Věštění budoucnosti

Budoucnost zajímá každého z nás, ať už jde o zdraví, práci, vztahy, nebo cokoliv jiného. Pro většinu z nás je budoucnost velkou neznámou, někteří vyvolení ale dokáží za pomoci karet, vaší ruky, nebo třeba koule roušku tajemství poodhalit.

Pokud hledáte kvalitní výklad karet, spolehněte se na paní Ivu Břečkovou. Pomůže Vám vyřešit bezradné situace prostřednictvím cikánských karet. Naučí Vás přijímat překážky, vnímat nové životní možnosti jako výzvy a procesy Vaší celkové transformace, ale především Vás podpoří v cestě za nalezením vnitřní síly přesvědčení ve Vás samotných. Klienti, kteří své nadšení z profesionálních služeb paní Ivy sdílí v podobě komentářů na jejím webu jsou ostatně výsledkem spokojenosti se skutečnou kartářkou, kterou Vám můžeme jen doporučit!

Kartářka Iva

"Nabízím skutečnou věštbu prostřednictvím výkladu karet zaměřenou na minulost, budoucnost, vztahy, finance, práci a otázky typu: na co si dát pozor? S respektem odhalím Vaší budoucnost a nahlédnu do Vašeho osudu. Společně zjistíme pravdu i možná řešení, které s sebou výklad karet přináší.

Pro věštbu používám celosvětově uznávaný způsob věštby -  pomocí cikánských karet, které dokážou odkrýt budoucnost, minulost a odpovědět na konkrétnější dotazy z Vašeho osudu. Pokud budete mít konkrétnější přání, jako například duševní spojení se záhrobím či minulé životy, tak tuto formu energie také rozlišuji, ale protože tato forma energie se umí bránit, pokud si to nebude sama přát, jedná se o velice vysilující úkon. Výklad provádím především na dálku, prostřednictvím telefonu, emailu, Skypu či Facebooku. Pracuji legálně, proto mohu nabídnout i fakturaci pro případ zájmu. Pravá věštba a výklad se neuvádí v procentech úspěšnosti. Tím, že Vám odhalím budoucnost nedosáhnete toho efektu, že se této budoucnosti vyhnete (toto tvrdí pouze nezkušení podvodníci, kteří jednoduše nepatří mezi 3% lidí co těmito schopnostmi disponují a uvádějí to jako výmluvu za nevydařenou věštbu a výklad).

V případě mého vyčerpání je možné peníze z poloviny vrátit a nebo výklad opakovat později po znovu načerpané energii pro uskutečnění pevného spojení s Vaší energií, jsem Vaší psychickou oporou kdykoliv budete potřebovat, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na Vás! S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Vaše Iva."

 

Cikánské karty - ceník výkladu:

1. výklad s fotem výkladu

(minulost, budoucnost, myšlenky, nač dát pozor, případné otázky) - 500Kč / 25EUR

2. výklad bez fota výkladu

(budoucnost, myšlenky, nač dát pozor) - 300Kč / 15EUR

3. výklad s fotem výkladu

(budoucnost, myšlenky, nač dát pozor, případné otázky) - 400Kč / 20EUR

4. spojení s mrtvou duší - 1500Kč / 80EUR

5. odpověď na tři otázky - 300Kč / 15EUR

6. odpověď na 1 otázku - 200Kč / 10Eur

Podrobnější informace ohledně jednotlivých možností výkladu naleznete ZDE.

 

Platební údaje:

číslo účtu pro ČR 214640513/0600

číslo účtu pro cizince CZ72 0600 0000 0002 1464 0513

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 

Do zprávy pro příjemce prosím pište:

  1. své jméno na FB (pokud se mnou komunikujete přes FB)

  2. svou mailovou adresu (pokud se mnou komunikujete přes e-mail)

  3. nebo své jméno a tel. číslo (pokud se mnou komunikujete přes telefon)

 

Věštění z karet

Jedním z nejoblíbenějších a také nejstarších způsobů objevování tajů příštích dní, týdnů i let, je předpovídání budoucnosti (nebo chcete-li věštění) z karet. Výhodou této metody je zejména komplexní věštba, která nabízí mnohem více než jen odpovědi „ano“ nebo „ne“ na konkrétní otázky, ale naopak vás sama vede k důležitým informacím a oblastem, na které byste třeba jinak ani nepomysleli.

Věštění z tarotových karet

Známé a oblíbené je věštění především z** tarotových karet**, které jsou opatřeny obrázky s různými výjevy. Způsobů věštění z tarotových karet je hned několik, vždy přitom hraje roli pozice a pořadí karet. Karty jsou zpravidla taženy levou rukou, přičemž osoba která se dotazuje na svou budoucnost by se měla soustředit pouze na karty, a vybrat pak pocitově ty „správné“.

Věštění z klasických karet

Předpovídat budoucnost je ale možné i z klasických hracích karet. Na rozdíl od tarotových karet, které jsou opatřeny obrazovým výjevem, u klasických karet budete nejspíše potřebovat nápovědu k jejich významu. Každá karta znamená něco jiného, a jistě bude zejména pro začátečníka těžké si jej zapamatovat. Pomoci může nápověda vytištěná z internetu, nebo zakoupená publikace. Zkušená kartářka vám ale jistě i tyto karty vyloží bez nápovědy. Obvykle se pro věštění používají karty piketové (mariášové), kde balíček tvoří 32 karet ve čtyřech barvách s hodnotami 7, 8, 9, 10, spodek, svršek, král a eso.

Věštění online

Moderní doba nabízí moderní metody, a tak dnes již poměrně běžně narazíte i na možnost nechat si vyvěštit budoucnost z pohodlí domova, bez styku s věštcem, a to prostřednictvím internetu. Takto si můžete například prostřednictvím internetové aplikace vybrat klikem myší karty, jejichž význam se vám následně objeví na monitoru počítače, a vám už jen stačí vztáhnout si je ke své životní situaci a odnést si z nich třeba ponaučení, zamyslet se, inspirovat. Alternativou k věštbám realizovaným pomocí programů, které jsou obvykle zdarma, je například** věštba přes web kameru**, kdy kontaktujete věštce, komunikujete s ním přes internet, a on vám věští budoucnost podobně jako byste se setkali osobně. Mezi těmito věštci můžete najít kartáře věštící z karet, numerology zabývající se výkladem z čísel, nebo astrology, kteří předpovědi budoucnosti zakládají na zkoumání postavení nebeských těles. Obvyklá cena za výklad budoucnosti prostřednictvím internetu se pohybuje od 200 do 700 korun, podle jeho komplexnosti.

Pokud hledáte kvalitní výklad karet, spolehněte se na paní Ivu Břečkovou. Mezi nadšenými komentáři klientů na jejím webu se můžete přesvědčit o profesionálních službách, které Vám jako kartářka poskytne.

Věštění z ruky

Variantou předpovídání budoucnosti bez potřeby jakýchkoliv rekvizit je věštění z ruky. Ideální je ruka levá, která je blíže srdci. Stěžejní jsou pak čáry, které má každý z nás na dlani. Těchto čar je velké množství, nejdůležitější jsou však čtyři. Čára života, hlavy, srdce a osudu. Čáru života nejdete mezi prostředníčkem a ukazováčkem, přičemž směruje dolu k zápěstí. Symbolizuje délku vašeho života, přináší informace o zdraví. Čára hlavy začíná u čáry života a postupuje napříč rukou směrem k malíčku. Vypovídá o schopnostech a inteligenci. Čára srdce začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem, a opět vypovídá o zdraví. Čára osudu je pak patrná jen u některých lidí. Směřuje od prostředníčku přímo k zápěstí, a její přítomnost znamená flexibilitu. Nepřítomnost naopak neschopnost se přizpůsobovat. Svou roli hrají ale i rozměry prstů, nebo tvar ruky. Například zakulacená ruka reprezentuje člověka společenského, ale nestálého, zatímco hranatá znamená zodpovědnou povahu, praktičnost i vůdčí talent.

Věštění z koule

Věštění z magické křišťálové koule je vizuálně velmi poutavou záležitostí, a může vypadat velmi mysticky. Jistě ji dobře znáte z mnoha pohádek, kde každá kouzelnice tuto kouli má, a jasně v ní vidí vše, co je běžným smrtelníkům skryto. Omezení magické koule v reálném světě je především v možnosti odpovídat pouze na předem položené otázky. Tento způsob předpovídání budoucnosti má v Evropě dlouhou tradici, údajně je znám již od 5. století. Tato metoda je však vhodnější spíše pro zkušené věštce, začátečník mnohdy v kouli nemusí nic spatřovat.

Kartářky a věštění zadarmo

Pokud se bojíte vysokých výdajů za věštby, zjistěte si podrobnosti ohledně nabídky vám dostupných věštců. Řada věštců nabízí první věštbu zdarma, což je šance pro vás, jak alespoň pro začátek minimalizovat své výdaje. Vaši zvědavost ale může ukojit i celá řada internetových aplikací sloužících k předpovídání budoucnosti, které jsou zdarma a volně dostupné online. Vybírat si přitom můžete mezi věštěním z karet, věštbou z koule, kostek, a mnohého dalšího. Konečná volba metody je na vás, výsledek však vždy berte s rezervou, neboť budoucnost není neměnná, a tvoříme ji jen my sami, každodenními rozhodnutími a činy.

Věštění z kávové sedliny

Čerpat informace o vaší budoucnosti dokáže věštec také z kávové či čajové sedliny. Pro tyto účely je potřeba šálek klasické turecké kávy s logrem, nebo sypaného čaje, kdy po vypití lahodného moku zůstane na dně hrníčku kávová sedlina, nebo drcené čajové lístky. Rituál je obvykle takový, že po vypití šálkem majitel zakrouží (proto by na jeho dně měla zůstat ještě trošička nápoje) a v rychlosti jej překlopí na podšálek. Následuje zhruba tříminutová pauza, kdy sedlina kávových drobečků či čajových lístků prosychá, odpařuje se zbylá voda, a tvoří se konečný tvar sedliny. Ten pak promluví o vaší budoucnosti. Značnou roli zde přitom hraje představivost, kdy by věštci výsledný tvar měl něco připomínat.

Andělské věštění

K tomuto způsobu věštění je zapotřebí takzvaných andělských karet, které jsou určitým pojítkem mezi vámi a vaší duchovní sférou andělů, kteří nad vámi bdí. Tyto karty dovedou vypovídat o širokém spektru odvětví, od zaměstnání, přes zdraví, lásku, vztahy, až po úspěchy, přičemž dovedou také pomoci s vaším duševním rozvojem a sebezdokonalováním. Stejně jako klasické či tarotové karty, nabízí vám odpovědi "ano" "ne", ale při alternativních způsobech výkladu samy předkládají předpověď budoucnosti v mnohem širším pojetí. Balíček** andělských karet** je tvořen kartami s obvykle velmi barvitými a detailně propracovanými obrazovými výjevy, a také slovními popisky. K balíčku pak náleží také příručka a rozsáhlým výkladem jednotlivých karet a jejich významu, který ocení především začátečníci.

Věštění z run

Oblíbeným a velmi tradičním způsobem věštby je také věštění z run, kdy za využití kombinace různých runových kamenů získáte odpovědi na to, co vás čeká a nemine. Ideální je, pokud si runové kameny sami vyrobíte, jsou pak lépe schopny vám odpovídat na vaše otázky. Variant věštění z run je několik, od těch kdy vám runy odpovídají pouze na konkrétní dotazy, až po ty, kdy vám runy samy vyjeví celou budoucnost. Run je celkem 24, a každá má svůj specifický význam.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6608 (magazinesoterika.cz#1)


Diskuze a zkušenosti

Kateřina | 04.06.2013 18:33
Re: Věštění budoucnosti Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli mi výjde práce a jak zvládneme s manželem dostavět dům a jestli budeme všichni zdraví a jaké budou vztahy s mou a s manželovou rodinou děkuji

Lucie | 13.06.2013 16:56
Re: Věštění budoucnosti Krásný den,chtěla bych se zeptat,zda se ke mně (3.1.1979) vrátí přítel Martin(1.5.1977).Po odhalení nevěry s vdanou ženou,která mu tvrdí,že se rozvede(7.7.1978) jsem ho v návalu emocí vyhodila.Vím,že mu dokážu odpustit,nechci o něj přijít.Byli jsme spolu 3 roky a vztah byl bez problémů.Mám čekat?Moc děkuji

MÁRIA | 20.06.2013 00:01
Re: Věštění budoucnosti Dobrý den, chtěia bych se zeptat jestli do konce roku potkám muže pro trvalý vztah a jestli se zlepší moje finanční situace.19.5.1963.Děkuji.

milan hromka | 08.07.2013 22:05
Re: Věštění budoucnosti Dobry den chtel bych zeptat ja to vidite muj budouctnost se vsim vsudy 16.11.1977 Dekuji preji hezky den

jarmila 12.8.1979 | 02.08.2013 22:04
Re: Věštění budoucnosti dobryden chtela bych se zepta jestli mi vyjde práce a jak zvládneme s manželem dostavět dům a jestli budeme všichni zdraví a jaké budou vztahy s mou a s manželovou rodinou děkuji

jarmila 12.8.1979 | 02.08.2013 22:15
Re: Věštění budoucnosti chtela bych se zeptat jestli se nam vyplati všechny dluhy ktere mame a budeme mit jednou svuj vlastní rodini byt a jestli naše všechni děti budou zdraví a jestli se vyřeší mí hadky s mužem jmenuje se standa(28.3.1983) děkuji

Romana 24.11.1969 | 23.08.2013 11:26
Re: Věštění budoucnosti Dobrý den,chtěla bych se zeptat na můj zdravotní stav.děkuji

jana | 26.08.2013 20:57
Re: Věštění budoucnosti dobry den, chtela bych se zeptat jak to bude mit manzel s praci, jestli se konecne postesti a najde si dobre placenou, a zda koupime nebo budeme stavet dum

jana | 26.08.2013 20:58
Re: Věštění budoucnosti dobry den, chtela bych se zeptat jak to bude mit manzel s praci, jestli se konecne postesti a najde si dobre placenou, a zda koupime nebo budeme stavet dum

helena | 26.08.2013 23:49
Re: Věštění budoucnosti Změní se moje bydlení a finanční situace?

Eva | 27.08.2013 21:10
Re: Věštění budoucnosti dobrý večer,chtěla bych se zeptat,jestli se nám podaří do konce roku přestěhovat,a jestli budu mít práci?děkuji

Nikola | 02.11.2013 13:53
Re: Věštění budoucnosti Chtela bych se zeptat co mne ceka v blizke budoucnosti jestli je na obzoru nejaky muz jak natom budu se zamestanim a se zdravim predem dekuji za odpoved datum narozeni (9.11.1989)

beata|08.09.1986 | 04.02.2014 23:48
Re: Věštění budoucnosti dobry vecer chtela by sem se zeptat mam ted nejake problemi se svim synem a chtela bych vedet jestli to dopadne dobre a nebo zle a jestli se mi podari pocit druhe dite snazime se uz 5 let dekuji za odpoved

Light | 30.04.2014 16:49
Re: Věštění budoucnosti Kateřino, vše vyjde krásně. Lucie, nečekejte, budete mít lepšího. Mária, vše se k dobrému teď obrátí. Milane, bude to v pohodě, zládneš vše. Jarmilo, chvíli to potrvá, ale splatíte, a nastane úleva a radost a Standu berte s nadhledem. Romano, stačí se rozhodnout, zda máte moc, anebo zda máte ne-moc, je to jen na Vás. Jano, vychutnávejte si život, vše dobře dopadne. Heleno, vše dobře dopadne. Evo, teď se vše v lepší obrací. Nikolo, až to přijde, bude to stát za to. Beato, láska zvítězí a stane se to dobré.

Veronika | 16.05.2014 20:48
Re: Věštění budoucnosti Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli udělám maturitu a jestli mě vemou na vysokou.

alena glogarova | 24.05.2014 19:38
Re: Věštění budoucnosti zdravim chci se zeptat jestli se vratim do cz mame v rodine dost financni problemy a co tatinek pujde k nam bydlet a co syn bude mit partnerku a tesim se byt babickou a co manzel a zdravotni stranka dekuji

Anna | 12.08.2014 14:34
Re: Věštění budoucnosti Dobrý den htelabych vědět o mém zdraví sem 29 5 1966 porad se citimmoc unavená a co mne čeká do konce roku ? Moc děkuji Anna

amerika | 13.09.2014 19:46
Re: Věštění budoucnosti Dobrý večer,čeká mne nějaká změna v životě a která? děkuji

| 15.09.2014 21:53
Re: Věštění budoucnosti Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli se ke mně (8.10.1993) vrátí můj ex- přítel (27.1.1991),jestli o něj mám bojovat a čekat nebo to už nechat být? Děkuji

Kristýna | 15.09.2014 21:57
Re: Věštění budoucnosti Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli se ke mně (8.10.1993) vrátí můj ex- přítel (27.1.1991),jestli o něj mám bojovat a čekat nebo to už nechat být? Děkuji

Hanka | 02.10.2014 09:24
Re: Věštění budoucnosti Dobry den, jsem tehotna a bohuzel nevim s kym. Dokazala by jste mi rict jestli je dite milence nebo partnera? dekuju za odpoved

Iva | 31.10.2014 09:50
Re: Věštění budoucnosti Nabízím skutečnou veštbu, výklad karet zaměřenou na minulost, budoucnost, vztahy, finance, práce a na co si dát pozor. S respektem odhalím Vaší budoucnost, nahlédnu do Vašeho osudu a společně zjistíme pravdu.

Lenka | 20.12.2014 09:09
Re: Věštění budoucnosti Upozorńuji na paní Břečkovou,která je podvodnice,přepisuje výklady z internetových stránek věštců.Poškozených je již mnoho,dokonce jsou i výklady naprosot stejné pro xx lidí!Více si přečtete na fb černé listině a na firmy.cz! NEDOPORUČUJU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

Lenka | 20.12.2014 09:11
Re: Věštění budoucnosti Upozorńuji na paní Břečkovou,která je podvodnice,přepisuje výklady z internetových stránek věštců.Poškozených je již mnoho,dokonce jsou i výklady naprosot stejné pro xx lidí!Více si přečtete na fb černé listině a na firmy.cz! NEDOPORUČUJU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

Lenka | 20.12.2014 09:11
Re: Věštění budoucnosti Upozorńuji na paní Břečkovou,která je podvodnice,přepisuje výklady z internetových stránek věštců.Poškozených je již mnoho,dokonce jsou i výklady naprosot stejné pro xx lidí!Více si přečtete na fb černé listině a na firmy.cz! NEDOPORUČUJU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

Lenka | 20.12.2014 09:12
Re: Věštění budoucnosti Upozorńuji na paní Břečkovou,která je podvodnice,přepisuje výklady z internetových stránek věštců.Poškozených je již mnoho,dokonce jsou i výklady naprosot stejné pro xx lidí!Více si přečtete na fb černé listině a na firmy.cz! NEDOPORUČUJU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

Lenka | 20.12.2014 09:12
Re: Věštění budoucnosti Upozorńuji na paní Břečkovou,která je podvodnice,přepisuje výklady z internetových stránek věštců.Poškozených je již mnoho,dokonce jsou i výklady naprosot stejné pro xx lidí!Více si přečtete na fb černé listině a na firmy.cz! NEDOPORUČUJU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

MARKÉTA | 20.12.2014 09:13
Re: Věštění budoucnosti NEDOPORUČUJI,LIDI POZOR!!!PODVODNICE!!!OKRÁDÁ LIDI,PROBOUZÍ Z KOMATU A JINÉ NESMYSLY!!!

MARKÉTA | 20.12.2014 09:14
Re: Věštění budoucnosti NEDOPORUČUJI,LIDI POZOR!!!PODVODNICE!!!OKRÁDÁ LIDI,PROBOUZÍ Z KOMATU A JINÉ NESMYSLY!!!

MARKÉTA | 20.12.2014 09:14
Re: Věštění budoucnosti NEDOPORUČUJI,LIDI POZOR!!!PODVODNICE!!!OKRÁDÁ LIDI,PROBOUZÍ Z KOMATU A JINÉ NESMYSLY!!!

Silvie | 20.12.2014 09:15
Re: Věštění budoucnosti Jestli mi okamžitě nepošlete platbu zpět,takto o mně uslyšíte tak dlouho,dokud se svou \"živností\" nepřestanete! NEDOPORUČUJI,jak se píše výše - je to podvod!

i.l. | 20.12.2014 09:23
Re: Věštění budoucnosti Nedoporucuji,cerpa Vasi energii..vic ji prozradite samy nez jeji karty..neumi z nich cist. Je zlá.

lib kluz | 20.12.2014 09:23
Re: Věštění budoucnosti ROZHODNĚ nedoporučuji, paní je lhářka a podvodnice. Nespokojené zákazníky zastrašuje a vyhrožuje jim. Všechny negativní komentáře maže a blokuje. Paní si svou nekalou živnost postavila na trápení jiných a nechutně ji zneužívá.

Anonym | 20.12.2014 09:42
Re: Věštění budoucnosti Podvodnice!!! Nic jiného a zlodějka k tomu!! Nevěřte lidi jejím psychologickým kecum na kterých dělá výklad. Tahá z vás slova aby se chytla a dělala jakoby výklad! Je to zlá a zákeřná ženská!!

Miška | 20.12.2014 10:03
Re: Věštění budoucnosti pozor na ní,je to lhářka a výklady jsou všeobecné!!!

Anonym | 20.12.2014 10:14
Re: Věštění budoucnosti NEDOPORUČUJI !!!!!! Paní zneužívá lidského neštěstí, výklady jsou shodné, je zlá a uráží vás za negativní reakce. Žádá po vás kladné hodnocení, to jí klidně napíšete, protože po prvním přečtení tzv. \\\"výkladu\\\" jste trošku rozhozeni. Má tam spoustu chyb, opisuje z internetu. POZOR !!!! Raději jsme měli přispět na nemocné děti !!!!!!!

Míša | 20.12.2014 10:48
Re: Věštění budoucnosti více hodnocení zde, všichni podvedení se mohou přidat - http://www.firmy.cz/detail/12903280-iva-breckova-kolin-iv.html#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=iva%20b%C5%99e%C4%8Dkov%C3%A1%20kol%C3%ADn%20kol%C3%ADn%20iv%20smetanova&utm_content=toppremise

nikol | 20.12.2014 12:17
Re: Věštění budoucnosti Zrůda v lidské podobě!! Dělá ze sebe boha ze léčí nemocné i na smrt!!! Věštkyně na hovno!! zavřít do kriminálu!!

Ivana | 20.12.2014 12:53
Re: Věštění budoucnosti dejte si na ní pozor,je to podvodnice,která si za vaše peníze vyžírá pupek i se svým manžílkem.Tragické je,že se při tom ještě ohání postiženým dítětem....

Anonym | 20.12.2014 12:58
Re: Věštění budoucnosti Lide se bouří zbytečně.Těm co jsem řekla jsem viděla v kartách nic víc nic mín.Pokud se věštba neviplnila zato nemohu já je mi líto.Všem se to muže vyplnit i za delší dobu,osud se dá měnit když víte co přijde.Nic neni dane na pevno.To by jste musely žalovat Boha,že dávate příspěvky na kostel a nahodou by se vám stalo něco zlého co by jste nečekali a řekli si vzdyt jsm se modlil k Boho to neni takto prostě možné.Za věštby se penize nevrací.Nelze za věštbu nikdy 100% ručit.Ani přesná doba plněníívěštby určená není a pokud jsem uvedla cca do mesíce tak jen z duvodu tohoto co mi řekli klienti ,že se jim věštba naplnila.Tot vše na mou obranu

Lenka | 20.12.2014 13:05
Re: Věštění budoucnosti velmi chabá obrana,s bohem se moc nerouhejte a že se za věštby nevrací peníze? No policie to vidí jinak milá dámo,již jedna z nás dnes na policii byla,teď už jen od ní čekám na info.

Iva Břečková | 20.12.2014 13:07
Re: Věštění budoucnosti To je vaše věc a má zbytečná starost přeji uspěch v životě a hezky den

Lenka | 20.12.2014 19:53
Re: Věštění budoucnosti Vaše je to zbytečná starost to máte pravdu,za to si můžete sama,díky svému chování! Kasáte se jako super kartářka a ani nevíte,jak se má kartářka chovat! To,že máte účet a celé podnikání psané na syna,tam nebude něco v pořádku.Uvidíme,co vypluje na povrch.

Terka | 21.12.2014 08:59
Re: Věštění budoucnosti Lhářka,prodává zázračné svíce a plete lidem hlavu,říká kdo kdy umře,je poťapaná a kazí jméno všem věštcům a léčitelům!!!!

Liběna | 21.12.2014 10:32
Re: Věštění budoucnosti Ze strany paní Ivy je to jedna velká lež. Svůj byznys si postavila na obchodu s city a důvěřivostí lidí. NEDOPORUČUJI, neumí vykládat karty, neumí vysvětlit souvislosti, posílá všem shodné výklady.

Simona | 22.12.2014 20:44
Re: Věštění budoucnosti Nespokojena!!!!Je to vseobecny vyklad a clovek si to muze vylozit vselijak.Proste nedostacujici!!!Pani to nekde opsala.....protoze jak minulost,tak pritomnost a ani budoucnost nebylo pravdive!!!Muzete sem nekdo zkopirovat co vam pani poslala za vyklad,myslim ze to bude podobne,jak ten muj a mozna i stejnej!!!

Bonzae | 28.12.2014 00:32
Re: Věštění budoucnosti 1030

Adéla | 29.12.2014 16:55
Re: Věštění budoucnosti Svoje věštby opisuje z této stránky a to doslova http://www.bila-magie.eu/texty/cikanske_karty.html


Přidat komentář