Zdraví a duše

Vše se odvíjí od naší duše. Necítíme-li se vnitřně v harmonii, pak naše tělo nemůže podávat patřičný výkon, ať už na úrovni psychické nebo fyzické. Zdravý životní styl, pozitivní přístup k životu a kvalitní spánek je základem duševní pohody.

Klidný spánek posiluje duši

Část dne jsme aktivní, činní. Abychom mohli podávat patřičný výkon, nesmíme také zapomínat na relaxaci, a to fyzickou i psychickou. K relaxaci, jako takové bezesporu patří kvalitní spánek. Nedostává-li se nám odpočinku, necítíme se v plné síle. Jsme unavení, podráždění a malátní. Ovšem deficit spánku se neprojeví jen na úrovni fyzické. I naše nitro, duše trpí a chřadne, pokud se nepostaráme o nerušený a požadovaně dlouhý spánek.

Pro klidnou duši je důležité, s jakými myšlenkami usínáme. Není totiž náhodou, že to, na co před spaním myslíme, se nám pak odvíjí ve snu i následujícího dne v podobě jeho pozitivního či negativního ladění. Obsah myšlenek, kterými zaměstnáváme naši duši při samotném usínání, ovlivňujeme jen my. Kdy jindy se totiž oddat myšlenkám, připomenout si radostné, inspirativní a krásné chvíle z celého dne, utřídit si nesplněné úkoly, když ne zrovna v posteli při oddávání se jejímu měkkému utěšujícímu náručí?

Omezení stresu uklidňuje duši

V dnešní době je velmi těžké se vyhnout stresu. Jak pracovní, tak osobní život na nás vynakládá stále větší nároky a požadavky. Připočteme-li pak k tomu nedostatek volného času pro nás samotné, komunikační problémy, nemoci, pak je jen otázkou času, kdy naše tělo i duše bude volat po regeneraci. Určitá míra stresu je pro nás jakýmsi pohonem, kdy nás burcuje k další činnosti.

Trvá-li však stres příliš dlouhou dobu, či je ho hodně, pak již o zdravém působení nemůže být ani řeč. Míru stresu však můžete s úspěchem omezit, víte-li, jak na to. Pořiďte si například zázračný utěšující polštářek obestřený láskyplnými informacemi, jež jsou skutečnou výživou duševního odpočinku a celkové regenerace. Dopřejte si  také uvolňující koupel, masáž, procházku na čerstvém vzduchu. Zkuste se také zhluboka nadýchnout a vnímejte sami sebe.

Chcete změnit Váš život k lepšímu?

Chcete dosáhnout příznivé obohacující změny, poznání a dalekosáhlé transformace? Doporučujeme Vám obrátit se na odborníka, který Vaší duši pomůže osvobodit od svazujících způsobů myšlení a nízkých vibrací. Výsledkem činnosti je přenádherný koncept plný lásky, naděje a odpuštění ztvárněný do podoby zmíněných polštářků, které jsou nositeli očisty a láskyplných informací andělské bytosti.<

  • Polštářky lze objednat i telefonicky 
  • Zájemci mají možnost osobního odběru v bydlišti, po předchozí domluvě, den a hodina...jen v pondělí až pátek.
  • Pokud objednáte nejméně 5 polštářků <najednou, poštovné a balné nebude účtované. Tyto variabilní objednávky nelze nastavit v e-shopu.
  • Dále je možnost objednat si pouze povlak s potiskem, když už vnitřek vlastníte (nebo se nějakým způsobem poškodil). Můžete tak povlaky střídat podle nálady.

"Vaše intuice Vás při výběru povede..."

Polštářky jsou účinně čistící a ve skutečnosti mnohem krásnější než na fotografiích. Každý z nich zahrnuje energii Dr. Ihaleakaly Hew Lena, kaštany i energii samotných motivů. Každý z následujících obrázků lze po rozkliknutí otevřít v plné velikosti přímo v e-shopu.

Zvolte si polštářek Vám nejmilejší, aby právě ta Vaše Útěcha duše našla správný domov.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6633 (magazinesoterika.cz#10)


Diskuze a zkušenosti

Marie | 05.02.2015 13:15
Re: Zdraví a duše Jsem velmi potěšena, že se útěcha duše tak šíří mezi lidmi, kteří se probouzejí. Moc všem děkuji. S láskou Marie, KMM

Iveta | 05.02.2015 13:44
Re: Zdraví a duše Můj život se mění, děkuji z celého srdce paní Marušce Michalcové, se kterou se znám osobně a jsem nesmírně vděčná, že přišla do mého života. Metodu znám již několik let, bylo mi ctí, zúčastnit se křtu knihy Můj život s ho´oponopono od paní Marie Michalcové. Paní Marie je zářivý anděl, inspirací pro všechny a doporučuji Vám nejen výše uvedené knihy, ale i pořádaná osobní setkání, kdy po minulém setkání, se život přítele změnil doslova jak mávnutím proutku. Díky čištění, harmonii a klidu, mi do života přicházejí úžasní lidé, situace, o kterých se mi dřív ani nezdálo. MIluji Tě Maruško, děkuji Ti, že jsi v mém živote.....<3 s úctou a láskou Iveta

Marie | 05.02.2015 15:16
Re: Zdraví a duše Ivetko, mockrát děkuji, ano vím, jak se Ti život úžasně mění a příteli ještě více ...trpělivost a láska, ta hory přenáší. S láskou Marie, KMM

Ivanka | 08.02.2015 19:45
Re: Zdraví a duše Psal se rok 22.2.2012 a já dostala od mé milé kamaradky Jarušky knížku SVĚT BEZ HRANIC a doporučeni na Marušinku Michalcovou.Od te doby se mi začal měnit muj život.první objednávka u Marusky byla láhev na modrou vodu,dva polštárky a pro mě velké překvapení,když mi to donesla osobně a uzasne vyprávění a pozvání na setkání.Na prvním jsem nemohla být,ale Maruška vzdycky říka,že když někde máme být,tak tam budem,božství ví a vzdy to zařídí.Na dalši setkání uz jsem byla a už jsem žadne nevynechala,potkala jsem tam spoustu užasných lidiček.Byla jsem i na křestu užasné knížky od Marušky a jsem z celého srdce vděčná,že jsem ji mohla poznat a být její přítelkyní,od té doby už nemáme jen dva poštářky,ale deset,jeden nádherný obraz a spousty užasných zážitku.Děkuji ti Marušinko za vše,jsi muj Anděl,mám tě moc moc ráda a těším se na naše další setkani.MILUJI TĚ,OMLOUVAM SE,PROSIM ODPUSŤ MI,DEKUJI TI.Aloha.

Marie | 08.02.2015 21:27
Re: Zdraví a duše Ivanko děkuji Ti z celého srdce, za tak krásné vyznání. S láskou Marie, KMM


Přidat komentář