Kurzy a škola astrologie

Chcete se naučit, jak správně pracovat s horoskopy? Chcete umět pracovat s karmickým úkolem a číst mezi hvězdami? Není nic lehčího, než se přihlásit do kurzu astrologie. Co všechno Vám může toto studium přinést?

Astrologie se zabývá vztahem mezi Sluncem, Měsícem a planetami společně s pozemským bytím. Bývá označována jako esoterická věda o vztahu mezi makrokosmem a mikrokosmem. Studium astrologie je zaměřeno na pochopení souvislostí mezi nebem a zemí. Naučíte se také základy tarotu a numerologie. I Vy se můžete snadno stát profesionálním astrologem a věštcem.

Co je astrologie?

Kdy a jak vznikla astrologie nelze přesně určit. V každé době lidé pozorovali rozdíly mezi Sluncem a Měsícem a vytvářeli podoby pro planetovou soustavu i samotný Vesmír. Mikoláš Koperník, Johannes Kepler nebo třeba Tycho De Brache patřili mezi nejznámější astrology středověku. Astrologie sama o sobě zkoumá vliv planet a jejich postavení na každého jednotlivého člověka v jeho den narození. Síla Slunce může ovlivnit povahové vlastnosti člověka spolu s působením planet na zvířetníku.

Díky astrologii lze vyčíst téměř vše, kromě pohlaví, rasy nebo sociálního postavení ve společnosti. Má však vliv na naše rodinné příslušníky a může ukazovat i jejich povahy a potřeby. Někteří o pravdivosti astrologie pochybují, jiní se jejími radami řídí každý den. Pohlížejí na ni jako na předpověď budoucnosti. Astrologii také mohou považovat za mýty opěvovanou ideologii. Jen ten, kdo si astrologii vyzkouší sám, může si ve své mysli utvořit skutečný názor.

Intuitivní astrologie

Rozdíl mezi intuitivní a klasickou astrologií je ten, že díky té intuitivní nabízíte k výkladu také vlastní prožitek. Pomoci Vám mohou tzv. intuitivní karty zvané Symbolon a s těmito kartami budete schopni zvládnout techniku zobrazení přesného horoskopu. Karty pomáhají i k uvědomění si své mysli a vlivů, které na ni mohou působit. Pokud se rozhodnete pro kurz intuitivní astrologie, naučíte se pracovat s osobními planetami - Lunou, Sluncem, Merkurem, Venuší a Marsem. Zvládnete také téma partnerství a jeho možnosti v reálném životě.

Astrologie jako taková se zabývá všemi aspekty života. Pokud jí porozumíte, pomůžete nejen sobě ale i ostatním. Nepotřebujete k tomu žádné zvláštní schopnosti ani dovednosti, nemusíte oplývat ani talentem. Stačí přirozený zájem o věc! Z knížek se nenaučíte tolik, kolik byste potřebovali. A právě pro to jsou tady astrologické kurzy a lidé, kteří Vás provedou nejen tajemstvím obestřeném světě astrologie, ale naučí pracovat sami se sebou, aplikovat esoterické poznatky do svého života a být nohama na zemi.

Každý takový kurz pro Vás bude přínosem, můžete jich navštívit klidně i několik. Ke studiu je zapotřebí přirozený zájem i motivace. Možná se budete potýkat s předsudky svého okolí a nepochopením. Potřebujete především touhu po poznání a chuť začít. Díky kurzu se setkáte s novými lidmi, zabývající se stejnými zájmy jaké máte Vy. Součástí výuky je obrazová literatura, hudba i odkazy na nejrůznější zážitky.

Astrologické kurzy, pobyty a semináře pro každého

Pokud se chcete naučit vykládat horoskopy, nemusíte se bát přihlásit do astrologického kurzu, který je pro každého. Výukou astrologie se naučíte něčemu, čeho se rozhodně nedočtete v knihách. Tyto kurzy se většinou skládají z několik seminářů. Ty mají za úkol zasvětit Vás do všech tajů astrologie, jako např.:

  • metody prognostiky - výklad budoucnosti

  • vypracování osobního horoskopu -  charakteristika osobnosti a jeho silné, slabé stránky

  • budoucnost partnerských vztahů - pochopení možného potenciálu vztahu
  • dětské horoskopy - upozorní na možný talent a varuje před možnými problémy v dospělosti
  • výpočet početí - budete umět zjistit, kdy je nejvhodnější doba pro početí dítěte
  • astrokartografie - budete pomáhat při změně bydliště a vybírat s klientem vhodné místo k žití
  • elekční astrologie - díky této technice zvládnete klientovi poradit s dobou uzavření sňatku a dalšími velkými životními kroky

Speciální kurzy nabízejí také vzdělávání v oboru moderní astrologie, která je však určena pouze vážným zájemcům. Díky moderní astrologii můžete proniknout do tajů hvězd jako profesionál. Můžete pracovat s lidmi a jejich psychickou úrovní. Můžete také svým klientům poskytnout vědomosti v oblasti psychologie, zjistit jejich duševní stav a pracovat na něm. Nejen že budete dokonale ovládat zpracování osobních horoskopů, budete umět také vyložit výklad zahrnující souvislost mezi tělem a duší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6630 (magazinesoterika.cz#113)


Diskuze a zkušenosti

dagmar | 13.03.2015 20:43
Re: Kurzy a škola astrologie Už se těším. Je to to nejlepší co se nabízí.


Přidat komentář