Reiki Praha

Reiki je prastará léčebná metoda, která se teprve nedávno dostala do podvědomí světa. Přitom se v Japonsku, zemi svého původu, provádí již řadu let a "léčení energií" tu na Zemi existuje už mnoho tisíc let.

Reiki je jednoduchý, ale zároveň hluboký systém přirozené léčby těla i duše. Je to také cesta osobního či duchovního růstu. Přišla k nám z Japonska na počátku 20. století. Vychází z východní filosofie a v Japonsku se předává z generace na generaci.

O Reiki už toho bylo řečeno a napsáno spoustu. Na trhu je desítky knih, na internetu najdete stovky mistrů a ještě více seminářů. Ale už nikde nenajdete vodítko, co z toho množství vybrat pro sebe. Co je pro mě to pravé?

Několik vodítek jak se v tom všem vyznat a neztratit

Hledejte a vybírejte srdcem.

Doporučení od přátel, kteří jsou spokojení a s Reiki už pracují a funguje jim to.

Dnešní doba je zrychlená a toužíme mít všechno hned. Pokud ale chcete s Reiki opravdu dobře pracovat, zapomeňte na rychlokurzy během pár hodin nebo jednoho dne. Seminář Reiki 1 by měl trvat 2-2,5 dne a obsahovat 4 zasvěcení na první stupeň. Po semináři by jste měli mít jistotu v tom co je Reiki, co s ním dělat a jak.

K vybranému učiteli si můžete ještě před seminářem zajít na Reiki ošetření, vnímat Reiki a zeptat se ho na věci, které jsou pro Vás důležité.

Reiki jako klíč k úspěšnému životu

Každý člověk je jedinečná bytost a pro každého bude znamenat úspěšný život něco jiného. Pro někoho to bude šťastná rodina, pro druhého zdraví, pro dalšího kariéra... Reiki prochází všemi rovinami. Dává nám klid, vyrovnanost, pozitivní naladění, pomáhá našemu tělu s uzdravením. Dává nám radost a sílu do života. A mnoho dalšího.

Reiki Praha

V dnešní době jsme i my schopni zapojit se do léčení podle tradiční východní filozofie a pomocí "působení energie", se můžeme zbavit negativních energií. Reiki funguje na systému energetických drah v těle, čaker a energetických těl každého jedince. Po drahách proudí energie, jež veškeré orgány v těle spojuje a tak také udržuje v rovnováze.

Na chvíli oddechnout a zbavit se stresu

V dnešní době jsou slova jako stres, spěch, starosti, nemám čas, nestíhám,....a další jim podobná na denním pořádku. Dokonce je už běžně používají i děti. Není pak divu, že z tohoto způsobu života se pak člověk cítí unavený, vyčerpaný a naprosto bez energie. Pokud tento stav bude trvat delší dobu, objeví se nemoc. S Reiki se dostanete do "oázy" klidu, protože se zastavíte, uvolníte své napětí, najednou budete sami sebou, budete cítit své tělo a můžete cítit i příliv energie zpět do vašeho těla.

Načerpaná energie

Tato energie ve vašem těle probudí samoléčitelský systém, který má v sobě každý jedinec, jenom je touto zrychlenou dobou hodně potlačený a zapomněli jsme ho používat, a tělo začne znovu samo fungovat. Budete klidnější, váš život bude radostnější, začnete mít chuť do věcí, na které jste pro svou únavu už nebyli schopni ani pomyslet. Začnete znovu žít.

Proti chronickým nemocem

Mnoho lidí absolvuje metodu Reiki jako pomoc při chronických a těžkých onemocněních. Reiki dodá sílu, což pomůže celému organismu znovu nastartovat, postupně čistí tělo na fyzické i psychické úrovni, čímž významně pomůže klasické léčbě. Ono, když se člověk cítí radostněji a vnímá příliv energie, pak všechno jde najednou lépe :-)

Jak Reiki probíhá

Základem je nastartování samoléčitelského principu v našem těle a kompletní očista na všech úrovních. Nejprve dochází k fyzické očistě, kde se tělo začne zbavovat skutečných fyzických odpadů, které jsme si v sobě nahromadili tím co dýcháme, co jíme, jak myslíme. Dále pak očista emocionální, kde se člověk zbavuje frustrací, zlosti, zármutku, nadbytečných strachů a jiných potlačovaných emocí. Důležitá je i mentální očista, což znamená urovnání si svých návyků a především zbavení se svých závislostí, zlozvyků a dalších. A na závěr přichází i duchovní očista.

Kurzy Reiki Praha

Chcete se dozvědět více o historii Reiki, chcete znát další fakta a naučit se základy bezpečné léčebné Reiki terapie?

Kurzy Reiki vám dají úžasnou možnost využívat pozitivní energii, která probouzí samouzdravovací procesy v těle, harmonizuje na všech úrovních a přináší možnosti osobního růstu. Zároveň získáte mistra, který vám bude maximálně nápomocný na vaší cestě.

Reiki 1.stupeň

Reiki 1.stupeň je základní kurz, který je pro každého, kdo chce na sobě začít pracovat a nebo si chce svoji práci o Reiki rozšířit. Podrobně vás seznámí s historií Reiki, s postupy jednotlivých ošetření sebe i druhého, s principy Reiki a se základními pravidly bezpečné práce s energií.

Reiki 2.stupeň

Reiki 2.stupeň je rozšiřující kurz a navazuje na stupeň 1. Naučíte se pracovat s posvátnými symboly a mantrami, pracovat s energií na dálku a mentálně. Druhý stupeň vám dává velké možnosti ale také velkou zodpovědnost.

Reiki 3. stupeň

Reiki 3. stupeň mistrovský - učitelský, je pro ty, kteří chtějí vyučovat a vést vlastní žáky na jejich duchovní cestě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6605 (magazinesoterika.cz#77)


Přidat komentář