Zdraví a krása

Zdraví a krása jsou propojené a pokud chcete udržovat jedno, musíte i druhé. Proto je vhodné mít kvalitní léčebnou kosmetiku a výrobky pro podporu celkového zdraví a posílení imunity.

Jako ruku v ruce spolu souvisí zdraví a krása. Pokud je někdo zdravý, má většinou i dokonalou pleť, vlasy, nehty, zdravě zbarvenou pokožku a mnoho dalšího. Pokud však není něco v pořádku, nejen že se jedinec necítí dobře, ale i fyzicky se to projeví. Pro celkové zdraví je tak potřeba provádět pravidelnou očistu pleti, ale i celého těla formou účinné a cílené detoxikace či pravidelné udržování těla i zevnitř. Na to ovšem navazuje i pohodlí, které dopomáhá k Vaší celkové chuti do zdraví a krásy.

Ptáte se proč zrovna pohodlí? Pohodlí s tím také souvisí, jelikož né všude mají kvalitní a přírodní produkty, které nám pomohou k dokonalé kráse a celkovému zdraví. A dojíždět někam, ještě při dnešní uspěchané době, kdy většina lidí pracuje až do pozdních večerních hodin by se v mnoha případech nevyplácelo. Jelikož ve zbylém času, jsou tito lidé rádi, že stíhají vše okolo rodiny a domácnosti. Takže mít chvilku pro sebe a dopřát si odpočinek je pro většinu z nás nelehký úkol. A kde najít ještě prostor mezi tím vším a jít hledat opravdu kvalitní přírodní produkty, které nám dají dostatečnou energii pro zvládnutí každodenního dne a ve chvíli odpočinku nám navodí příjemnou atmosféru.

Zde máte přehled nejvíce využívaných přírodních produktů.

Aloe vera

Aloe pravá, neboli Aloe vera je dost známý pojem a to nejen v kosmetice, ale i ve zdravé výživě a mnoha dalších oborů. Lidé rádi pijí šťávu z Aloe, je chutná a velice účinná i na trávení. A vůbec má Aloe vera mnoho zdraví prospěšných účinků na celkové zdraví. Gel z Aloe je doporučován při spáleninách, popáleninách, a nejen od ohně, ale také od sluníčka. Jsou známy detoxikační účinky, používá se jako prevence nádorových onemocnění, působí protizánětlivě. Účinků je mnoho a Aloe je v mnoha formách účinná a příjemná.

Ajurvéda a doplňky stravy

Neboli věda o životě, ve volném překladu jako umění žít. Známý jako nejstarší léčebný systém na světě, který se dost podstatně zaměřuje na filozofii a z ní také vychází. Léčí se hlavně duše a tělo, které spolu souvisí. Zaměřuje se na základní lidské potřeby a je velice blízká přírodě. Proto také doplňky stravy, ajurvédská léčiva jsou založeny na zdraví z přírody, tudíž bez vedlejších účinků a vše je v souladu s přírodou.

Léčivé houby

Čínská tradiční medicína používá léčivé houby po několik staletí. Jsou to prostředky s příznivými účinky při vážných a chronických onemocnění, jako je rakovina, alergie, demence, psychické problémy, Alzheimerova choroba, neplodnost, cukrovka či sexuální dysfunkce a mnoho dalších. Nejedná se přitom o klasické houby, přičemž některé vypadají dost podivně.. Nejznámějšími léčivými houbami jsou Shiitake a Reishi.

Detoxikační náplasti i náplasti na hubnutí

Dost povyku se také v nedávné době nadělalo u tak zvaných detoxikačních náplastí, nebo i náplastí na hubnutí. Jsou totiž skutečné náplasti a také náplasti falešné, které mají sice vysokou cenu, ale bez účinku. Bohužel není úplně jednoduché je rozeznat, snad jedinou účinnou formou je zakoupení náplastí, jak detoxikačních, tak těch na hubnutí v obchůdku s výrobky pro zdraví i krásu. Výhodu takových náplastí je jednoduché používají a účinně působí nejen na pokožku, ale i podkoží a dokonce zmírňují bolesti v těle, odplavují stres, upravují trávení a působí na lymfatický systém.

Zelené potraviny

Když chcete mlsat, ale mlsat zdravě, pak je tou nejlepší možností zaměřit se na zelené potraviny, nebo spíše zelené dobroty, čímž se označují potraviny, které jsou nejen dobré, ale i zdraví prospěšné. Například milované čokolády. Je mnoho osob, které si neumí představit život bez čokolády. Jenže taková tradiční čokoláda je spouštěcím faktorem pro celulitidu, rostoucí tukové buňky a mnoho dalšího. Pokud tak budete mlsat zdravé, tzv. zelené čokolády, pak si pochutnáte a uděláte i něco pro své tělo.

Neemova kosmetika, kosmetika z alove vera, kosmetika s Colostrem

Tradiční indická kosmetika založena na přírodní, bylinné bázi, je účinnou bojovnicí proti všem nepříznivým vnějším vlivům. Neemova kosmetika je založena na filozofii Ajurvédy a z ní také vychází. Díky tomu jsou v nabídce skutečně jen velice účinné produkty, jak pro prevenci, tak proti kožním nemocem. Proto mají lidé na východě obvykle velice krásnou, vypnutou a bezproblémovou pleť.

Kosmetika s Colostrem je zaměřena především na obnovu kožních buněk, rychlá regenerace a také odstranění vrásek. Prakticky se dá konstatovat, že kosmetika s Colostrem je zaměřena na všechny projevy stáří pleti. Zachovat si tak mladistvost již není nemožné.

Mnoho přípravků je dnes k dostání v oblasti kosmetiky z Aloe vera. Je to nejen díky oblíbenosti, ale také právě díky protizánětlivým účinkům. Ať se jedná o akutní problémy – spáleniny, afty, akné, zánět kůže a jiné, kde na ně působí Aloe velice jemně a účinně. Tak se hodí i jako preventivní opatření.

Kosmetické přístroje, přístroje na hubnutí

Aby tělo i pleť bylo krásné, zdravé a svěží, je potřeba používat nejen účinnou kosmetiku, ale i vhodné kosmetické přístroje. Protože dnešní doba si žádá bezproblémovou pleť, štíhlé, tvarované tělo, je zapotřebí používat i kosmetické přístroje. Ultrazvukové špachtle, galvanická žehlička, či ultrazvuková kavitace je jen několik málo známých přístrojů, které můžete mít za solidní cenu doma a tak si udržovat pevné, formované tělo a zdravou, krásnou pokožku.

Bylinky a doplňky stravy

Nebylo by zdraví, kdyby se nepodporovalo o bylinky a doplňky stravy na bylinné bázi. Ať jde o prášky, sirupy, nebo kapsle, vše jsou výhradně přírodní produkty se silným účinkem na lidské zdraví.Doplňky stravy by se měly užívat preventivně, při problémech tak využít nabízených produktů, určených na daný problém.

Zelená káva

Milovníci černého moku jistě zbystří. Zelená káva není nic jiného, než produkt z kávových a nepražených zrn. Díky tomu se zelená káva podobá dost zelenému čaji, takže má nejen povzbuzující účinky, ale také podporuje například spalování tuků, působí na koncentraci, upravuje hladinu cukrů v krvi, detoxikuje tělo, urychluje metabolismus a mnoho dalšího. Jde zkrátka o zdravou kávu a měl by ji pro skvělé účinky vyzkoušet každý pijan kávy, ale i ten, který raději dává přednost zelenému čaji.

Colostrum

Jedná se o prospěšný doplněk léčby s velice silnými účinky pro podporu imunitního systému. Výrobky a doplňky stravy je tak vhodné užívat preventivně, ale zejména při onemocnění a to jak akutním, tak chronickém a pak také při chorobách vážných, jako je například obávaná rakovina.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6646 (magazinesoterika.cz#152)


Přidat komentář