Profesionální masáže a EFT terapie Plzeň, Plzeňský kraj

Dnešní uspěchaný svět nám vytváří nejen vrásky na čele, ale především na duši. Tím je myšlen stres a vnitřní napětí. Je nutné si od těchto neduhů odpočinout a naopak se příjemně uvolnit například na masáži v Plzni.

V dnešní době je nelehký úkol pro každého z nás najít opravdu kvalitní salón s profesionálním masérem, chceme se přeci uvolnit a nebát se tzv. položit na lehátko. A není tomu jinak ani v Plzeňském kraji.

V Plzni Vám však můžeme doporučit jednu kvalitní masérku, u které věříme, že žádné obavy mít nebudete, spíše naopak se rádi vrátíte. V široké nabídce masérských služeb si vybere i ten nejnáročnější klient, neboť zahrnuje jak klasické relaxační, rekondiční a sportovní masáže, tak především i léčivé a exkluzivní masáže a EFT terapii. Po masáži budete nejen odpočati, uvolněni, ale také načerpaní nových sil a celkově se budete cítit lépe. Samozřejmě výsledný efekt umocníte pravidelnou návštěvou.

Relaxační masáž v Plzni

Neboli také klasická masáž, která nádherně uvolní, odstraní bloky a posílí jak tělo, tak ducha. Relaxační klasická masáž je určena všem lidem, bez omezení věku s nijak závažnými problémy. Pokud budete pravidelně docházet na masáž, nejen že se odstraní ztuhlé bolesti zad, bloky v oblasti páteře. Prokrví se pokožka, také se zvýší produkce lymfatického systému, zlepší se kvalita kůže, pokožky – bude pevnější a vláčnější, na dotek sametová, zmizí nepříjemné pupínky a různé skvrny.

Sportovní a rekondiční masáž

Tato masáž spadá do kategorie klasických masáží, které se zaměřují na masírování nejvíce zatěžovaných partií těla (záda, svaly nohou,….). Ať už patříte k aktivním sportovcům či dáváte přednost pasivnímu či dokonce jednostrannému pohybu v práci, sportovní a rekondiční masáže jsou to pravé pro posílení vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fyzického stavu. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Baňková masáž

Baňková masáž je stará léčebná a preventivní metoda tradiční čínské medicíny spočívající v klasickém přikládání baněk na určitá místa. Vzduch v baňce se před aplikací zahřeje a vytvoří se podtlak, banka se přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Díky tomu pokožka zčervená a prokrví se. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů.

Masáže pro ženy

Pro ženy je masáž často splněním jejich snů. Ne vždy mají partneři dostatek času se ženám věnovat tak, jak by si samy přály. Většina žen přitom touží po tom, aby byly laskané, opečovávané, aby je někdo hladil ve vlasech a masíroval jim chodidla. Salón paní Jaroslavy Leitnerové je místem, kde Vám nabízí prostřednictvím masáže, jemného vcítěného doteku otevření brány k potěšení. Je na Vás, jakou masáž zvolíte. Každá má specifický účinek. Každá je originál. Záleží, která Vás nejvíce zaujala svým popisem, ta bude pravá.

Masáž není jen o uvolnění ztuhlých svalů. Uvolňuje ztuhlá místa v psychice a v hlubokých rovinách našeho těla. Dává možnost uvědomit si sebe skrze tělo a možná přijde i vědomí vidět se jinak, dovolit cítit své tělo a být v něm ráda.

Masáže pro těhotné

Těhotenství přináší velkou zátěž na bederní oblast zad, proto je masáž během těhotenství skvělá. Pomáhá ulevit od bolesti zad, bolavých prsou, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou a usnadňuje průběh těhotenství i porodu. Těhotenská masáž je zvláště prospěšná v druhém a třetím trimestru, kdy větší hmotnost v břiše zatěžuje více záda. Masáže těhotných žen, mají kladný vliv na psychický a fyzický stav budoucích maminek.

Tato masáž pomáhá těhotným ženám se lépe vyrovnat se změnami probíhajícími v jejich těle během gravidity, překonávat napětí i únavu. Masáž pro těhotné je skvělou přípravou na porod, dochází k uklidnění i při porodu zejména ve spojení s aromaterapií.

Léčivé masáže

Když Vaše tělo ještě potřebuje pomoc, ukáže kde. Tam to většinou bolí. Podle toho s čím přijdete, co opravdu potřebujete, co právě teď řešíte, připravíme pro Vás léčivou masáž na míru. Tělo většinou přesně ví, co potřebujete, stačí mu jen naslouchat. Při léčivých masážích používá terapeut různé léčebné procedury tak, aby Vám co nejrychleji a kvalitně i šetrně pomohl od bolesti. Zároveň přispěje k lepší fyzické i psychické kondici. Cílem terapií je odstranit zdravotní problémy, najít jejich příčinu a doporučit další kroky tak, abyste předcházeli jejich opětovnému vzniku.

Základem léčivé masáže je regenerační masáž, která je doplněna o působení léčivou energií z dlaní a energií léčivých kamenů, které jsou pokládány buď na bolestivé místo, nebo okolo těla. Po regenerační masáži zůstává klient ležet v pohodné poloze na zádech nebo bříšku a jsou mu pokládány na bolestivá místa dlaně terapeuta, skrze které působí léčivá energie v těle léčeného. Tato energie pomáhá odstranit v těle bloky, ať už fyzické nebo emoční a působí tam, kde je jí v těle potřeba. Po této masáži se budete cítit plni síly, uvolnění, odpočinutí a příjemně naladěni.

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž je jemná masážní technika při níž provádíme jemné, pomalé a krouživé pohyby, vykonávané s přesně daným tlakem. Jejím cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Lymfatický systém je vedle krevního oběhu druhým základním oběhovým systémem v lidském těle. Lymfatická tekutina (lymfa) proudí tělem v lymfatických cévách za pomoci pohybu svalů a slouží především k odvádění škodlivin z lidského těla. Lymfatická masáž napomáhá při resorpci mezibuněčné tekutiny, zvyšuje možnost pohlcování cizorodých látek v organismu a díky ní vzniká v těle také vyšší počet monocytů, což je druh bílé krvinky důležitý pro všechny tkáně v těle. Tato masáž je nejen účelná a účinná, ale také pro lidské tělo příjemná a umožňující mu vynikající relaxaci.

Exkluzivní masáže

Exkluzivní masáže jsou Vaše cesta k uvolnění, odpočinku a života bez bolesti zad, šíje, ramenou a dalších. V nabídce máme spoustu unikátních masáží, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Nechte se unášet pouze svou fantazií a své tělo svěřte do odborných a profesionálních rukou masérů a masérek, které Vám pomohou uvolnit každý sval a navodí Vám pocit naprosté relaxace a úlevy od všedních starostí a stresu. Exkluzivní masáže zahrnují speciální masáž pro seniory, regenerační levandulovou masáž, Andělský dotek a Cestu do ráje neboli masáž kokosovým olejem.

Relaxační masáže

Bolí Vás záda nebo se cítíte unaveni? Masáže mají jak zdravotní, tak i relaxační účinky uvolňující svalstvo po fyzické námaze a příjemně působí na psychiku člověka. Relaxační masáž ve spojení s příjemnou hudbou, vůní aromatických olejů a svíček pomáhá uvolnit napětí a stres, zlepšuje koncentraci, spánek i celkovou výkonnost organismu.

Paní Leitnerová provádí čtyřruční relaxační masáž, jenž je zaměřena především na zklidnění a celkové ozdravění organismu, Back Scratch, tzv. škrábání zad, kdy drážděním nervových zakončení dochází k uvolnění. Má blahodárný účinek na psychiku, neboť při něm vytěsníme z hlavy nepříjemné myšlenky. V nabídce najdete i speciální relaxační masáž proti jarní únavě, indickou masáž hlavy, antistresovou masáž či masáž chodidel a lýtek.

Tantrické masáže

Tantrická masáž je perlou mezi masážemi. Není prováděna za účelem povrchního sexuálního uspokojení, ale především se jedná o energetické masáže, při kterých se uvolní veškerý Váš duchovní i tělesný potenciál, jenž pak můžete lépe využívat. Celotělová smyslná masáž je sladěná harmonie doteků, rituálů, jemnosti a úcty, která na vašem těle hraje ty nejkrásnější tóny. Skrze láskyplný dotyk, dech a pohyb se ocitnete ve svém nitru, dotknete se hloubky svého srdce a duše.

Tantra masáže se zpravidla provádějí pomocí olejíčků, jenž jsou nanášeny na tělo speciálními pomalými pohyby, které mají za cíl uvolnit energetická centra ve Vašem těle a zlepšit tak Vaší duševní kondici. Výsledkem kouzelné tantrické masáže je nejen nezaměnitelný erotický zážitek a zlepšení fyzického a psychického stavu, ale také lepší poznání vlastního těla, o které se tak naučíte sami pečovat.

EFT - terapie

EFT je technika energetické psychologie, při které se využívá určitých akupresurních bodů v obličeji, trupu, rukách a nohách. V této metodě se jedná o propojení ťukání na dané body nacházející se na meridiánech, a s jejichž pomocí podrobně pojmenováváme aktuální emoce a fyzické potíže. Dochází tak ke stimulaci obnovení toku energie a díky tomu negativní programy velmi rychle a natrvalo zmizí.

Metoda EFT je založena na poznatku, že příčinou všech negativních emocí (strach, úzkost, panika atd.) je porucha v našem energetickém systému. To je způsobeno tím, že si dlouhodobě v těle držíme negativní a sebedestruktivní myšlenky.

Výklad karet

Výklad karet slouží zpravidla k předpovídání budoucnosti prostřednictvím vědmy či věštce a řadí se tak k mantickým praktikám. K výkladu karet se dnes používají nejrůznější sady karet.

Karty jsou jako otevřená kniha. Můžete se dozvědět o své minulosti, současnosti a budoucnosti. Chcete-li se něco dozvědět, popište svoji situaci ve které se nacházíte nebo starosti, které vás zatěžují a zvolte si druh výkladu podle nabídky výkladů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16090 (rodina-finance.cz#22637)


Přidat komentář