Čtení z ruky

Čtení z rukou nepatří mezi jednoduché záležitosti, naučit se mu však dokáže naprosto každý, kdo má zájem, snahu a chuť. Navíc k výkladu z rukou nepotřebujete nic, pouze ruce tazatele. Kde začít a na co všechno se při čtení z rukou zaměřit?

Studovat mapu ruky je naprosto strhující. Pokud si osvojíte základy čtení z ruky, jeho principy, pak pro Vás bude zcela jednoduché číst lidem z ruky jejich osud. Navíc k tomu nepotřebujete nic. Žádný balíček karet, žádné kyvadlo, nic. Nemusíte se ptát ani na datum narození, ani na jméno. Jediné, co k tomu budete potřebovat, jsou ruce. Z ruky se navíc dá číst poměrně nenápadně, že si dotyčný nemusí ani všimnout, že si prohlížíte jeho osud a dozvídáte se o něm důležité věci. Pokud jste například účastník důležitého setkání nebo interview, můžete se o přítomných lidech dozvědět mnoho pouze z tvaru jejich rukou a prstů. No není to lákavé? Přitom nejde o složitou záležitost. Číst z ruky se může naučit opravdu každý. Chce to jen vědět, jak na to. Čtení z ruky samozřejmě může být velmi složité, ovšem pokud se do učení ponoříte a osvojíte si několik základních potřebných informací, může se z Vás stát zkušený a zdatný chiromant.

Co je možné zjistit z rukou?

Každé ruce vyprávějí velmi zajímavý, až přímo vzrušující příběh, který je vlastní pouze těmto rukám. Poutavost chiromantie spočívá v tom, že dokáže vysledovat přesný běh událostí života daného člověka, kterého máte před sebou, ale i jeho povahové rysy. To vše na základě znaků, které jsou krásně čitelné na dlaních každého jedince. Někdy můžete někomu nabídnout, že mu přečtete jeho osud z rukou, jindy Vám bude stačit sledovat lidské ruce nenápadně. Pokud se např. setkáte a seznámíte s někým zajímavým, a budete si chtít udělat představu o něm jako o člověku, o jeho povaze, můžete se hodně dozvědět právě jen tím, že se podíváte na tvar jeho rukou, na délku jeho prstů, na barvu nehtů. Vaší pozornosti také neujde, co se svýma rukama dělá. Mačká si při komunikaci prsty? Šermuje se svýma rukama všude kolem? Nebo je má jen klidně položené v klíně? Bodá před sebe při výkladu něčeho ukazováčkem? Tohle vše je podstatné pro odhalení jeho povahy. Jsou pouze 4 otázky, které má smysl si položit před tím, že začnete s výkladem z jeho ruky. Je vhodné zjistit jeho jméno, abyste jej mohli při výkladu oslovovat a navodit tak důvěrnější vztah. Dobré je vědět také věk. Není podstatný, avšak získáte díky němu lepší představu, zda události, které z dlaní čtete, se již staly, uskutečnily, nebo zda tazatele teprve čekají. Důležité je vědět, zda je levák nebo pravák a v případě, že Vás zajímá astrologie, pak je dobré znát jeho znamení zvěrokruhu, čímž se budete mnohem lépe orientovat v jeho osobnosti.

Jak začít s čtením z ruky?

Zřejmě budete ze začátku zmateni z velkého množství informací. Nebudete vědět, na co se podívat jako první, nebo nebudete vědět, jak zareagovat, když v dlaních vyčtete něco, co není příliš pozitivní. Čím tedy začít? Posaďte se naproti osobě, které budete číst z rukou. Nejlepší je sedět na protějších stranách stolu tak, aby si osoba mohla pohodlně položit ruce na stůl, pokud bude unavená. Dobré světlo je také důležité. Nutné je mít jasně viditelné a rozeznatelné všechny linie, které jsou v dlaních. Vyzvěte tazatele, aby před Vámi otevřel dlaně. Už teď je dobré si všímat, jak to udělá, jakým způsobem natahuje prsty, neboť již toto hodně prozrazuje o jeho osobnosti. Ten, kdo drží prsty u sebe, bývá opatrný a uzavřený. Může to znamenat i to, že nerad vydává peníze, avšak toto vše je třeba podpořit dalšími znaky. Tazatel, který prsty roztáhne, má otevřenou srdečnou povahu. Pokud např. tazatel roztáhne více malíček od ostatních prstů, značí to, že si část svého soukromí vždy chrání před okolím. Pokud je tazatel pravák, pak jeho pravá ruka sděluje události v jeho životě, zatímco levá popisuje, co je možné nebo žádoucí v jeho životě. Dlaně je potřeba zkoumat systematicky, aby Vám nic neuniklo. Vše souvisí se vším. Začněte tím, že budete zkoumat základní tvar a barvy dlaně, teprve pak se podívejte na jednotlivé linie. Vyzkoušejte hmatem povrch a teplotu dlaně. Rozhodné je to, zda je ruka teplá, zpocená, studená, lepkavá, zda je svalnatá, kostnatá nebo tlustá. Zkoumejte tvar prstů a jejich délku. Pozornosti by neměly uniknout ani nehty. Následuje prohlížení linií v dlani. Při výkladu je dobré se vyjadřovat pozitivně. Např. Máte dlouhé prsty, což znamená, že máte hodně silnou představivost.

Čtení z ruky

Jak se naučit číst z rukou?

Jednou z nejlepších cest, jak se naučit číst z rukou a zdokonalit se v něm, je zkoumat své vlastní ruce. Máte tak čas bedlivě a nepřetržitě pozorovat jejich linie. Použít můžete i lupu, abyste si byli jisti všemi liniemi, jejich délkou a tloušťkou. Můžete srovnávat jejich strukturu s povahovými rysy, které jsou popsány v knihách a příručkách a zjišťovat, zda je to pravda. Jde navíc o jednu z nejefektivnějších metod, jak si význam jednotlivých znaků zapamatovat a pochopit, jak se uplatňují ve Vašem životě. Teprve pak získáte dobrou představu, jak můžou působit v životě jiných lidí. Čtení z vlastní ruky však není vůbec objektivní. Lidé mají tendenci zaměřovat se pouze na pozitivní rysy u své vlastní osoby a přehlížet ty negativní. Pokud chcete získat skutečně objektivní čtení z vlastních rukou, dozvědět se o sobě něco nového, co Vás čeká, na co se připravit, pak svěřte své ruce** jinému chiromantovi.**

Co vše je pro čtení z ruky důležité?

Nejsou to pouze linie, na které se laik dívá jako první. Důležitý je tvar ruky, neboť ten vypovídá to nejdůležitější o povaze daného člověka. Poté se zaměřte na prsty. Každý prst se v chiromantii nazývá podle jednoho z římských bohů. Každý prst vypovídá svůj vlastní příběh. O charakteru výborně vypovídá, zda dotyčný člověk nosí prstýnek a na jakém prstě ho nosí. Další, na co je potřeba se při výkladu z ruky zaměřit, jsou články prstů. Velikost a masitost těchto článků Vám dokáže poskytnout mnoho informací k poznání osobnosti tazatele. Nehty jsou rovněž důležité při čtení z ruky. Tvar nehtů nabízí další vodítko k poznání osobnosti. Dlouhé nehty všeobecně označují snílka, toho, kdo má velkou představivost, kdo je umělecky založený. Krátké nehty náleží někomu, kdo je skeptický, kritický k ostatním. Okousané nehty patří člověku, který je velmi napjatý a nervózní. Viditelné půlměsíčky ukazují, že tato osoba hodně cvičí. Nejsou-li naopak půlměsíčky vidět, je tomu naopak. Pak už přichází na řadu linie na dlani. Některé jsou zcela jasné, jiné jsou méně jasné, až se dokonce ztrácí a jsou sotva viditelné. Čím silnější jsou linie, tím výraznější je charakteristika, která se k dané linii váže. Z dlaně se dá vyčíst linie života, linie srdce, linie hlavy, linie osudu, vedlejší linie, náhodné linie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6620 (magazinesoterika.cz#145)


Diskuze a zkušenosti

iveta 1.1 1996 | 02.05.2015 01:34
Re: Čtení z ruky jak to vypada do budoucna z mou tchyni


Přidat komentář