní Janou Pospíšilovou.

Terapeutka Jana Pospíšilová

Pro ucelenou představu o této osobnosti, paní Janě Pospíšilové a pojetí její práce, jsme pro Vás připravily rozhovor v podobě odpovědí na následující otázky:

Můžete nám alespoň v krátkosti prozradit něco o Vaší osobnosti a pojetí Vaší práce?

Myslím si, že ve svém životě jsem, jako každý člověk, postavena do spousty rolí, které zastávám. A každá z těch rolí se mi více či méně daří naplňovat. Snažím se být především žena, matka a manželka. A to s většími, či menšími úspěchy. Jsem ale také dcera, vnučka, sestra a švagrová. Každá tato role má své a já dělám to nejlepší, co umím, abych v každé z nich žila v pravdě a v přítomném okamžiku.

Při této snaze narážím na překážky, zkoušky a výzvy, které zvládám s většími či menšími úspěchy. Myslím si o sobě, že jsem velmi otevřený, emotivní a empatický člověk, takže některé situace zvládám s nadhledem, některé se soucitem a jiné s pláčem. Celkově ale vnímám, že si můžu dovolit říci, že lidé, kteří mě potkávají, tak mě vidí rádi. Jedna příhoda mě velmi zasáhla a potěšila a to ta, když jsem přišla za svou paní gynekoložkou. Jenom jsem otevřela dveře, tak se paní doktorka celá rozjasnila a řekla mi, že mě ráda vidí, že se jí pokaždé, když přijdu, zlepší nálada a rozjasním jí den.

Všechno to vypadá, jako veliká idyla, ale i já si prošla spoustou nepříjemných věcí. Asi nejtěžší období pro mě bylo, když jsem během tří let prodělala tři samovolné potraty. Od posledního potratu je to už skoro dva roky. Chtěli jsme s manželem sourozence pro našeho syna, ale nezdařilo se. Teď si procházíme velikou vztahovou krizí a já netuším, jak dopadne. Snažím se vše brát tak, jak to přijde a s tím, co mám pocit, že nezvládám, tak mi pomáhají právě terapie, které sama nabízím a jsem za ně nesmírně vděčná.

Pojetí mé práce? Vnitřně cítím, že moje práce je moje poslání a snažím se s každým klientem jednat individuálně s maximálním nacítěním se na jeho problémy. Vždy pracuji s otevřeným srdcem a to, co mi klient svěří, nehodnotím. Beru to tak, jak mi to přijde. Vím, že každý máme své trable. Pokud ke mně člověk přijde, nestojí o nějaké hodnocení toho, jak žije, ale rád by viděl nějakou cestu. A v tomhle případě se mu stávám průvodcem. Nedělám práci za klienty. To nejde, jenom jim ukazuji jiný úhel pohledu.

A pokud člověk přijde na masáž, tak jsem přítomná v každém doteku a předávám mu prostor pro relaxaci a napojení na sebe samého.

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se pro seberealizaci v tomto odvětví?

Hlavním podnětem byly moje vlastní zkušenosti s terapiemi, které nabízím. Viděla jsem sama na sobě, jaký mají účinek, jak mi mění život, myšlení a vnímání. Pociťovala jsem sama na sobě jejich neuvěřitelnou sílu, která mě nepřestává udivovat do dnes. Když jsem sledovala, co se mi v životě děje a uvědomila jsem si, kolik lidí může mít podobné problémy jako já, podobné prožitky, které potom brání dalšímu prožívání, cítila jsem, že moje cesta je dál předávat to, čeho se dostalo mě.

Poznal jste nějakého učitele, který byl Vaším průvodcem?

Za těch několik let, co se věnuji sama svému růstu, se kterým jde ruku v ruce i pomoc dalším lidem, jsem těch učitelů potkala více a všem vděčím za poznání a sebeuvědomění. Každý ten učitel přišel v období, kdy jsem jej potřebovala a každý mi předal to, co v tu danou chvíli bylo do mého života jako ozubená kolečka, která najednou zacvakla do sebe. Umožnili mi poznat sílu energií a andělů, nahlédnout do své duše i poznávat své tělo a jeho projevy. Ovšem, největší učitelé, jsou pro každého jeho nejbližší. To jsou učitelé, kteří vás provází celý život, a já nejsem výjimkou.

Stalo se ve Vašem životě něco, co Vás utvrdilo v pokračování a dalším rozvíjení?

Největší utvrzení v tom, co dělám, jsou zpětné vazby od mých klientů. Pro mě je velké potvrzení toho, že dělám správnou věc, když se mi klienti vrací, popřípadě se mnou stráví nějaký čas a za ten čas já můžu sledovat, jak se klient vyvíjí, rozvíjí a otevírá. Velkou radost mi dělají třeba i jednorázové zpětné vazby, kdy člověku pomůžu s nějakou akutní věcí, která ho trápí a on mě věnuje svůj čas tím, že napíše třeba e-mail, kde mi poděkuje. To jsou ta největší a nejcennější potvrzení toho, že to, co dělám, tak má smysl nejenom pro mě, ale i pro ostatní.

Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Z počátku, když jsem pracovala převážně s energiemi, tak jsem většinou komunikovala s klienty na dálku. Pro příklad uvedu případ mého známého, který obkládal koupelnu a kousek dlaždičky mu vletěl do oka. Oko měl podrážděné a nemohl ho otevřít. Manžel se ho zeptal, jestli chce poslat Shamballu. Odpověď byla, že ano, ovšem, prý si myslel, že mu pošlu nějakou mastičku. Věnovala jsem se posílání energie asi 15 minut a za dalších 10 mi přišla sms, že nechápe, co jsem udělala, ale že vidí. Prý mu v oku asi 10 minut hodně cukalo a pak ho otevřel. Krásné příběhy a zpětné vazby mi chodí na obrázky, co jsem kreslila pro klienty. V současné době, co jsem se začala věnovat práci s tělem, tak ty příběhy jsou dlouhodobé, kdy za mnou klienti chodí delší dobu a během té sledujeme, jak jsou klidnější, vyrovnanější a otevřenější. Nacházejí sami sebe.

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví?

Dá se říci, že vědomosti a zájmy rozšiřuji téměř pořád. Řídím se hodně svou intuicí, která mě směruje. V současné době, ale nemám nic konkrétního, o co bych své obzory rozšiřovala. Teď vnímám, že mé místo je v tom, co dělám a že je důležité, abych se tomu věnovala.

Kam směřujete, co dalšího očekáváte od své profese?

Moje vize, nebo touha, směřování, či jak to nazvat, je rozšíření mé profese na pozici sexological bodyworker. Která mě umožní pracovat se širším spektrem potíží a problémů, které lidi trápí pomocí práce s tělem.

Existují masáže zaměřené na bolesti hlavy a deprese?

Hlava může bolet z více důvodů. Samozřejmě, že masáže jsou schopné pomoci od bolesti hlavy, pokud je ta bolest od páteře a vzhledem k tomu, že masáže jsou relaxační, tak při pravidelném docházení se můžou zmírnit i deprese. Vzhledem k tomu, že já se snažím člověku věnovat komplexně, tak bych spíš řešila příčiny toho, proč bolí hlava, nebo proč člověk trpí depresemi a většinou mají tyto potíže kořeny v tom, že je nemocná duše a snaží se přes bolesti těla člověku něco sdělit. Takže bych masáže doplnila ještě od další terapie.

Je možné provádět energetické masáže v těhotenství?

Energetická masáž je velmi jemná a dá se v těhotenství provádět. Jedná se tam spíš o odpočinek maminky a nacítění se na miminko.

Jaká je úspěšnosti terapií pří hubnutí?

Na tuhle otázku nemůžu úplně odpovědět, protože takový problém jsem za celou dobu, co se tomu věnuj, řešila pouze jednou a to pomocí regresní terapie. Nemůžu říct, že by paní během dvou sezení zhubla, ale nastartovalo ji to směrem sebepoznání, začala na sobě velmi pracovat a dnes je na raw stravě a opravdu zhubla. Hubnutí samo o sobě je dlouhodobý proces a dá se uvolněním bloků nastartovat.

Existují terapie nebo metody, které by mohly zvýšit možnost otěhotnění?

Ano, existují. Možnost otěhotnění se dá podpořit uvolněním bloků, které tomu brání.

Je možné se zbavit migrény díky alternativním metodám?

S migrénou se určitě dá pracovat pomocí alternativních metod. Je to volání duše o pomoc, jako jakákoliv další fyzická bolest.

Jak dlouho působí pozitivní naladění či energii po masáži?

To záleží na každém člověku. Záleží, co bude bezprostředně po masáži dělat. Pokud ode mě odejde a rozhodne se zajet do lesa, zůstat sám se sebou, nebo třeba si jít sednout do kostela, tak určitě vydrží energie po masáži déle, než když přijde domů, a zapne televizi, nebo se hned po příchodu domů pustí do nějaké vášnivé debaty s partnerem.

Je možnost kombinování nebo sestavení balíčku masáži spojené s poradenstvím?

Já pracuji tak, že se s lidmi domlouvám na tom, jak cítí další postup. Někdy se stane, že ke mně přijdou třeba na regresní terapii a nakonec děláme vaginální mapování. Nebo naopak, přijdou na mapování, ale provádíme řízenou meditaci. Je to opravdu velmi individuální. Ovšem, do nějakých balíčků své služby nenastavuji.

Lze napsat věnování a navolit jakoukoli částku při u dárkového poukazu?

Pokud jde o poukazy, tak tam taky záleží na domluvě. Nemám problém s tím, abych na něj napsala věnování, popřípadě částku.

Více informací najdete i na internetových stránkách www.janapospisilova.com,nyní Vám blíže představíme metody, které terapeutka paní Pospíšilová využívá ve své praxi.

Léčení jizev

Při porušení kůže často dochází k vzniku jizev. Nejčastěji se tak stává při úrazu nebo po operačním zákroku. Jizvy nejenže nepůsobí zrovna estetickým dojmem, ale často nám připomínají nepříjemné vzpomínky a mohou také omezovat pohyblivost. Vytváří se během dvou dnů od uzavření rány a následně 3 až 12 měsíců se zpevňují a blednou. Jejich vzhled závisí na několika faktorech - věku, dědičnosti nebo hormonech. V tomto případě mluvíme o fyzických jizvách. Setkáváme se však také s emočními druhy. Tyto jizvy vznikají po prožití traumatu. Ten se nám uloží v buněčné paměti a projevuje se pak jako zatuhlé místo, různé bulky nebo útvary. Léčba jizev se skládá ze dvou částí. Tou první je rozebrání jejich původu. To probíhá formou sezení, kde se probírá celková životní situace klienta. Terapeut se snaží nacítit se na jizvu, aby zjistil její chování. Druhá část léčby je založena na hlubší nebo jemnější masážní technice. Používá se při ní ricinový olej, který pomáhá rozpouštět zjizvenou tkáň. Tím se jizva aktivuje a mění se její struktura.

Vaginální mapování

Vagina je energetické centrum ženy, kde se odkládá většina jejich prožitků. Díky vaginálnímu mapování se klientkám umožní prožívat více radosti, lásky, otevřenosti a smyslnosti v běžném životě. Tato terapie také zvyšuje intenzitu a kvalitu sexuálního prožitku. Vaginální mapování je revoluční dotekovou technikou, při které se masírováním tkání navrací citlivost a obnovuje prožívání intimity. Během této terapie žena prožívá různé emoce, pocity a stavy, jenž uvolňují energii s těmito jevy spojenou a tkáně. Vaginální mapování je účinnou metodou při intimním ochladnutí mezi partnery, frigiditě, oslabení energie či partnerských problémech. Pomáhá rovněž po gynekologickém zákroku, sexuálním zneužití či nevěře. Všechny výše zmíněné věci mohou zapříčinit vznik zatuhlých míst, bouliček a jizev. Ty pak drží ženu v neustálém podvědomním napětí, které se často projevuje jako potřeba rychlého sexu či naopak nechutí prohloubit intimitu, což vede ke sníženému sexuálnímu zájmu. Terapie vaginálního mapování začíná sezením, které trvá 30 - 60 minut. Při něm se klientka vypovídá z přejímaných pocitů. Terapeut tak zjišťuje, zda si je žena uvědomuje a dokáže je pojmenovat. Při vaginálním mapování je důležitá pozornost na mapované místo, dech a pohyb. Klientka si tuto proceduru řídí sama na základě získaných informací. Terapeut pouze poslouchá, zatímco žena si sama určuje místo ve vagině, intenzitu i druh pohybu.

Regresní terapie

Během tohoto sezení je klient veden terapeutem k řízenému vzpomínání a vybavování si událostí. Regresní terapie se nás snaží vyrovnat s negativními vlivy traumatických vzpomínek. Terapeut po dobu sezení komunikuje s duší člověka, která se rovzpomíná na situace z minulých životů, souvisejícími s aktuálními problémy. Pomocí regresní terapie se dají vyléčit zdravotní či psychické problémy a sváry s partnerem, rodiči, sourozenci, dětmi nebo dalšími lidmi v našem okolí. Terapie probíhá za plného vědomí klienta. Ten si je plně vědom toho, co se s ním děje, ale zároveň ve svém nitru prožívá pocity navazující na řešený problém. Klient tak opět zažívá příběh, který vede k rozuzlení současné situace. Regresní terapie je proto obzvláště vhodná při řešení zážitků, s kterými se nám nepodařilo dosud zdárně vyrovnat. Může to být například ztráta blízké osoby, potrat, rozvod, neveselé dětství, fyzické a sexuální zneužívání. Tyto procedury také pomáhají proti nežádoucím emocím, jako jsou například vztek, plačtivost či lítost. Regresní terapie bývá doporučována rovněž při poruchách spánku, bolestech hlavy, astmatu, epilepsii nebo zdravotních problémech se štítnou žlázou. Sezení probíhá tak, že terapeut u klienta na počátku zjistí důvod, proč regresi vyhledal. K tomu pomůže vyplnění dotazníku s informacemi, které mohou být užitečné při řešení nastalých problémů. Pak si klient lehne a uvolní do hladiny Alfa, sestoupí do podvědomí a provede se očištění. Takto zharmonizovaný člověk se uvede do pohody a poté vystoupí zpět do reality.

Energetické masáže

Tato terapie působí na celkové zklidnění organismu. Maximálního zklidňujícího a regeneračního účinku je při těchto masážích dosaženo tak, že sestava hmatů respektuje rozložení energetických drah a akupunkturních bodů. Procedury blahodárně působí na centrální nervový systém a zároveň uvolňují a zklidňují ztuhlé a unavené svalstvo, které je namáháno jednostranným zatížením nebo naopak nemá dostatek pohybu. Energetická masáž obnovuje síly, odstraňuje únavu, bolesti hlavy, stres, vnitřní napětí a psychickou vyčerpanost. U této procedury se terapeut zaměřuje hlavně na rozproudění energie v těle a propojení všech čaker. Během masáží se mohou dostavit různé prožitky například vize, cestování v prostoru, hluboká relaxace či rozpuštění bloků. Dochází k propojení duše a těla a uvědomění si důležitosti jeho vnímání.

Osobní konzultace

Mnoho lidí mi dá jistě za pravdu, že si uleví, když se se svými problémy někomu svěří. A nemusí to být lecjaká osoba, ale lze se obrátit přímo na některého z odborníků. Terapeuti často provádí konzultace. Dostavit se můžeme se svými problémy buď osobně, nebo se na ně obrátit pomocí internetu. Konzultace pomohou odblokovat čakry, překonat strach či ulevit od bolesti. To umožní se podívat na daný problém co možná nejobjektivněji z mnoha úhlů. Na konzultacích si lze také nechat doporučit nejvhodnější terapii.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25600


Přidat komentář