Feng shui akvárium

Tradiční čínská metoda pro harmonické uspořádání "Feng shui" navrhuje možnosti a řešení, jak se zbavit nekalostí v životě a naopak na sebe upoutat bohatství, úspěch, zdraví aj. Akvárium přitom hraje důležitou roli.

Znáte ten pocit, kdy se v práci nic nedaří, navíc Vás stresují i další nahodilé události ve Vašem životě a Vy potřebujete trochu klidu a jak se říká – „vypnutí“. Pohled na dobře stavěné akvárium s řadou barevných rybek a jejich letmé, či prudké pohyby Vás dokonale zrelaxují. Pokud se však budete držet pravidel Feng shui, při budování akvária, je možné, že Vám takové akvárium přinese více, než jen klid a harmonii.

Když psychika potřebuje oddech

Každý to jistě minimálně jednou zažil. Pošramocené nervy, pocit toho, kdy chcete, ale nemůžete nic dělat, beznaděj, která Vás doprovází spolu s dalšími škodily psychického zdraví. Přitom stav vlastní psychiky ovlivňuje všeobecné zdraví. Pokud člověk dlouhodobě strádá, časem se to projeví na jeho fyzickém zdraví. Takto postižený člověk je najednou často nemocný, trpí nesnesitelnými bolestmi hlavy, je unavený, nemá chuť do života, cítí se nemohoucí apod. Časem se z takového stavu mohou vyvinout i další, velice vážné a smrtelné nemoci, jako je třeba rakovina.

Každý potřebuje oddech k načerpání nových sil

Je tedy jasné, že je potřeba se na chvíli zastavit a odpočinout, co nejlépe relaxovat. Jinak hrozí předčasný infarkt a celkové selhání organismu, jež v mnoha případech končí smrtí. A to i u poměrně mladých lidí.

Odpočinkem a uklidněním není okamžitě myšleno opustit vlastní obydlí a jet na dovolenou. Sice to pomáhá, ale ne každý má takové množství finančních prostředků, aby si dokonalý pobyt u moře mohl bez problémů zajistit. V takovém okamžiku může velice dobře posloužit vlastní akvárium, které je vytvořeno podle zásad Feng shui.

Akvárium jako nosný symbol bohatství

Podle tradičního čínského učení Feng shui, jež se zejména zabývá vztahem člověka ku prostředí, ve kterém žije, je akvárium symbolem bohatství a úspěchu. A čím větší akvárium, tím větší úspěch. Proto mnoho odborníků na toto čínské učení doporučuje firmám při zřizování podniku (zejména v tom případě, kdy se jedná o restauraci či podobný podnik, které má lákat příchozí), aby umístili do vhodných prostor právě** velké akvárium**. Nejen, že vyrovná atmosféru, ale může přinést nové zákazníky a také významně zvýšit obrat firmy.

Důležitý je správný počet

Jenže nejen samotné akvárium a jeho velikost je rozhodující. Velkou roli zde hraje počet rybiček, které v něm budou plavat. Pokud se navrátíme opět do běžných domácích podmínek a tradičního obývacího pokoje, pak pamatujte, že rybičky vždy musí být v lichém počtu. A vůbec nejlepší kombinace je osm zlatých a jedna černá rybka.

Pokud žijete v místech, kde je vysoká kriminalita a nejednoho ze sousedů již několikrát vykradli, pak doporučení zní osm černých rybek, které pohltí negativní energii a jedna zlatá. Ryby všeobecně pohlcují smůlu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6593 (magazinesoterika.cz#69)


Přidat komentář