Měsíční horoskopy podle tarotových karet

Tarot je oblíbeným a velice populárním nástrojem a možností, jak si nechat vyvěštit osud. Funguje již po několik staletí a stále je vyhledávaný. Je mnohdy zábavné si nechat osud vyvěštit právě pomocí tarotových karet.

Velice oblíbené jsou v poslední době** tarotové karty**, ze kterých se, jak je obecně známo, vykládá budoucnost. Malebné karty mají informativní charakter vyjadřující určitou vlastnost či soubor vlastností a činů, kterým v souvislosti s dalšími udává celému budoucímu ději určitý směr. Zda se předpovědí chceme řídit nebo ne, záleží pouze na nás. Při tarotovém výkladu bychom neměli zapomínat, že pouze my jsme činitelé svého vývoje a tedy sami volíme a utváříme cestu po které půjdeme. Ať už je klikatá, strmá nebo rovná - je naše, pokud po ní jdeme v přesvědčení, že je správná.

Tarotové karty však mohou být ideálním vodítkem, které naše, mnohdy nepřehledné podvědomí či "vnitřní chaos" dešifruje a výsledek jako zrcadlo zpětně odrazí v podobě známých tarotových obrazů. Jejich správná interpretace do jisté míry není záležitostí mechanického učení, nýbrž intuitivního cítění, které je předpokladem profesionálního výkladu tarotu.

Chcete se nejen o sobě a svých blízkých dozvědět více? Chcete nahlédnout na zdánlivě neřešitelné situace z jiné perspektivy a odhalit jejich neviditelná řešení? Pokud víte o problému a jste bezradní v jeho řešení, doporučujeme Vám obrátit se na výbornou kartářku a duchovní konzultantku, kterou je paní Daniela Novosádová.

Chcete změnit svůj život k lepšímu?

 

Následující řádky Vám přiblíží:

Z Á Z R A K  Ž I V O T A

 

"Dlouho jsem přemýšlela o tématu tohoto článku. Jednou v noci mi přišla myšlenka, abych napsala také trochu o svých zkušenostech ze života. Tak jsem si vybrala příběh, na kterém jsem se podílela a přispěla svou energií. Tehdy jsem pracovala v "tabáku" jako prodavačka. V té době jsem už vykládala karty a věnovala se bílé magii. Také jsem měla (a mám pořád) kamaráda, který se rovněž věnuje magii. Byla tam se mnou kolegyně, která mi jednou říkala, že se s manželem pokoušejí o miminko, ale doktor jí řekl, že jeden vaječník je nefunkční a druhý funguje jen na půl. A na otěhotnění má minimální šanci. Vzala jsem karty do ruky a podívala se, zda je jí dáno, aby měla ještě miminko.

No a tak jsem jí jednou řekla, že bych jí mohla pomoci jedině magií, tedy že udělám rituál, aby otěhotněla. Tak jsem jí řekla, že potřebuji souhlas obou, abych to mohla udělat a nadiktovala jí vše, co k tomu potřebuji. Poprosila jsem zmíněného kamaráda, zda by byl ochoten rituál provést se mnou. Souhlasil a tak jsme se domluvili, kdy vše realizujeme. Přišel den, kdy jsme se u mě doma setkali. Rituál jsme udělali a už během toho rituálu jsem věděla, že otěhotní. Druhý den jsem přišla do práce a řekla jsem kolegyni, že do půl roku otěhotní.

Uběhly asi dva měsíce o provedení rituálu, měla jsem volno a kolegyně byla v práci, byla to neděle a my jsme s partnerem byli zrovna nakupovat. Když mi zazvonil telefon a volala mi kolegyně, zda bych nebyla tak hodná a nešla jí vystřídat do práce, protože jí není dobře. Tak jsem jí řekla, že tedy ať vydrží, že jsme v obchodě a hned jak nakoupíme tak mě tam přítel doveze. Přišla jsem do práce a říkám jí, „ copak ti je?“ No a ona mi odpovídá, „ víš, ještě to nikdo neví ani manžel, jsi první, kdo se to dozví. Bojím se ještě o tom mluvit, je to krátce, ale... „JSEM TĚHOTNÁ V 5. TÝDNU!“

Měla jsme ohromnou radost a úžasný pocit zároveň,  že se to povedlo. A tak se jí narodila krásná a zdravá holčička. Ubíhal čas a já se po čase odstěhovala z města, kde jsem bydlela celý život. Odstěhovala jsem se do malé vesničky v blízkosti Litoměřic k novému partnerovi. Začala jsem pracovat v jednom marketu a potkala jsem tak holčinu (dnes jedna z mých dobrých kamarádek, kterou velice ráda vždy vidím). No a ta mě požádala, zda bychom se nemohly sejít, abych jí vyložila karty. Domluvily jsme si schůzku a uskutečnily ji. Tehdy se mě ptala,** jestli bude mít miminko**.

V kartách mi vyšlo, že miminko bude mít. Tak mi potom řekla, že se o to pokoušejí s přítelem, že chodí na umělé oplodnění. No uběhl nějaký čas a ona si mi stěžovala, že pořád nemůže otěhotnět. Bylo to září. Tak jsem jí řekla, že jí mohu pomoci už jen magií. Souhlasila a tak jsem jí řekla, co vše k tomu potřebuji, abych mohla rituál provést. Tak mi to opatřila a já zase v určitý čas provedla rituál. Řekla jsem jí, že do půl roku otěhotní. Mezitím jsem odešla z práce, protože jsem měla tatínka v nemocnici, z které se mi už nevrátil. Čas si pozvolna plynul...

Po novém roce někdy ke konci ledna a začátkem února jsem volala kamarádce, jak se má a ona mi řekla, že je těhotná a je na začátku měsíce. Jen, že je to ještě v riziku, že by mohla potratit. Tak jsem jí řekla, že nepotratí a že vše bude v pořádku. Dnes má 4 měsíční holčičku Terezku a je velice šťastná. Samozřejmě pravidelně jí navštěvuji a raduji se i z malý. To je pár střípků z mého života vyživující mé radosti z pomáhání lidem.

S láskou a pokorou Dany kartářka"

Chcete změnit svůj život k lepšímu? Objednejte se na telefonickou či osobní konzultaci na čísle: 608455480 nebo emailu: kleopatra-karty@seznam.cz, kde Vám je kartářka Dany k dispozici.

 

"Mé služby ukazují lidem směr a přináší rady v nesnázích, výklad karet je jednou z nich."

Inspirace životem kartářky Dany

 

"Krásný den,

jmenuji se Dany. Věnuji se tarotovým a dříve mariášovým kartám již několik let.Věřím v Boha a život, který si určuje každý sám. Výklad karet naznačuje směr, kterým se bude Váš život ubírat, pokud se budete chovat jako doposud nebo změníte své jednání, myšlení apod., změníte tím i svou životní dráhu. Žádný výklad karet není závazný a neměnný. Výklad karet naznačuje zmíněný směr, kterým se Váš život vyvíjí, pokud něco sami nezměníte. Výklad karet je pouze rada, která vám ukazuje možnosti. A je na vás jak s tou radou naložíte. Z tohoto důvodu výklad karet pomohl již mnoha lidem, kteří se na mě obrátili. Karty vnesou do Vašeho života světlo a stále  lidem nabízí radu nejen pro přítomnost, ale i pro budoucnost.

Svou duchovní cestu mám danou už od malička.

Jako každé dítě jsem i já "trápila" své rodiče neustálým pokládáním otázek. Vzpomínám si, jak jsem se tatínka ptala, co je v nebi? Jeho odpověď mě však neuspokojila a ptala se - a co dál? Jedna z odpovědí se pro mě však stala uspokojivým závěrem této jinak nekonečné konverzace. Tatínkova odpověď zněla - je tam Bůh. Postupem času jsem přirozeně cítila, že se mám v duchovním směru rozvíjet. Život mi ukazoval určité zvláštnosti, kterými jsem se od svých vrstevníků odlišovala. Například ve třinácti letech jsem při hře s kamarádkou zjistila, že dokážu provést hypnózu a přitom jsem neměla tušení jak by měla probíhat.

Po několika letech jsem roku 2000 cíleně chtěla vědět, v čem výklad karet spočívá a našla učitelku, která mi poskytla návod, jak se naučit karty chápat. Ostatní už přišlo samo. Následoval zájem o magii, meditace, numerologické zákonitosti spojené s karmou, práce se sebou sama což mě přivádělo k četbě nejrůznějších knih a teď už jenom přijímám to, co mi vesmír dává. Stále na sobě pracuji, pořádám semináře ohledně karmy, vedu kurzy sebelásky a hojnosti. Do budoucna vím, že pro další vývoj mé práce se mám zabývat astrologií. Chystám se otevřít obchod, kde budu mimo jiné pořádat také rodinné konstelace. Jsem tady pro každého, kdo si uvědomuje, že potřebuje pomoc.

Mějte na paměti, že každý den tvoříme svými myšlenkami svou budoucnost.

S láskou Dany kartářka"

Pokud cítíte, že právě kartářka Dany Vám může pomoci, obraťte se na telefonní číslo:** 608455480 ** nebo email: kleopatra-karty@seznam.cz

Horoskop podle tarotových karet

Vykládat lze nejen samotnou budoucnost konkrétní osobě, ale i horoskop, jak na celý rok, tak třeba jen na měsíc. Taroty jsou oblíbené karty, protože jsou tímto způsobem velice flexibilní a lidé si z nich nechávají rádi vykládat. Horoskop podle tarotových karet je tak velice populární a také i předpovědi pravděpodobné. Vždy danou osobu může varovat, ale také podpořit v rozhodnutí. Samozřejmě je nutné vždy brát výklad tarotového horoskopu, ale i jiného s rezervou a také k tomu tímto způsobem přistupovat.

Tarotové karty

Původně se jednalo o klasické hrací karty, avšak svoji budoucnost brzy spatřily právě ve výkladu budoucnosti, jak to funguje dnes. Nikdo ani přesně neví, kde se prvně objevily, nejspíš v Evropě, ale ani to není historicky doložené. Dost možná byly do Evropy právě dovezeny námořnickými výpravami, ale další pramen zas ukládá, že vznikly někde na území dnešní Florencie a jsou zmiňovány v dílech Petrarcy, nebo Boccaccia. Ať je historický původ jakýkoli, jisté je, že dnes jsou** tarotové karty** dosti oblíbené i mnoha lidí a zájem se směřuje i na laiky, kteří si je rádi pořizují v domnění, že se tak o své budoucnosti na základě postupného učení, něco dozví.

Pro přehled o kompletní nabídce služeb kartářky Dany doporučujeme nahlédnout ZDE.

Měsíční horoskop podle tarotových karet

Každá tarotová karta má svůj význam a podle toho se také vykládá. Při sestavování měsíčního horoskopu tak bývá k tomu faktu přistupováno a řídí se tím. Také každé znamení zvěrokruhu má svůj význam, co se tarotových karet týče. Podle toho se pak stanovuje měsíční horoskop podle tarotových karet. Na jednotlivé měsíce se pak v souvislosti tahají karty a tím je horoskop udáván.

Tarot po telefonu

Hodně oblíbené je vykládání karet tarot po telefonu. Bohužel je tato metoda dost drahá, protože za minutu není účtován běžný tarif, ale o dost dražší, většinou několik desítek korun za minutu. Na druhou stranu je zas po telefonu přímo pokládaná konkrétní otázka a ta je zodpovězena přímo, takže to není klasický obecný výklad tarotu jako v jiných případech, ale týká se konkrétních osob. Kdo skutečně věštbě věří, ten jistě bude pro službu nadšen, třebaže jej bude hodně stát. Je to ale podobné, jako když si jde někdo nechat vyložit osud přímo, ke kartářce. Také vydá nemalou částku, ale je zodpovězena přímá otázka na to, co si člověk přeje znát.

Horoskop podle tarotu

Kartářky rády předpovídají budoucnost pomocí tarotových karet. Z obrázků je pak snadné vědět více, a tak celý příběh okomentovat. Stejně tak se dělá horoskop podle tarotových karet, kdy se vyloží pár karet pro konkrétní znamení.

Výklad na tři karty

Nejčastěji v samotné věštbě bývá využívána forma výkladu na tři karty. Před samotnou věštbou je nutno si stanovit přesné otázky a ujasnit to, na co se chceme zeptat. Tento výklad je užíván nejen ve stanovení horoskopu na určitá znamení zvěrokruhu, pro měsíční horoskop, ale i právě pro ujasnění toho, co by mělo nastat. Při výkladu na tři tarotové karty bývá ukázáno v touhách, co sami chceme, a vyloží se vždy pouze tři karty, které jasně zodpoví na otázku.

Šest karet tarotu

Výklad tarotu na šest karet je již specifičtější a lidé o ně mají zájem z toho důvodu, protože mají pocit, že jim jasněji zodpoví tázavou otázku. Jenže to není až tak pravda a navíc je potřeba vždy dotaz pokládat přesně a jasně. A ne vždy podá dokonalou odpověď. Tarot na tři karty je pro jednu otázku vhodnější. U tarotu na šest karet se pak jedná spíše o dlouhodobější výklad, obecnější, než odpověď na jednu otázku. Takže určitě se hodí pro tarot na šest karet se vždy obrátit až v případě dlouhodobé předpovědi.

Online tarot výklad

V poslední době se také stalo velice oblíbenou formou výkladu karet tarotu online věštění. Není složité vyhledat internetovým vyhledávačem online věštění tarotu, kde sami podáte otázku a následně si vyberete karty tarotu, které na otázku zodpoví. Tak trochu problémem je, že pokud se někomu věštba nelíbí, pak se na otázku zeptá dále znova, což původní tvrzení může vyvrátit a pak je mnohdy složité se v odpovědi na otázku dopátrat správné odpovědi. Online výklad tarotu tak rozhodně není vhodnou formou, pokud je požadováno znát na otázku odpověď.

Pro přehled o kompletní nabídce služeb kartářky Dany doporučujeme nahlédnout ZDE.

Tarot v odpovědi ano nebo ne

Dost často se lidé ptají na otázky uzavřené, kde je jasnou odpovědí buď ano, nebo ne. Takže poté je pak hned zodpovězeno, co tazatelé potřebují vědět. Hodně jsou v tomto ohledu oblíbené online věštírny, které stanovují samotné fungování věštby tarotových karet tak, že obvykle jsou ukázány 3 tarot karty a pokud jsou obráceně, jedná se o odpověď ne, v opačném případě ne a jestliže 2 karty jsou obrácené, tak zvaně hlavou dolů, pak je zřejmé ne, a samozřejmě i obráceně. A nutné je také vždy pamatovat na zlaté pravidlo, platící nejen v tarotu, že na hloupou otázku je pak dána také hloupá odpověď.

Karta dne

Ohledně věštby tarotu je také hodně oblíbená tak zvaná karta dne, kdy je na každý konkrétní den stanovena jedna karta, jež udává věštbu na den. Ta je pak popsána, a pokud jde o online věštbu, pak většinou bývá karta doplněna, tím, že zadavatel si může sám denní kartu vytáhnout.

Zábava nebo osud?

Je tarot pouze zábavou, nebo osudem? Pro většinu z nás je zábavné čas od času budoucnost nechat předpovědět právě pomocí obrázkových karet tarotu, ale jsou i tací, jež k otázce přistupují tak, že se jedná o jedinou schůdnou cestu, což mnohdy hraničí až se závislostí. Není rozhodně dobré být na tarotu závislý, a nechat se tím vést. To znamená před každým krokem si tarot vyložit. Ale zábavné a užitečné někdy může být se pokusit pomoci si rozhodnout právě pomocí věštby. Tarot jsou karty, které se používají k věštbě po několik staletí a stěží budou jen tak z trhu staženy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6615 (magazinesoterika.cz#125)


Přidat komentář