Biorezonanční terapie Ostrava

Biorezonance slouží k modernímu způsobu řešení řady zdravotních potíží a neduh. Vychází ze způsobů východní medicíny a pozitivních výsledků dosahuje u řady běžných obtíží.

Moderní způsoby nám otevírají téměř neomezený svět, ve kterém je možné skoro všechno a člověk pokořuje sám sebe, ale i jiné síly. Běžné je, když hledají nové a další způsoby řešení na řadu potíží, včetně léčení.

Běžná léčba méně odolná

Vědci a lékaři objevují nové choroby, a u těch původních zjišťují, že jsou na běžnou léčbu, která dříve fungovala, již odolné a tak se musí vyvíjet další postupy a nové medikamenty. Lidstvo sužuje mnoho civilizačních nemocí a nevyhýbá se mu ani, bohužel poměrně častá a velice nepříznivá diagnóza karcinomu, tedy známé rakoviny.

Léčebné postupy

Co dříve fungovalo, již kolikrát nezabírá, a proto není divu, že se lidé obracejí i na další možnosti, jak svůj problém vyřešit. V posledních letech se zraky řady lidí navracení nejen k přírodě, ale i dalším způsobům, jako jsou třeba východní medicíny.

Biorezonanční terapie

Jedním z takových léčebných metod je biorezonanční terapie pomocí přístroje Bicom, která vychází ze způsobů východní medicíny, tedy na existenci drah, čaker, ale i aury a na základě těchto poznatků jsou vyvíjeny postupy, které cíleně a šetrně působí na buňky v lidském těle, a problémy v nich urovnávají.

Chcete-li se dozvědět o biorezonanční terapii a přístroji Bicom více, pročítejte následující řádky v kterých nám milá paní Hanka Bašniarová, terapeutka v oblasti biorezonanční terapie pomocí přístroje Bicom v Ostravě přiblížila na jakém základě je tato terapie postavena.

Co je to biorezonanční terapie?

Tato terapie je postavena na holistickém (celostním) přístupu, tedy chápe člověka jako celek. Pracuje tak, že najde a řeší příčiny nemoci, které mohou být rozprostřeny různě po těle, ale i v psychice. Na rozdíl od západního lékařství neřeší jen příznaky potíží.

Pro mnohé je to novinka, se kterou se doposud nesetkali, ale v západní Evropě se biorezonanční terapie pomocí přístroje BICOM používá již více než čtvrt století a to dokonce něco málo přes deset let i ve veterinární medicíně.

Přístroj Bicom

Při působení biorezonanční terapie Bicom jste jako pacient zbaven všech vedlejších účinků, způsob léčby a konkrétní dávkování je na základě osobní konzultace, potřeby léčení a také řízení samotného počítače.

Přístroj má diagnostickou část – každá buňka, každý orgán v těle vysílá specifické spektrum elektromagnetických frekvencí, které přístroj nasnímá. Jsou identifikovány chemické zátěže, zátěže těžkými kovy, mikrobiální zátěže ( viry, bakterie, plísně, paraziti), zablokování páteře, stabilita páteřních segmentů, psychické bloky, alergie, oslabení vnitřních orgánů.

Další část je terapeutická - detekuje-li přístroj patologické frekvence, optimálním způsobem je moduluje. Takto upravenými frekvenčními vzorky je pomocí výstupní elektrody klient ošetřen. V západní Evropě se Bicom používá asi 25 let, ve Švýcarsku je léčba u vybraných terapeutů hrazena pojišťovnami.

Do Československa se přístroj dostal až po revoluci v roce 1989 a jako první ho začal používat MUDr. Pekárek v Praze.

Terapeutka Hana Bašniarova

Pro ucelenou představu o terapeutce paní Hance Bašniarové, jsme pro Vás připravili rozhovor v podobě poutavých odpovědí na následující otázky:

Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se pro seberealizaci v této profesi?

"Myslím, že často začneme pomáhat druhým v době, kdy už jsme si sami trápením a nemocemi prošli. Takže víme, jaké to je a dovedeme se vcítit do jejich psychických i fyzických traumat, do jejich bolestí i obav. Zhruba před 20 lety jsem začala mít dost omezující a bolestivé problémy s bederní páteří, rehabilitace a obstřiky pomáhaly vždy jen na chvíli. První úleva přišla až s masážemi Shiatsu, speciálními cviky, aurikuloterapií a nyní i s kombinací uvolnění na přístroji Bicom. Aurikuloterapie mě zaujala, věnovala jsem se jí v rámci studia a výsledky byly překvapivě dobré. V předchozím zaměstnání jsem ale měla velikou fyzickou zátěž, přidal se stres, celkové vyčerpání, ztráta energie, tělo už nebylo schopno regenerovat a zaměstnání jsem opustila. V té době přišla nabídka od MUDr. Lichnovského ke spolupráci na Bicomu."

Poznala jste nějakého učitele, který byl Vaším průvodcem?

"Víte, vždycky říkám, že mám kliku na lidi :-) ale je to tak, ve správný čas potkáte toho správného člověka, který vám pomůže. Každý ho potká, ale zdá se, že ne každý ho pozná. Anebo nechce. Protože pomoc můžete poskytnout jen člověku, který ji dokáže přijmout. Jak už jsem říkala, potkala jsem se se dvěma učiteli Shiatsu. Shiatsu to nejsou jen masážní techniky, ale filozofie, postoj k životu. Učili mě dívat se na svět tak, abych VIDĚLA - chodíme s klapkama na očích – do práce, z práce, doma děti, rodina, pořád dokola. Jsme obklopeni špičkovou technikou a myslíme si, že nám to stačí. Ale ztratil se konkrétní člověk a láska, soucit, sounáležitost. Pro kariéru nevidíme jak nám rostou děti, natož abychom vnímali naše spojení s "nějakou" přírodou = to je to takové to zelené s modrým nahoře. Mám hlubokou úctu k oběma učitelům, kteří mě dokázali k tomuto pohledu navést. A do třetice jsem před lety potkala pana doktora, kterému vděčím za synovo zdraví a velice si ho vážím, s jakou trpělivostí mi pomohl nahlédnout do způsobu jeho práce, naučil pracovat s přístrojem, vidím jeho vysokou profesní úroveň a lidský přístup k pacientům. A hlavně – dal mi šanci znovu nastartovat a pořád mě vede."

Stalo se ve Vašem životě něco, co Vás utvrdilo v pokračování a dalším rozvíjení?

"Děje se to pořád, vlastně vždycky když vidíme, že se trpícímu člověku ulevilo. U této práce máte okamžitou zpětnou vazbu a jsem šťastná když je vidět zlepšení. Často přicházejí klienti psychicky zcela vyčerpaní, bez chuti do života, zablokovaní. A právě tyto psychické stresy, a následně blokády, dokážou být spouštěči těch nejzákeřnějších chorob. Stává se, že bolesti páteře, otoky kloubů apod. jsou vytestovány jako mikrobiální zátěž, která je toho příčinou. Takže jen srovnávat záda je neužitečné, je zapotřebí vyřešit příčinu – mikroby ( parazity, bakterie, viry, plísně), pak pokračovat v postupném uvolňování blokovaných segmentů, uvolnění svalových křečí apod."

Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

"Pro mě je velké zadostiučinění, když jsou klienti spokojení a přicházejí i se svými dětmi, přáteli..Příběhy klientů vyprávět nemůžu, ale roztomilé bývají právě děti, které vstupují s obavami, drží se maminky, co se bude vlastně dít. A při odchodu si povídají, dozvíte se jejich tajemství a všechno vnímají jako hru."

Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví týkající se biorezonanční terapie?

"Biorezonanční terapie se využívá na široké spektrum problémů – mimo jiné také na uvolnění blokád páteře, jejich segmentů, zklidnění tenisového loktu, karpálního tunelu apod., uvolnění psychických blokád, odvykání od závislostí na lécích, kouření. Při terapiích, které děláme spolu s panem doktorem, získávám zkušenosti a prohlubuji si své znalosti o nové poznatky a osvědčené postupy, které sám používá. Dále společnost Biomed pořádá pravidelné semináře pro praktikující terapeuty na přístroji Bicom, přednášející jsou hlavně z řad lékařů. Jste seznámeni s širokým záběrem programů, jejich kombinacemi a hlavně využití léčebných programů a postupů v praxi."

Kam směřujete, co dalšího očekáváte od své profese?

"Snad můžu citovat pana doktora : "Není naším cílem si klienta udržovat, ale co nejlépe a nejefektivněji mu pomoct“.

Nepomůžete ale vyděšenému, vystresovanému a vyčerpanému člověku, že. Na každou terapii je rezervováno 90 – 120 min. jednak proto, že diagnostika a terapeutické programy jsou docela dlouhé. A jednak má klient dostatek prostoru říct sám, co si o svém problému myslí, jak se cítí, jakými starostmi zrovna prochází, či procházel. Spolu se snažíme najít příčinu, spouštěč momentálního nezdravého stavu, protože fyzické potíže, bolest nepřichází bez důvodu. Sami klienti říkají, že se cítí mnohem lépe, když můžou o svém problému mluvit a že nasbíraný strach se kterým přišli, mizí. Snažíme se navést klienta k přemýšlení o svém dosavadním způsobu života, aby si uvědomil, že jeho stálý stres a shon může být s největší pravděpodobností tou pravou příčinou jeho nemoci."

Co všechno přístroj Bicom umí?

V základu jde o to, že přístroj Bicom posiluje všeobecnou obranyschopnost organismu a tak povzbuzuje nejen samotné tělo, ale i mysl. Proto je přístroj Bicom poměrně důležitým prvkem při léčení chronického onemocnění.

http://www.hanabas-bicom.cz

Léčení chronických nemocí

Všichni, co trpí na chronické, tedy trvalé a dlouhodobé, mnohdy i nevyléčitelné nemoci, moc dobře ví, že úplné vyléčení jejich potíží by jim značně ulehčilo život. Nejenže jsou neustále vystaveni placením horentních sum v lékárnách, když si musí pořídit důležité a pro ně nezbytné léky, také pravidelné návštěvy u lékařů je stojí nejen nějaké peníze, ale především čas a s tím i spojená pravidelná vyšetření aj.

Navíc se musí v určitých aktivitách omezovat, nesmějí se například dost často namáhat, věnovat určitému druhu sportu, nebo i jíst konkrétní jídla a mnoho dalšího. Jenže to není samozřejmě všechno. Tím, že jsou dlouhodobě nemocní, je také narušena jejich vlastní obranyschopnost, takže jsou více náchylní k běžným nemocem, což jen podporuje další a další vznik nových chronických nemocí a i když se léčí, časem může nemoc přejít do velice vážné formy.

Léčení pomocí biorezonanční terapie

Přesně pro tyto pacienty, ale i mnohé jiné je právě určena** biorezonanční terapie přístrojem Bicom**, jejíž pozitivní výsledky byly prokázány u nemocných jak s chronickým, tak ale i akutním onemocněním. Hodně se léčí takové trvalé choroby, jako jsou astma, různé alergie, také senná rýma, vyrážky a hodně si léčbu chválí nemocní s ekzémy. Z akutních chorob Vám může přístroj Bicom vyřešit potíže s běžnou rýmou a nachlazením, ale i kašlem a přecitlivělou reakcí na neznámou látku.

Kůže jako nová

Je to možná až zvláštní, ale velice dobrých výsledků bylo dosaženo při léčbě kožních chorob a to jakéhokoli původu. Hodně lidí tak vyhledává působení biorezonanční terapie právě při vážných potížích s akné, nebo různými opary, záněty kůže a také nadměrným svěděním. Terapie se doporučuje i u lidí, jež trpí nadměrným pocením.

Trávení

Dost lidí v dnešní době trpí potížemi s trávením. Je to zejména proto, že uspěchaná a rychlá doba nás uvádí do stresových situací a žijeme často ve velkém napětí. To se v první řadě projevuje nejen na bolestech hlavy a únavě, ale také hodně často na trávení. Bolesti žaludku, nebo špatné a nepravidelné vylučování stolice je velice časté, i když o tom lidé neradi mluví. Pravidelné působení přístroje Bicom navrátí Vaše trávení do normálu a nepříjemných potíží tak budete rázem zbaveni.

Odvykání kouření

A poslední a velice pozitivní oblastí, kde Bicom působí, je odvykání kouření. Lidé, jež jsou mnohaletí kuřáci a již si neví rady, jak svůj problém vyřešit, může významně pomoci právě biorezonanční terapie.

Kde se objednat?

V případě, že jste se rozhodli pro biorezonanční terapii, ať už je to kvůli nemoci či odvykání, nebo se potřebujete dozvědět více. Kontaktujte se přímo u terapeutky paní Hanky Bašniarové na tel. čísle 604 307 981 nebo na emailu info@hanabas-bicom.cz, který je také uveden na webových stránkách http://www.hanabas-bicom.cz/.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6640 (magazinesoterika.cz#85)


Přidat komentář