Koučink Vysočina – Změna je život

Osobní koučink je stále populárnější a vyhledávaný obor, který k nám míří ze západních zemí, kde je běžnou součástí života. Je skvělé, že díky němu můžeme lépe žít, získat to, co doopravdy chceme.

Osobní koučink se stal v poslední době velice často skloňovaným pojmem, neboť v sobě spojuje nejen jakousi léčbu duše, uklidnění, ale také mnohdy snazší rozhodnutí, jak se vyrovnat se ztrátou blízkého, zaměstnání, ale i jiných životních zkušeností a nástrah. Osobní koučink přinese lepší pohled na věc, dívání se z jiného úhlu, zkrátka lepší obecnou spokojenost pro osobu, která koučinkem prochází. Snad není člověka, který by si nepřál mít se v životě dobře, být úspěšný v činnostech, které vykonává, ať už jde o obživu, výdělečnou činnost, nebo osobní život, lásku, peníze a tak dále. Všichni se chceme mít dobře, faktem je ale bohužel to, že málokdo z nás pro to je schopen učinit maximum. Většina jen sedí a haleká nad nepřízní osudu, závidím a pomlouvá jiné. Pokud se neztotožňujete s daným případem, pak máte možnost jedinou a to s tím něco jednoduše a jasně udělat – cesta je koučink.

Kde nalézt poradenství včetně osobního koučinku?

Výše, ale i dále uvedené techniky, metody a služby naleznete u p. Petry Sajdlové, která se této oblasti věnuje již několik let. Za ten čas byla schopna najít smysl života u lidí, kteří ho již ztratili a znovu jim ho tedy připomenout. Paní Petra Sajdlová je milou, sympatickou osobou, která Vám pomůže, když už nevíte kam dál anebo potřebujete posílit vlastní touhu po životě, znovu nalézt motivaci. Kontaktovat ji je možné na tel.. 774 587 485, nebo pak na e-mailu: p.sajdlova@seznam.cz. Více o této osobnosti a jejích službách se dozvíte při pročítání následujících řádků, popřípadě lze také shlédnout na jejich webových stránkách www.zmena-je-zivot.cz

Osobnost Petra Sajdlová

Přinášíme Vám pár střípků ze života této jedinečné osobnosti paní Petry Sajdlové v podobě poutavých odpovědí na následující otázky, které Vám mohou být nápomocné při výběru té správné cesty životem.

***Jmenuji se Petra Sajdlová a všechny techniky, které při své práci používám, jsem si také prošla sama.Důvodem toho všeho je, vlastní zkušenost, která Vás přivede do obrazu a pochopení reality, pocitů a emocí. Zvyšuje se tím empatie ke klientovi, jdu takzvaně více s ním. Vím také, že to co fungovalo na mne, nemusí fungovat u ostatních. Má práce je mým posláním a beru ji zodpovědně. Mám ráda lidi a ráda jim pomáhám. Baví mě pozorovat, jak se klient vyvíjí a užívám si to s ním.*

V koučování vidím velký potenciál, líbí se mi možnosti, které se před každým otevírají, líbí se mi to, že si každý může sám určit své hodnoty a otevřít příležitosti. Má úloha je zde být pouze prostředníkem pro uvědomění si a určení svých hodnot a v neposlední míře o přijetí sama sebe, což je v tomto procesu základem. Jsem tu proto, abych pomohla klientovy překonat bloky, fobie a rozmotávat uzly. Pro první krok jsem já tou oporou, ale stejně jej každý učiní sám. Bylo by úžasné, kdyby se koučování stalo součástí našich životů. Například ve školách, v zaměstnání, ve vztazích a komunikaci, to by bylo pro všechny velmi přínosné a rozvíjející. Otevíralo by to obrovský potenciál, který se v každém z nás skrývá. Jen jej vytáhnout na světlo.

Při koučování používám metody neuro-lingvistického programování, jsou to metody pro uvědomování si a přijetí reality, lze se pomocí koučování s NLP zbavit fobií a dosáhnout vnitřní rovnováhy.

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se pro seberealizaci v metodách a práci s lidmi za účelem pomoci jim ke zlepšení jejich stavu, dosažení cílů a celkově ke změně života?

Od mládí jsem byla životním filosofem, bavil mě dějepis a staří filosofové, ráda jsem rozvíjela různá témata, která se týkala vztahů. Pro mnoho lidí jsem fungovala, jako vrba, věděli, že je vyslechnu, řeknu svůj názor a vše zůstane čistě mezi námi. Život šel dál a já cítila, že chci věci jinak a tak jsem zkoumala, jak dospěti ke změnám. Bylo to ode zdi ke zdi, něco se podařilo, něco se nedařilo. Pozorovala jsem lidi kolem sebe, četla hodně knih o lidském chování, líbila se mi psychologie čím dál více. Má sestra říkala, ty máš dar „pomáhat lidem“. Já nyní vím, že jsem zde proto, abych lidi vzdělávala a otvírala jim cestu k sobě samým. Pokud se tak rozhodnou.

Rozhodla jsem se změnit svůj život, rozloučit se s materialistickým způsobem života, i když zcela to nejde, složenky také platit musím. Nelpím však na značkách, mám prostě jiné priority. Investuji do svého vzdělávání a rozšiřuji si obzory, i když je mi přes padesát můj život má nový spád a smysl. Jak jsem se začala měnit, automaticky se začali měnit lidé kole mne. Je úžasné dívat se na své okolí a sledovat krásné reakce.

Nyní měním i životy svým klientům a oni posouvají mne a dávají mi velké dary v podobě zpětných vazeb. Mám úžasný život.

Jaký je koncept či pojetí působnosti Vás a Vaší cesty, kterou se udáváte?

Koncept je široký jsem kouč s NLP, praktik rekonektivního léčení, pracuji s metodou Cesta od Brandon Bays, koučuji vztahové poradenství, mám poradnu právní, jsem mediátorkou. Zajímá mne hlubinná homeopatie, i když teprve studuji Homeopatickou akademii, protože hlubinná homeopatie propojuje psychologii a homeopatii a to mne zajímá a baví.

Vím, že můj záběr je značný, ale propojuji jednotlivé metody individuálně a mohu klientovy otevřít ony pověstné dveře komplexněji a celistvěji. Jsem na cestě, která mě baví, těší a posunuje dále s každým jednotlivcem.

** Poznal jste nějakého učitele, který byl Vaším průvodcem?**

Bylo jich více, kdybych měla vyzvednout některé z nich, byl to Vojtěch Lust, u kterého jsem se učila hypnózu a transové techniky, PHDr. Ingrid Němečková master koučka s NLP, MUDr. Zina Koucká, homeopatka, která je mou mentorkou. Je to úžasná žena, která mne obohacuje a myslím, že to nyní funguje i obráceně. Posledním významným v řadě je Eric Pearl MD., který mne naučil znát svou cenu a používat férovou finanční výměnu.

Stalo se ve Vašem životě něco, co Vás utvrdilo v pokračování a dalším rozvíjení?

Ano. Já sama a lidi, kteří se na mne obracejí. Změny, kterými procházím a úžasné věci, které mne potkávají, mne posunují stále dále. Až jednou budu stát před nebeskou branou a budu bilancovat svůj život, budu moci v klidu říci, Universum Ti nabídlo obrovské dary a ty jsi na ně dosáhla a chopila se jich. Děkuji, bylo to úžasné.

Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Někdy fajn, někdy zmateně. Faktem zůstává, že i já sama jsem byla dříve zmatená, ale nějaké vyloženě negativní reakce jsem nezaznamenala. Je jasné, že si nemusí sednout každý s každým. Ke mě chodí lidé na doporučení od známých, nebo lidé, se kterými se znám. Hodně mne dříve svazovali pochybnosti, ale to už mám za sebou. Myslím, že to známe všichni, někdy to naše ego vítězí nad naší přirozeností a svazuje nám ruce.

Velice mne těší, pokud dostanu reference, že mnoho věcí se v životě lidí mění, umí se správně rozhodnout, mají větší sebevědomí, umí si nastavit mantinely vztahu, najdou si lepší zaměstnání a naučí se věnovat čas sami sobě. Jsou šťastnější a spokojeností a to z nich září.

Příběhů je mnoho, jeden za všechny mladý muž 26 let, měl fobii z pavouků, byl vyhořelý z práce, začalo mu kolabovat srdíčko. Docházel ke mě pravidelně pět týdnů. Ujasnil si své priority, změnil zaměstnání, pavouky nezačal milovat, ale nemá již fobické záchvaty a je schopný stát vedle nich a akceptovat je. Naučil se odpočívat, sportuje a je spokojený. Byl před zhroucením a teď se usmívá a občas se zastaví na kus řeči, jen tak.

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví týkající poradenství a metod, kterých nabízíte?

Pracuji na sobě stále, vzdělávám se, poměrně hodně čtu a nachytala jsem se, že beletrie už to není. Práce některých autorů je čtivá lépe než některá beletrie. Jinak metod mám poměrně dost, a jak jsem již psala, vzájemně je propojuji a funguje to.

Kam směřujete, co dalšího očekáváte?

Má cesta vede v před, minulost nechávám za sebou. Mým posláním je vzdělávat lidi a posouvat je k jejich cílům, ať už je to samotným koučováním nebo kombinací různých metod. Dostala jsem dar posouvat své klienty a sebe dopředu, pokud se rozhodnou pro změny jsem tou hůlkou, o kterou se opřou při prvním krůčku.

Očekávám, co mi život přinese, otvírám náruč Univerzu a nechávám se jím unášet, dává mi přesně to, co potřebují. Nemusím se o nic snažit a to je úžasné.

Chcete se dozvědět více o metodách, které Vám mohou pomoci na Vaší cestě obohacující Vás samotné? I nadále pokračujte v poutavém čtení následujících slov, kde Vám bude vše objasněno. Popřípadě se kontaktujte přímo u paní Sajdlové, veškeré její kontakty a informace naleznete níže či výše, anebo na jejich webových stránkách www.zmena-je-zivot.cz/.

Koučování s neuro-lingvistickým programováním

Jedná se o soubor metod, jak se zbavit strachů, fóbií, ale i mnoha dalších oblastí v životě, které omezují člověka v běžném životě a do jisté míry ho omezují. A omezují tak, že není schopen se uvolnit, vykonávat potřebnou činnost bez obav a strachů a to, co se stane a tak dále. U neuro-lingvistického programu se vyzdvihuje fakt, že člověk se nejlépe učí vlastními zkušenostmi a praxí. Což je známá pravda, nicméně zde je dostatečně podpořená tak, aby člověk získal odvahu, trochu i sebevědomí a nebál se zkoušet nové s tím, že může jedině získat, nikoli ztratit. Lidé se učí. Že chybovat je lidské, nutné je se z této chyby poučit a příště se jí vyvarovat. Tento koučink otevře možnosti vlastního poznání a v mnohém jasně ukáže cestu na zlepšení v oblasti nejen kariéry, ale i osobního rozvoje a partnerského života.

Vztahové poradenství

Co si budeme namlouvat – vztahy jsou to, co většina lidí neustále řeší. Nejde jen o vztahy partnerství, ve smyslu partnerského života, lásky, většinou mezi mužem, ženou, ale i homosexuálními páry. A nejen to, vztahy jsou i mezi přáteli, na pracovišti, tedy se spolupracovníky a tak i rodinné vztahy. Takových příkladů samozřejmě najdeme mraky a pořád jich bude více a více, každopádně vztahové problémy jsou obecně problémem obecné společnosti a dost ovlivňují i celkový život. Šrámy, které nám způsobí někdo jiný, jsou v nás dost dlouho a jsou dost citlivé. S lidskou duší je nutné zacházet jako s křišťálem – obdivovat jeho krásu, současně však dávat pozor, aby se neroztříštil. V hodinách se naučíte, jak správně jednat, vyvarovat se zbytečných chyb, ale i sám sobě pomoci.

Reconnectivní léčení

Speciální léčení, kterým se zpátky vrátíte do života, do stavu bezbřehé harmonie, duševního zdraví a naprosté pohody, a to ve všech oblastech lidského žití. Zdraví a rovnováha v duši je základem cíle, ke kterému se v reconnectivním léčení směřuje. Nejde o léčení v pravém slova smyslu, tedy léčbu lékařskou, ale uklidnění duše a speciální techniku, kdy dochází k rozvoji osobnosti. Metoda byla podložena dokonce několika studiemi lékařů, ale i kvantových fyziků po celém světě.

Poradenství a mediace

Nic snad není lepšího, než když si můžete nezávisle popovídat a získat radu ohledně právního poradenství. Snad každému v životě se bohužel naskytlo, že potřeboval poradit právě v oblasti práva, aniž by šlo o ovlivnění na základě prováděného byznysu. Pokud potřebujete právní radu, z hlediska poradenství v oblasti trestního, obchodního či rodinného práva, je vám kancelář k dispozici. Nejen právní rady, ale i mimosoudní smírné řešení může být nabídnuto, pakliže obě strany chtějí. Nápomocí jím bude mediace, která v mnohém pomůže rozhodnout otázku, jak dál pokračovat a smířit se spolu navzájem. Mediace přinese uvolnění napětí i klid na duši a obecnou harmonii.

Hlubinná homeopatie

Jednou z nejmodernějších technik homeopatie, tedy léčení bez lékařů – nelékařské metody léčení, která je označována jako léčitelství, tedy žádný medicínský obor, je i hlubinná homeopatie. Vznikla na základě nejnovějších poznatků jak v oblasti lidského těla, tak psychologie, a dalších oborů, aby se tak snáze proniklo až do nitra nemoci, která sužuje zdraví. Díky tomu se mnoha lidem ulevilo a v mnohém se jim nyní i lépe daří. U hlubinné homeopatie se i předepisují léčiva, s výhradně přírodním základem a trvalým účinkem.

Autopatie

Z klasické homeopatie se vyvinula i autopatie, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, a to formou posilování duševní síly, člověka uvnitř těla. Doporučuje se v případech, kdy má dotyčný skutečný zájem se zbavit onemocnění těla a jiných neduhů v těle, ať jde o jakýkoli problém. Autopatie je zaměřena na vyrovnání psychiky, vnitřního já, které vede v celkové harmonii.

Psychosomatika

Jste dlouhodobě nemocní a netušíte proč? Jakmile nastanou první podzimní deště, vy jste první, kdo onemocní a celou zimu prakticky prostonáte, na jaro se zas nemůžete zbavit kašle a v letních parnech se dokonce perete s angínou? Bohužel nic tak neobvyklého, jenže se s tím dá něco dělat. Pokud patříte mezi osoby, které sužuje chronická onemocnění, pak jsou lekce psychosomatiky právě pro vás. Za předpokladů, že se neustálých zdravotních potíží chcete zbavit. Není tak nutné váhat, lekce vám neublíží, naopak pomohou zvládat tíživé zdraví a nemocí se zbavit a to napořád i bez vedlejších účinků.

Kurzy a školení pro osobní rozvoj

Srovnat si životní priority, nalézt sám sebe a obecně ve všech oblastech svého života najít harmonii, klid a uvědomění si vlastních hodnot? Pak jsou kurzy a školení pro osobní rozvoj právě určené vám. Kurz přinese to, že se najednou budete na věci dívat z jiného úhlu, budete klidnější, obecně vyrovnanější a lépe se vám vše bude dařit. Je to jako záhadný krok, který vám ale mnohé přinese.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6632 (magazinesoterika.cz#164)


Přidat komentář