Reiki Brno

Reiki je léčebná metoda vycházející z východní filozofie a po mnoha staletí také praktikována v Japonsku. Možná právě díky ní jsou Japonci národem vyrovnaným, úspěšným a vitálním.

Tradiční japonská léčitelská metoda, která vychází z východní filozofie, má opravdu dlouhý původ, neboť ač byla objevena dr. Mikaem Usuim, tak skutečný počátek se zmapovat, vzhledem k dlouhé historii, nedá.

Základy Reiki

Léčitelská metoda Reiki věří v existenci vitální energie v těle, která proudí pomocí čaker a drah. Jestliže jsou tyto dráhy v rovnováze, pak energie proudí bez omezení a celé tělo tak funguje tak, jak má. Jestliže však vznikne překážka, nastává nevyrovnanost a zejména pak nemoc a problém. Člověk se necítí zdráv, vitální a tak nějak i bez chuti do života.

Reiki také předpokládá existenci aury, jako jakéhosi duchovního pole člověka, jež působí i na jiné lidi kolem sebe samotného a vyzařuje právě z ní energie, která je v těle.

Reiki mistr

Aby se člověk stal znalcem Reiki, tedy tím, kdo bude na cizí aury pozitivně působit a zbavovat tak napětí a negativní energie, je potřeba aby prošel zasvěcením svého energetického systému. Po tomto dochází k tomu, že je schopen předávat dál duchovní energii. Samotné zasvěcení je proces čtyřstupňový, kdy v prvním stupni dochází zejména k poznání sebe sama a tedy samoléčení. V druhém stupni se rozpoznávají symboly a dotyčný se učí působit dotekem dlaní, později i na dálku. Po tomto procesu se stává adeptem Reiki a pokračuje dál v třetím stupni, kdy se stává mistrem léčitelem a vrcholem je pak druhá část třetího stupně, když se mistr léčitel podílí na zasvěcování dalších nováčků, jež chtějí znát a ovládat léčbu pomocí vnitřní energie Reiki.

Jak poznám dobrého léčitele?

Jsou lidé, kteří si představují léčitele Reiki jako osobu, jejíž přesvědčení vychází z nějaké sekty a dalších podobných institucí. Jenže to jsou jedině špatně pochopené informace. Správný Reiki léčitel nikdy nepůsobí jako zbídačený přesvědčenec, naopak je to člověk velice pozitivně myslící, sebevědomý a vnitřně naprosto vyrovnaný. Nebude vás nutit do žádných dalších procesů, pakliže nebudete chtít.

Co Reiki umí?

V první řadě ucítíte jakési vnitřní doplnění energie a uklidnění. Najednou se zbavíte neklidu, nepohody a naopak zharmonizujete své tělo. Reiki se doporučuje všem chronicky nemocným, neboť posílí imunitní systém člověka, což právě dlouhodobě nemocní postrádají.

Reiki v Brně

Setkání je vždy velice příjemnou záležitostí, nikdo Vás nikdy do ničeho netlačí, nemusíte se zpovídat a ani poslouchat cizí názory na politiku a další populární témata. Naprosto se odevzdáte příjemnému pocitu, a pocítíte vnitřní proudění energie, která se dostane do pohybu a neklamně tak zharmonizuje celé tělo. Najednou si dokonale odpočinete, spadne z Vás ten nekonečný stres, strach a posílíte vnitřní energii tak, že si sami sebou budete více než jistí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6603 (magazinesoterika.cz#75)


Diskuze a zkušenosti

jan macinka | 07.05.2015 21:37
Re: Reiki Brno Dobrý den, rád bych si udělat třetí stupeň, jen cena mi zpravidla připadá nepřiměřeně vysoká. Prosím, jaké jsou podmínky kursu v vás? Děkuji za info. Macinka


Přidat komentář