Odblokování čaker kurzy

Aktivace čaker může probíhat různě. U některých osob k ní dochází dokonce spontánně. Čakry se někdy samovolně aktivují například když jste v kontaktu s duchovně velice vyspělým člověkem, který pracuje se svými čakrami.

Občas se pořádají různé přednášky, semináře a kurzy, kde Vám poradí, jak pracovat se svými čakrami.

Práce s čakrami – kurzy

Takové společné sezení může být pro někoho přínosem, jinému naopak moc nedá. Záleží na Vaší povaze. Pokud se dokážete dostatečně uvolnit i v případě, že je kolem Vás množství cizích lidí, pak můžete vyzkoušet společný kurz práce s čakrami. Větší množství osob, které se ve stejnou dobu a na stejném místě budou snažit pracovat s čakrami totiž dokáže přitáhnout více léčivé a duchovní energie, takže se pak celá skupina snáze dokáže dostat do hlubšího stavu meditace.

Pokud Vám naopak přítomnost cizích lidí v těsné blízkosti vadí, jste nervózní a nedokážete se kvůli tomu dostatečně uvolnit, bude pro Vás lepší, když se budete snažit pracovat se svými čakrami o samotě.

Jak si aktivovat čakry?

Vyzkoušet** aktivovat čakry** si samozřejmě můžete i sami. Není to nic složitého. Postačí, když si najdete klidné a tiché místo buď doma nebo někde v přírodě – důležité je, abyste se na místě cítili dobře a dokázali se uvolnit. Před meditací mnoho nejezte ani nepijte, abyste se cítili lehce a nerušilo Vás nucení na močení.

Nyní se položte a klidně, pomalu a hluboce dýchejte nosem. Představujte si, jak veškeré Vaše myšlenky odplouvají po vodě nebo je odnáší lehký vánek. Vaše mysl se vyčistí. Nyní se snažte představit si, že se koupete v příjemně teplém a lehkém světle, které Vás nadnáší. Světlo může mít různou barvu a někdy se barvy světla mění samy a náhle, neboť ke každé čakře se vztahuje jiná barva. Nyní se můžete soustředit na konkrétní čakru, anebo nechte světlo, aby si samo vybralo, kterou čakru pročistí a aktivuje.

Pokud budete takové nebo podobné meditace či jógová cvičení provádět pravidelně, ideálně denně, naučíte se snadno aktivovat energii ve svých čakrách. Pravidelnost je důležitá, protože stejně jako všechno, tak i čakry se postupem času zase znečišťují. Pravidelná očista je udrží v harmonii, čisté a aktivní.

Nový věk – nové čakry?

Možná jste slyšeli o konci světa, který měl údajně nastat ke konci roku 2012. Jak vidíte, svět existuje dál a to proto, že onen silně medializovaný konec světa nebyl definitivním koncem, ale přechodem světa do nového věku. Nejen podle Mayů ale i podle asijských kultur tak starý svět neboli věk skutečně skončil, abychom nyní vstoupili do nového věku Vodnáře. Podle některých duchovně zaměřených osob a hnutí nás v tomto novém věku čeká mj. vznik nových čaker v okolí srdeční čakry, čímž se tato čakra ještě více posílí. Věk Vodnáře by tak měl být věkem lásky a duchovní obrody.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6624 (magazinesoterika.cz#54)


Přidat komentář