Věštění on-line Brno

Čeká Vás nějaké důležité rozhodnutí? Chcete vědět, co pro Vás osud přichystal? Potřebujete se poradit? Pokud věříte věštcům, ale o žádném ve svém okolí nevíte, můžete vyzkoušet věštění on-line po síti, nebo třeba přes telefon.

Dnešní doba je hektická a uspěchaná. A tak není divu, že mnoho služeb je dnes běžně dostupných po síti, tedy na internetu, případně přes telefon. A protože nikdo nechcete zůstat pozadu, můžete si nechat on-line věštit dokonce i svou budoucnost. Důležité však je najít profesionální a zkušenou věštkyni, která umožňuje výkladům nadhled, přirozené předpoklady intuitivního jednání a klidné, rozvážné nazírání na situace či možnosti řešení Vašich záležitostí bez osudových definic.

Proč věštění on-line?

Když sháníte věštce, asi Vás nenapadne hledat nějakého internetového. Jenže přesouvání služeb na internet je v moderní společnosti docela běžnou věcí. Navíc tak můžete ušetřit spoustu času i výdaje za cestovné, pokud Váš oblíbený věštec nebydlí někde poblíž.** On-line věštci** mohou pracovat každý sám, ale i ve společné kanceláři, takže v některých případech jsou služby dostupné nepřetržitě a tedy i v noci, o víkendech nebo svátcích.

Druhy on-line věštění

Věšteckých metod existuje celá řada. Jenže u spousty z nich je potřeba navštívit věštce osobně. Například při věštění z ruky si věštec potřebuje důkladně prohlédnout a prozkoumat Vaši dlaň. Při věštění z kávové sedliny nebo čajových lístků je také potřeba, aby jste nápoj vypili Vy sami. Naštěstí existuje celá řada věšteckých metod, u kterých nemusíte být osobně. Mezi nejčastěji nabízené patří následující:

Výklad karet, Tarot

Výklad z karet je určitě všeobecně známá metoda. Věštec Vám vyloží Vaše karty a následně z jejich symbolů vyčte, jaké události můžete v brzké době očekávat. Vše je proměnlivé stejně tak, jako myšlení každého z Vás. Tudíž můžeme karty využívat jako nástroj, který nás může nasměrovat správným směrem, pokud to sami umožníme svým přístupem.

Věštění z křišťálové koule

Mnohem tajemnější je věštění z křišťálové koule – běžný člověk v ní nevidí nic než hru odlesků. Zasvěcená osoba s patřičným nadáním však ve své vlastí křišťálové kouli dokáže vyčíst budoucnost těch, kteří chtějí znát svůj osud.

Věštění z čísel (datum narození) a aktuálního postavení planet

Pro věštění z čísel není potřeba nic zvláštního, jen nadiktujete své datum narození. Někteří věštci pracují také s časem narození (hodiny a minuty nebo dokonce i přesná vteřina). Každé číslo má svůj energetický náboj – zkušený a znalý věštec z Vašeho data narození dokáže vyčíst Vaši životní cestu. Pokud jde navíc o věštce – astrologa, zohlední také aktuální postavení planet a vypracuje Vám osobní horoskop.

Pozor na vysoké nebo skryté poplatky za služby

Na závěr je potřeba upozornit na to, abyste si pozorně přečetli podmínky služeb, neboť některé firmy nabízejí spojení za velmi vysoké částky a Vy se následně ani nestačíte divit, až Vám dorazí účet za telefon nebo výpis z bankovního účtu, pokud jste za službu zaplatili kartou. Proto si nejdříve pečlivě ověřte, jaké jsou ceny za nabízené služby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6611 (magazinesoterika.cz#90)


Přidat komentář