Přírodní vitamíny a minerály

Jste delší dobu nemocní a nezabírají Vám žádná předepsaná léčiva? Co takhle zaměřit se pro jednou na přírodní léčbu a vyzkoušet výrobky z řady přírodních vitamínů a minerálů? Na přírodní látky jsme totiž jako lidé přizpůsobení.

Rozdíl mezi přírodním a chemickým přijímáním vitamínů do těla je zejména v síle vstřebatelnosti. Ta má za následek lepší využití léčiva do lidského organismu. Člověk tak přírodní látky daleko lépe přijme a zpracuje.

O přírodních vitamínech

Přírodní doplňky stravy jsou opravdu vyrobeny pouze z přírodních látek a dodávají tak tělu potřebné živiny a vitamíny. U těchto přírodních produktů si můžeme být jisti, že tělo přijímá pouze to, co potřebuje a zbytek odplavuje přirozenou cestou ven. Možná si myslíme, že nám ke zdraví postačí pravidelná konzumace zeleniny a ovoce. Není tomu tak! Většina lidí bojuje s každodenním stresem, pije kávu, kouří a pohybuje se v nezdravém prostředí. Je proto důležité, abychom do svého organismu dostali co nejvíc potřebných látek. Vitamíny můžeme dělit na rozpustné v tucích a rozpustné ve vodě. Co se týče vitamínů rozpustných ve vodě, drží se v těle pouze krátkou dobu, a proto je musíme doplňovat. Pokud tělo nemá dostatek přírodních vitamínů, je oslabené, unavené a trpí tím zejména jeho imunitní systém. I zde však platí doporučené užívání, které bychom měli dodržovat.

Krásná pleť díky minerálům

Přírodní minerály mají pro pleť přímo magický účinek. Nejen že pomáhají s bojem proti lupence, ale mohou příznivě ovlivňovat také potíže s ekzémy, akné nebo alergií. V kombinaci se speciálními krémy se můžete zbavit nepříjemného svědění a nevzhledných flíčků. Jaké látky mohou pleti nejvíce prospět? Kromě vitamínu C a E to jsou také přírodní karetonoidy, známý B komplex, selen, měď, kyselina alfa lipová a také esenciální mastné kyseliny. Pomoci uzdravit můžeme i naše nehty a vlasy a to většinou díky aminokyselinám nebo přírodním doplňkům stravy.

Vitamíny Natural

Vitamíny Natural je e-shop s přírodními vitamíny, jehož majitelka se snaží lidem pomoci ukázat zdravou cestu prostřednictvím svých zkušeností a svého přírodně obestřeného internetového obchůdku, vyznačující se ukousnutou hruštičkou, kde Vám poskytne osvědčené a kvalitní přírodní přípravky. Všechny tyto výrobky jsou bez chemických přísad a barvit. Díky pravidelném užívaní těchto přírodních vitamínů a minerálů si můžete podstatně zlepšit kvalitu pleti, vlasů i celkového fyzického zdraví.

Zajímá Vás jaké přírodní vitamíny a produkty jsou v nabídce? Multivitaminy, speciální výživa pro děti, aloe vera produkty, přípravky na péči o tělo, kosmetiku VITAHARMONY a také přípravky proti nachlazení nebo k posílení imunity. Skvělé jsou zejména produkty s Aloe Vera, které jsou zde nabízeny v nejlepší kvalitě. Tyto produkty se vyznačují mnoha hojivými účinky. Nabídka obsahuje nejen tělové krémy, ale také zubní hojivé gely a spreje. Aloe vera má vliv také na psychické zdraví a pomáhá odolat mnoha fyzickým problémům. Přípravky můžete použít na nejrůznější poranění, např. na popáleniny, odřeniny, štípnutí hmyzem a pomáhají také tlumit bolest.

Přírodní přípravky

Co se týče přírodních přípravků, měli bychom se zaměřit na produkty, které jsou určeny přímo nám. Přírodní výrobky se totiž mohou lišit a rozdělovat na výrobky pro seniory, muže, ženy a děti. Na své si přijdou také sportovci nebo těhotné ženy.

Multivitamíny

Tyto multivitamíny jsou určeny pro všechny, kteří jsou ve vyšší fyzické či psychické zátěži. Výhodné balení dává skvělou možnost přizpůsobit si dávkování podle potřeb. Ovšem pro běžné zatížení lze také využít variantu STANDARD a při variantě AKTIV máte možnost při běžné zátěži užívat 2-3 kapsle denně. Zatímco při vyšší zátěži si dávku můžete zvýšit na 4-6 kapslí denně. Jde o komplexní multivitamín, jehož složení je dostačující tak, aby tělo mělo dost živin. ENERGIE není v názvu použita náhodou - opravdu ji při užívání tohoto multivitamínu pociťujete a to již během pár dní.

Minerály

V rámci minerálů se zaměříme na přípravek Cal-Mag, který užívám denně, vždy alespoň 2 kapse. Tyto vitamíny jsou sestaveny tak, aby efektivně pomáhaly našemu tělu, ale i psychice. Především působí proti svalovým křečím, včetně menstruačních, také tlumí depresivní stavy, přispívá ke zdravému chrupu, podporuje nervový systém, snižuje krevní tlak a brání ukládání dalších látek v ledvinách a žlučníku. Jeho složení je jedinečné a jen velmi těžko, by jste na trhu hledali podobný produkt.

Vitamíny a minerály - další živiny

Pro regeneraci buněk je vhodné doplnění živinami. Ultra sójový lecitin je naprosto ideální nejenom po operaci či při rekonvalescenci, ale i stručně řečeno, je skvělý pro sdíčko, cévy, vlasy, kůži i klouby. Denně 1-2 kapsle a jste věčně mladí ;-)

Produkty Aloe Vera

Z produktů Aloe Vera Vám dále ukáži hřejivý krém osobně jsem se s účinnějším krémem na našem trhu ještě nesetkala. Doma se bez ně naprosto neobejdeme. A tím, že si ho ode mě opakovaně kupují sportovci i důchodci. Pomáhá nejen na uvolnění napětí ve svalech a kloubech, ale výrazně uleví během několika minut od bolesti. Pomáhá také při bolesti v krku (jako priznicový zábal), hlavy při lehoučkém natření na spánky či zátylek, bolestech zad a při natření na hrudník uvolní váš kašel. Sportovci ho použijí před výkonem a cítí se skvěle.

Mezi další oblíbený produkt je Aloe First, doma mu říkáme sprej proti smrti, co vymysleli mé děti. Vynikající je při popálení, podráždění pokožky, dezinfekci, ochlazení, výživě pokožky celého těla a dokonce i vlasů. Používám ho skoro denně pro nás i pejsky a na cesty ho nikdy nezapomenu přibalit. Při okamžitém použití na popáleninu společně s Aloe Vera Gelly, který také najdete v naší nabídce mezi produkty Aloe Vera je natolik účinný, že po pár hodinách nenajdete na kůži po popálení ani stopu. Prosím pozor! Nenahrazuje lékařskou péči při závažnějších poraněních!!! S rozprašovačem lze snadno aplikovat a dlouho Vám vydrží. Do letadla si odlévám do menšího balení.

Ovšem také nesmím zapomenout na tento zubní gel Forever Bright, který hojí celou ústní dutinu a který tolik překvapuje naši paní zubařku, když nám při blížící se padesátce říká: "Vaše zuby mládnou :-)!!" Navíc když Vás pobolívá v krku, tak propolis obsažený v tomto gelu hojí i Váš krk, když se při čištění zubů dostane dále než jen do ústní dutiny :-). Já bych ho za nic jiného nevyměnila :-)!

A jako poslední Vám chci představit deodorant bez hliníkatých solí a jiných karcinogenních složek. Příjemná vůně pro ženy i muže a velké balení, které Vám dlouho vydrží. První tuhý gel, který jsem ochotná používat, protože nenechává žádné stopy ani žmolky na těle ani oblečení, ale hlavně samozřejmě - je zdravý.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6600 (magazinesoterika.cz#155)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 23.02.2016 16:05
Obchod dopručuji, velmi rychlé jednání


Přidat komentář