Centrum zdravého spánku Praha

Je Váš spánek plnohodnotný? Budíte se ráno svěží, odpočatí a plní síly? Usínáte snadno a rychle? Pak patříte k těm šťastnějším. Většinu populace moderního světa totiž trápí problémy se spaním. Jak je vyřešit? Čtěte dále.

Dostatečný, pravidelný a vydatný** spánek** patří mezi základní pilíře, na nichž stojí naše zdraví. Asi každému je jasné, že bez vody nebo bez jídla člověk nepřežije dlouho. Ale už málokdo ví, že totéž platí i o spánku. Během spánku se totiž v těle vytvářejí důležité látky, které naše tělo v bdělém stavu vytvořit nedokáže. Pouhých sedm dnů zcela beze spánku by tak u většiny osob znamenalo smrt. To je také důvod, proč byli vězni v lágrech doslova mučeni tím, že jim nedovolili usnout a když už ano, tak jim spánek neustále přerušovali, což trýznění činilo ještě nesnesitelnějším. Něčeho takového se snad již nikdy nedočkáme, přesto je dobré vědět, jak důležitý faktor představuje spánek pro naše zdraví a fyzickou i duševní pohodu.

Centrum zdravého spánku v Praze

Příčin problémů se spaním je hodně a v některých případech se mohou i kombinovat. Pakliže se ráno budíte unavení anebo dokonce rozlámaní, bolí Vás záda a za krkem, pak je na vině téměř určitě špatná matrace a nebo polštář, případně i obojí. Jenže jak si vybrat správnou matraci a polštář, aby se Vám spalo příjemně, perfektně jste si přes noc odpočinuli a budili se šťastní a svěží? Výběr matrace a polštáře rozhodně nepodceňujte a nekupujte si hned to nejlevnější zboží, na které narazíte někde na internetu.

Při koupi v kamenné prodejně si vše můžete vyzkoušet

Raději navštivte Centrum zdravého spánku v Praze, kde Vám poradí vyškolený personál. Vybrat si pro sebe tu správnou matraci nebo polštář totiž není jen tak. Je důležité výběr uzpůsobit tomu, jaká je Vaše hmotnost a zda preferujete spaní na boku nebo na zádech, jak je hmotnost těla rozložená apod. Volit můžete také mezi různými technickými řešeními matrací a mezi různými materiály. To samé platí pro anatomické zdravotní polštáře, kde jsou k mání různé tvary a materiály. Výběr správné matrace a polštáře Vám určitě hodně usnadní, pokud si vše budete moci sami vyzkoušet na vlastní kůži – proto neváhejte a vyrazte do pražského centra zdravého spánku.

Co dál pro zdravý, vydatný a příjemný spánek?

V Centru zdravého spánku samozřejmě nemají jen matrace nebo polštáře. Ke zdravému spaní dále patří vhodně řešené rošty, které umožní matraci dýchat a tím pádem se v ní nebudou přemnožovat roztoči. Některé rošty je možné polohovat, což vyhovuje zejména osobám s omezenou hybností nebo jinými zdravotními problémy.

V Centru zdravého spánku Vás jistě nadchne také široký výběr přikrývek z různých materiálů, kterými mohou být ovčí vlna, prachové peří nebo moderní mikrovlákna aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6642 (magazinesoterika.cz#88)


Přidat komentář