Runy a datum narození

Chcete znát svůj osud? Lépe poznat sami sebe, dokázat se rozhodnout či se vydat tou správnou cestou, avšak nevíte, která to je? Runy Vám dokážou pomoci. Dle data narození o sobě zjistíte vše, co potřebujete a najdete odpovědi na své otázky.

Co jsou runy?

Runové písmo je považováno za písmo všech písem. Nejedná se však o klasické písmena, ale o různé symboly, které mají velmi hluboký význam. Nejstarší runové nápisy jsou datovány do roku 200 našeho letopočtu. Runová abeceda je složena z 24 písmen. Dodnes převládá tvrzení, že všechny řeči světa vyšly z božské řeči run.

Jak se vykládá osud z run?

Runy jsou zasvěceny bohům. Vždy se vykládají pouze** tři runy**. Tyto se tahají z krabičky nebo z pytlíku. První runa, která se vytáhne, ukazuje na minulost člověka a znázorňuje příčiny jevů. Prostřední runa značí přítomnost a dává člověku** cenné rady**, jak zacházet nadále se svým životem, jakou cestou se ubírat a jak konat. Runy dokážou ukázat slabosti, ale také přednosti a síly člověka. Charakterizují člověka jako tvora, jako jedinečnou bytost. Výklad run je naprosto přesný. Nedá se nad ním polemizovat či jakkoliv diskutovat. Co řeknou runy, tak to je. Bez nějakého skrytého, nepochopitelného významu.

Runy a datum narození

Runy se dají používat také jako talismany. Mají sílu dávat člověku naději, dávat mu kuráž, odvahu. Posilují jeho fyzický i psychický stav. Díky runám se člověk cítí lépe, jistě a plný síly. Ptáte se, jak se dá určit runa, která Vás ovlivňuje, která Vám dodává vše, co potřebujete, abyste se cítili dobře, jistě, statečně a zdravě? Vaše runa se určuje dle data Vašeho narození. Pokud Vás zajímá Váš osud, chcete znát příčiny svých problémů, pak můžete** navštívit vykladače,** který Vám dle data narození pomůže, nebo můžete vyzkoušet věštbu z run online, kde do kolonky uvedete datum narození a po splnění pravidel či podmínek Vám bude zaslána odpověď, která Vám pomůže na Vaší další životní cestě, které Vám otevře oči a díky níž se budete cítit lépe. Runu, která Vám bude dle data narození určena, můžete nosit jako talisman. K Vaší runě jsou pak přiřazovány stromy, barvy, kameny, léčivé rostliny či živly a další. Vám přiřazená runa Vás bude posilovat v různých věcech, záležitostech nebo při potížích. Runy jako talismany si však lidé vyrábí zcela sami, dle rad věštce. Jinak by byly neúčinné.

Kolik stojí věštba z run dle data narození?

Cena za výklad se různí od věštce, který Vám bude výklad poskytovat. Záleží na tom, zda si necháte budoucnost vyvěštit osobně u věštce, nebo zda využijete službu online. Pokud se rozhodnete pro věštbu online, pak počítejte s cenou zhruba** od 150 do 300 Kč**. Cena se bude odvíjet o náročnosti zvoleného tématu.

Chcete se naučit věštit z run sami?

Jestliže Vás zajímá věštba a vše kolem ní a rádi byste se naučili věštbu z run, pak se můžete přihlásit do kurzu pro začátečníky. Takový kurz je určený pro samostudium. Pokud se však nehodláte věštbou z run dle data narození živit a chcete se dozvědět více o sobě a pouze pro sebe využívat vše, co runy nabízejí, je mnohem výhodnější nechat si jednou za čas provést výklad z run od zkušeného věštce. Využijete-li věštbu z run online, počítejte s tím, že Vám bude výklad zaslán do jednoho týdne. K věštbě z run je potřeba uvést jméno, příjmení a datum narození osoby, které se bude výklad týkat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6610 (magazinesoterika.cz#59)


Diskuze a zkušenosti

zdeňka | 04.06.2014 20:42
Re: Runy a datum narození Budu mit jineho hodneho muže?

Monika | 21.07.2014 17:35
Re: Runy a datum narození 1.3.1968 Budu mít jineho muže ?

Martina | 28.02.2015 11:22
Re: Runy a datum narození 29.1. 2001 Budu sním kterého mám rada ?


Přidat komentář