Léčba kyslíkem

Moderní medicína vzdává hold i postupům, jež jsou zcela bez fyzického zásahu do těla a přitom vnitřně tělo posílí. Jednou z takových terapií je i léčba kyslíkem, jež je vhodná jak pro zcela zdravé, tak nemocné osoby.

Léčba kyslíkem je moderním způsobem léčby, jež je založená na běžných a dávno objevených faktech. Kyslík potřebuje naše tělo, a pokud bychom ho v těle neměli, nemohli bychom žít. Pokud se to dá definovat zjednodušeně, pak kyslík vlastně dělá zejména to, že je hnacím motorem pro červené krvinky, které pak zásobují celé tělo. Tedy, že díky kyslíku jsou všechny orgány v našem těle zásobeny živinami a také dostatečně prokrvovány. To je příčinou naší správné termoregulace, zdraví, krásy a samozřejmě i imunity. Kyslík potřebujeme, stejně jako každý jiný živý organismus. A proto, pokud nám jeho dostatečný přísun schází, jsme nemocní, unavení a tak nějak strádáme.

Oxygenoterapie

Kyslíková terapie je založena na inhalaci kyslíku, kdy díky speciálnímu přístroji vdechujeme kyslík do těla a ten udělá již svoji práci sám. Výhodou je, že tato terapie nemá žádné nepříznivé účinky a funguje jako nejen doprovodná léčba k chronickým či akutním chorobám, ale také vážným a dlouhodobým nemocím, ale také jako preventivní kúra a dokonalá terapie pro aktivní sportovce.

Jak často na oxygenoterapii chodit?

Lidé se často ptají, jak často na kyslíkovou terapii docházet. Odpověď není tak úplně jasná, vždy záleží na konkrétním případu, konkrétním nemoci nebo potřebě. Vážně nemocným a třeba silným kuřákům, se doporučuje každodenní návštěva, a inhalace kyslíku vždy minimálně třicet až pětačtyřicet minut nepřetržitě. Ale konkrétní dávkování a pravidelnost docházky je vždy na poradě a na doporučení. Každopádně je nutné dodržovat pravidelnost, aby výsledek byl zaručen.

Jak terapie funguje na těle?

Je to zcela jednoduché. Kyslík, který inhalujeme při terapii, se okamžitě dostává do krve a tu rozproudí. Molekuly kyslíku se váží na červené krvinky a urychlí jejich cestu celý tělem. Tím pádem jsou všechny orgány i části těla zásobeny potřebnými živinami, a tak se také rychleji regenerují po náročném výkonu, zbavují tělo škodlivých látek, takže nejen zamezují vzniku a rozvoji většiny nemocí. Je to také skvělý způsob pro posílení imunity.

Jsem zdravý, proč jít na kyslík?

Terapie kyslíkem není jen o léčbě a prevenci vážných či běžných chorob. Dost dobře také dokáže regenerovat tělo a povzbudit. Dnes si mnoho lidí stěžuje na bolesti hlavy. Ty jsou obvykle způsobené duševním napětím, vnitřním bojem a prostě běžným stresem. Takové bolesti hlavy jsou trvalé, často se opakující a postihují dotyčného téměř nepřetržitě. Dostatek kyslíku v těle podpoří vnitřní klid i rovnováhu a člověk se tak stane odolnějším, vyrovnanějším a také schopnějším k výkonu jiných činností.

Řidiči, kyslík přímo pro vás

Pro koho by měla být pravidelná kyslíková terapie nutností, jako řidiči z povolání, anebo prostě osoby, které převážnou část svého času tráví za volantem. Při řízení jakéhokoli dopravního prostředku je velice důležité se soustředit na cestu, a také být neustále ve střehu. Když se málo, jako řidič, vyspíte, je to hodně těžké. Navíc se nemůžete soustředit a posléze i za volantem usnout. Stejně tak působí dlouhá, únavná cesta, většinou na dálnicích, kde se neděje nic zajímavého a jedete pořád stejnou rychlostí i tempem. Stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je na světě. Je důležité na to pamatovat a pro lepší koncentraci mozku, ale i celkově těla je skvělou možností právě pravidelná kyslíková terapie. Dodá potřebnou koncentraci, takže je vhodná i pro studující, zejména pak při zkouškovém období.

Více sil pro sportovce

Zcela zdraví a vrcholoví sportovci jsou přesně tou danou sortou lidí, která by neměla kyslíkovou terapii vynechávat. Povzbudí je k výkonu a tak mohou trénovat déle a intenzivněji, než by jinak prováděli. Dostatečný přísun kyslíku dokonale prokrví všechny části lidského těla, podpoří aktivitu nejen tělesnou, ale i mozkovou činnost a dále pak zamezí vzniku kyseliny mléčné, která omezuje svalovou činnost a díky ní pociťujeme po fyzické námaze bolesti svalů, zejména pak druhý den po ní.

Chronické nemoci

Dlouhodobé a trvalé onemocnění vzniká sníženou imunitou. Jestliže trpíte sennou rýmou, různými formami alergií, astmatem, nebo ekzémy a dalšími běžnými chorobami, jež se léčí dlouhodobě na alergologii, máte nejvyšší čas s Vaším onemocněním něco udělat. Moc dobře víte, že za léky, ale i návštěvu u lékaře zaplatíte ročně vysoké sumy, navíc jste omezeni v možnostech, co můžete a co nemůžete dělat. Někdy i co se profesních činností týče, takže by bylo pro Vás velice příjemnou změnou, pokud by se našel lék, který by Vaše obtíže zmírnil na minimum, nebo časem dokonce zcela odstranil. Pravidelně prováděná oxygenoterapie tento fakt může provést. Dostatečné množství kyslíku rozproudí potřebné živiny do oslabených orgánů, řádně je vyživí, takže po čase jsou silnější a odolnější proti náporům zvenčí. Kyslíková terapie je dokonalou formou léčby všech chronických onemocnění.

Očista organismu

Nadmíra kyslíku v našem organismu nejen, že podporuje prokrvení a výživu všech orgánů, ale také provádí potřebnou očistu vnitřního těla. Když si to zjednodušeně představíme, pak tento kyslík vyžene všechny nepřirozené a nepotřebné látky ven z těla. Jedy, mnohdy přetrvávající po léta v těle, jsou tak odstraněny, což s sebou nese celkovou harmonii v těle, očistu a povzbuzení obecné činnosti. Naše tělo po takové kúře lépe pracuje, snadněji se vzpamatovává z náporu stresu a dalších napětí.

Dokonalá pleť

Výrazné jsou posuny i v oblasti dermatologie. Přítomnost kyslíku si poradí i s těžkými formami a je dokonalou doprovodnou léčbou na kožním onemocnění. Nikdo nechce pupínky a další nevzhledné projevy na kůži. Naopak každý touží po hladké, bezproblémové pleti i pokožce těla. Ať se jedná o ekzémy, vyrážky, nebo záněty kůže a jiné choroby pokožky, dokáže být kyslíková terapie vhodnou alternativou pro léčbu a bez nežádoucích účinků může významně léčbu urychlit.

Vážné nemoci

V životě nás obklopují nejen běžné, civilizační choroby, ale i vážné nemoci. Jistě každý z nás zná příklad ze svého okolí, kdy někdo známý onemocněl nepříjemnou rakovinou. Její léčení vždy záleží na míře a době diagnostikování a také ta samotného průběhu, i stáří nemocného jedince. Čím dříve se nemoc zjistí, tím větší šance je na úplné uzdravení. Bohužel tato nemoc se nevyhýbá ani mladým lidem a mnoho z nich po namáhavém a dlouholetém boji stejně zemře. Vždy samozřejmě záleží na celém průběhu a postupu léčby. Ne, že by kyslíková terapie zázračně rakovinu léčila, ale může být její významnou prevencí, ale také doprovodnou léčbou, jež oslabené a nemocné tělo povzbudí a posílí. Dávkování je vždy na dohodě, a určí se konkrétnímu jedinci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6644 (magazinesoterika.cz#96)


Přidat komentář